Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

monika warszawska
czesc mamuski!

bylam na szczepieniu...zdrowy wiec kazala szczepic...nie wazy 100kg jak mi sie zdawalo a 10,5kg!!
dzielny synek tylko buzke w podkowke zrobil i juz po wszystkim bylo!
takze jestem happy..nastepne szczepienie po 25 marca!
dokładnie tyle co moja Maja...najpierw najmniejsza i najchudsza a teraz jak widzę kawalerkę dogania :Szok:

Odnośnik do komentarza

Anulka
monika warszawska
a mnie cos teraz gardlo wzielo i chyrlam jak kot..i katarzysko tez zalapalam...ale tym sie nie martwie!

podobno jakaś wirusówka gardłowa krąży :36_2_42:
Moje dzieci tydzień temu doszły do siebie po tym cholerstwie :36_2_42:

Aniu ja to mam już dosyć tych wszystkich wirusówek, infekcji i innego badziewia, ile można :glass:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

wiecie co tfu tfu splunac narazie my nie chorujemy i zastanawiam sie od czego to zalezy??!!! miejsce takie czy jak?????bo jakby na to nie patrzec to juz nie centrum tylko obrzeza miasta ...poza tym my pijemy wywar z jezowki purpurowej ale Maly nic nie dostaje....wspolczuje wam kochane z tymi chorobami u dzieci bo Mateusz tylko raz byl chory i bylo strasznie....

zdrowka wszystkim dzieciaczkom!!!!!

Odnośnik do komentarza

Sweethope
wiecie co tfu tfu splunac narazie my nie chorujemy i zastanawiam sie od czego to zalezy??!!! miejsce takie czy jak?????bo jakby na to nie patrzec to juz nie centrum tylko obrzeza miasta ...poza tym my pijemy wywar z jezowki purpurowej ale Maly nic nie dostaje....wspolczuje wam kochane z tymi chorobami u dzieci bo Mateusz tylko raz byl chory i bylo strasznie....

zdrowka wszystkim dzieciaczkom!!!!!

I tak trzymać, lepiej by choróbska Go omijały, bo jak chore dziecko to wszystko do d...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...