Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już po zakupach, Piotrek pojechał do pracy... Piotruś nadal mi dokazuje, widzę, że chyba taki Jego dzień chyba :duren::duren::duren:

Wstawiłam zupkę na jutro (której niestety nawet nie spróbuje eh)... Anulka ja jem chlebek razowy, choć ostatnio zdarzyło mi się zjeść bułkę pszenną... Wychodzi na to że makaronu chyba też jeść nie mogę, Boże to co mam jeść? Bo ja już nie wiem...
Polookam trochę w necie o tej nietolerancji laktozy, skazie białkowej i o sprawach dermatologicznych, może tam coś wynajdę. Mam już namiar na dobrą dr dermatolog dziecięcą, chyba do niej pojedziemy w przyszłym tygodniu...

Madziu cieszę się, że córcia już zdrowa :)

Miłego dnia :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

k8i
anulka-to jest mleczko dla dzieci,które nie tolerują białka mleka krowiego,albo które mają stwierdzona skazę białkową!!zapytaj lekarza,czy Twoja niunia może jeść takie mleko!!jeżeli tak,to chętnie oddam!!

no właśnie MAja cierpi na nie tolerancję...na razie daję jej bebilon HA, ale pojawiają się na jej skórze małe czerwone krosteczki i dlatego muszę to przedyskutowac z lekarką...

Odnośnik do komentarza

radość serca
Ja już po zakupach, Piotrek pojechał do pracy... Piotruś nadal mi dokazuje, widzę, że chyba taki Jego dzień chyba :duren::duren::duren:

Wstawiłam zupkę na jutro (której niestety nawet nie spróbuje eh)... Anulka ja jem chlebek razowy, choć ostatnio zdarzyło mi się zjeść bułkę pszenną... Wychodzi na to że makaronu chyba też jeść nie mogę, Boże to co mam jeść? Bo ja już nie wiem...
Polookam trochę w necie o tej nietolerancji laktozy, skazie białkowej i o sprawach dermatologicznych, może tam coś wynajdę. Mam już namiar na dobrą dr dermatolog dziecięcą, chyba do niej pojedziemy w przyszłym tygodniu...

Bo może glutenu też nie lubi Piotruś. A makaron możesz jeść, są makarony razowe i bez jajeczne. Albo to jakiś liszaj :oops:

Odnośnik do komentarza

Anulka
k8i
anulka-to jest mleczko dla dzieci,które nie tolerują białka mleka krowiego,albo które mają stwierdzona skazę białkową!!zapytaj lekarza,czy Twoja niunia może jeść takie mleko!!jeżeli tak,to chętnie oddam!!

no właśnie MAja cierpi na nie tolerancję...na razie daję jej bebilon HA, ale pojawiają się na jej skórze małe czerwone krosteczki i dlatego muszę to przedyskutowac z lekarką...

Anulka no właśnie, skąd wiesz że to nietolerancja nie skaza? Lekarz tak stwierdził? Ja to można rozróżnić?

A tak w ogóle to ja myślę, że u nas to sprawa dermatologiczna, nie żadna skaza czy alergia pokarmowa. Może się mylę, nie wiem, ale tak mi podpowiada moja intuicja. Podjedziemy do dermatolog, a tą moją pediatrę to zmieniam, bo dla niej każda krostka to skaza od razu... Tak podświadomie przeszło mi przez myśl, że to może mój puder Go uczula jak go biorę na rączki?
Małemu znów ten liszaj (bo to wygląda jak liszaj) wyskoczył, ale też przestałam stosować maść, a dietę rygorystycznie przestrzegam i Piotruś pije Nutramigen... Podjedziemy do drugiej doktorki po niedzieli...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
Anulka
k8i
anulka-to jest mleczko dla dzieci,które nie tolerują białka mleka krowiego,albo które mają stwierdzona skazę białkową!!zapytaj lekarza,czy Twoja niunia może jeść takie mleko!!jeżeli tak,to chętnie oddam!!

no właśnie MAja cierpi na nie tolerancję...na razie daję jej bebilon HA, ale pojawiają się na jej skórze małe czerwone krosteczki i dlatego muszę to przedyskutowac z lekarką...

Anulka no właśnie, skąd wiesz że to nietolerancja nie skaza? Lekarz tak stwierdził? Ja to można rozróżnić?
wlasnie tez jestem ciekawa...Mikus tez to ma???/mial???

Odnośnik do komentarza

radość serca
Sweethope
ja sie staram zeby maly nie spal, ale znowu mi zasnal , az krzyczal cholernik w nieboglosy...bede powoli zmniejszac mu te drzemki, ale szybko mi sie tego nie uda zrobic...buuuuuuuuuuuuuu


Monia
może być ciężko, bo wiesz jak te nasze dzieci robią to na co maja ochotę w danej chwili ;)

zebys wiedziala Asiu...ciezko to malo powiedziane... chce mi sie plakac:Płacz:

Odnośnik do komentarza

Sweethope
radość serca
Sweethope
ja sie staram zeby maly nie spal, ale znowu mi zasnal , az krzyczal cholernik w nieboglosy...bede powoli zmniejszac mu te drzemki, ale szybko mi sie tego nie uda zrobic...buuuuuuuuuuuuuu


Monia
może być ciężko, bo wiesz jak te nasze dzieci robią to na co maja ochotę w danej chwili ;)

zebys wiedziala Asiu...ciezko to malo powiedziane... chce mi sie plakac:Płacz:

Trzymaj sie Monia... rozumiem Cie... ja tez nieraz chce odpoczac albo cos zrobic w domku, a sie nie da, bo Maluszek dopomina sie towarzystwa... Moj dzis to na cycu wciaz by wisial...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Poczytałam w necie o tej skazie i o nietolerancji laktozy, miałaś Anulka rację co do różnicy pomiędzy tymi dwoma sprawami...
Jeśli u nas to skaza to normalnie załamka :Smutny: Tak czytam na forach różne posty dziewczyn i widzę wiele analogii niestety, ale też może to być równie dobrze zwykłe uczulenie skórne...
Dobra, już Wam nie miauczę, muszę się jakoś z tym uporać sama... najważniejszy jest Synek...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...