Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pannie Majeczce buziaki na 19 miesięcy

Monia współczuje młynu z dzieciakami, mam nadzieję, że bratowa ma się już lepiej.

Joasiu piękne zdjęcia Zuzinki i jakie Ona ma długie włosy, super.

Naina jestem pod wrażeniem umiejętności mówienia u Lenki, pozazdrościć. I jak tam kolega po operacji?

Odnośnik do komentarza

Naina trzymam kciuki, jeśli mogę coś dodać ze swojej strony to po operacji wycięcia żołądka i części przełyku, często występują powikłania. Kolega jest młody, ma silny organizm, mam nadzieję że choroba nie zdążyła narobić dziadostwa.

Odnośnik do komentarza

Naina
no też Izuniu mam taką nadzieję, na dodatek on o nowotworze wie niewiele ponad miesiąc, więc może... może się uda...
wola walki też potrzebna ale i duuużo modlitwy...
a jak on teraz będzie wogóle jadł?
masakra...

Czyli jednym słowem musi być dobrze. Co do jedzenie to teraz wszystko płynne i papki ::(: Trzymam mocno kciuki, i czekam na dobre wiadomości. I wierz mi są znacznie gorsze choroby,to nie jest żadna masakra.

Odnośnik do komentarza

Zuzanka przepiękna dziewczynka :Całus: I jakie włoski długie :lol:
Moniczko zdrówka życzę Kubusiowi i współczuję jego rodzicom, to musi być tragedia dla nich::(: a Lenusia super dziewczynka :Całus:
Asiu jak zdrówko Wasze. Mam nadzieje, że Ty i Juniorek zdrowi jesteście :Kiss of love:

MoniaW brawa za wagę Pituli. Majcia póki co 11700g :lol:
Aniu gratki 16 ząbka :brawo:

Dziewczynki przypominam o konkursie na minkę maja http://parenting.pl/konkursy/6748-wybieramy-minke-maja.html
Pamietajcie o nicku forumowym, imieniu dziecka.
Wysyłajcie zdjecia bo fajne zabawki i dziecko potem na głównej przez miesiąc :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

ania2012

Iza gratki wagi dla dzielnego Mikołajka :36_1_11: - wielki mężczyzna z niego rośnie :36_3_3:

To prawda duży z Niego mężczyzna. Był razem z Nami w przechodni na bilansie dwulatka chłopczyk i powiem szczerze, Miko ciut wyższy było od Niego ::): a z wagą o niebo lepiej ::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...