Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

NO NIE WAS,PIEKNA POGODA TO NA POWIETRZ DZIECIAKI SIE BAWIA...A JA ZNOWU PRZEZ TYDZIEN W DOMU MUSZE SIEDZIEC:(
DZIECI ZJADLY ZUPKE,KAMCIO NABRAL OCHOTY NA ZABAWE,A PIOTREK POJADL MIESKA I ZUPKI I NABRAL TYLE SILY ZE GO WZIELO NA CWICZENIA WSTAWANIA W LOZECZKU,I TAK SIE STARAL ZE SIE MU AZ ZWROCILO TROSZKE JEDZENIE ALE DZIELNIE WSTAŁ...A TAK TO WYGLADA
http://img229.imageshack.us/img229/8113/dsc02151rz4.jpg

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

nicola23

Anulka majusia śliczna i jaka ciemna karnacja to soczki czy słoneczko?

i jdno i drugie Madziu :) może nawet więcej słoneczka niz marchewki...
Kathrin

Aniu, Majeczka cudowna - lubi pozowac do zdjec:Oczko: Jak sie dzis czujesz???

Doskonale!!!

Kasiu Marysiu życzę Wam duuuużo zdrówka i miłości w dniu Waszego święta!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Anulko witaj kochana...mam nadzieje, ze sytaucja z S opanowana...:):Usteczka:
Asienko jak tam w robotce???...bo ja teraz na tym szkoleniu...jutro wolne:Psoty:w srode cwiczenia na fantomach a w czwartek zaliczenie:Histeria:juz sie nie moge doczekac tych wolnych 2i pol miesiaca...co prawda bede sie uczyc ale i bede z moim maluszkiem:) Asia zdjecia Piotrusia na nk superrrrrrr, no i czytam, ze mialas fajowy weekendzik...ehhh pozazdroscic:)choc ja na ostatni tez nie narzekam:)
Monia w dobrze, ze dieta dziala...samopoczucie ci poprawie...kobieto wygladasz bosko pop 2 ciazach??!!!idealnie wiec zostaw biednego Pudziana w spokoju:p:Psoty::Usteczka::Padnięty:zdjecia superrrrrrrrrrrr
Nicola23 to dobrze ze u Nadusi nic powaznego....uffff ta pogoda taka nijaka nie wiadomo co sie przypaleta.....zdroweczka dla waszej czworki...nie pomijam meza:p
Myszko gratulacje zdanych egzaminow i zdania reszty na 5 :) zuch dziewczyna...i wiem co to wynajmowanie mieszkania...nawet bez dzidzi to zrzeracz forsy a co dopiero z zapotrzebowaniem takiego skraba:) glowka do gory moze sie jeszcze cos lepszego trafi...to byla koniecznosc.....

to sobie naskrobałam:p

Odnośnik do komentarza

monika warszawska
bylam w aptece bo juz nic na goraczke nie bylo,kupilam nu nurofen,goraczka 39 st!!!!biedny ten moj synek!

JOASIAH PISZ CO U WAS?
SWEETKA DZIEKUJE CI !
ANIU WITAJ,FAJNIE ZE JESTES JUZ!

eeeeeeeeee Moniu nie ma zaco dziekowac...pisze co widze...ja tam juz nigdy w stroj nie wskocze...wstyd:(
Asienko jak humorek lepsiejszy:p pisz kochana jak tam ty i Zuzianka:)...buzka

Odnośnik do komentarza

I ja dotarłam wreszcie... Byli rodzice Lubego, posiedzieliśmy, Luby akurat dziś całe po południe w pracy... Piotruś dostał fajny namiocik :)
Pozmywałam, pranie się suszy, bałagan zabawkowy opanowany, zaraz jakaś gazetka i idę spać...

Dziś przywieźli wózek, spoko jest, solidny i ładny, Juniorek już w nim spacer zaliczył :)

A ja w weekend odpoczęłam, a teraz znów czuję zmęczenie...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Sweetka u mnie w pracy jakoś idzie, jest co robić, więc godziny płyną prędko... Ale moje podejście znasz, wolałabym siedzieć w domku z Piotrusiem dopóki nie pójdzie do przedszkola...
Fajnie, że masz to szkolenie, zawsze coś nowego i co najważniejsze... Będziesz z Synkiem w domku, na naukę na pewno znajdziesz czas, a zawsze Mati będzie miał Mamusię blisko :) Fajny nowy awatarek :Całus:

Aniu mam nadzieję, że z S. już wszystko gra :) I że obyło się bez terapii wstrząsowej ;)

Orientujecie się, Noworodek to już padł na dobre?

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...