Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry dziewczyny :Śpiący:

ledwo żyję.... Kacper taki maruda się zrobił że przechodzi samego siebie a ja nawet jak wychodzę z siebie to nie daję rady z nim... nawet utrzymać go nie mogę bo skubaniec taki silny że szok i wije się jak glizda:Padnięty: poza tym praca praca praca... jeszcze nie mam uregulowanego tego trybu bo chcąc nie chcąc rok siedzenia w domu tak wpływa na człowieka:Niewiniątko:

zdróweczka wszystkim chorowitkom

sweetka śliczne foteczki... bobasek cudo :D i też uważam że na starszego wygląda :Oczko:

moniaw. no takiego spania na wózku jeszcze nie widziałam...

sorki dziewczynki że tak pobieżnie ale ciężko mi śmigać teraz po necie... :Nieśmiały:

udanej niedzieli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Maja dostał po północy lek p/gorączkowy, następny dopiero po 8 rano, więc przerwy gorączkowe wydłużają się o 2 dałam jej antybiotyk drugą dawkę...mam nadzieję, że powoli będzie jej przechodzić...w każdym razie katarek zaczął się wylewać a nie zalegać gdzieś wysoko...teraz śpi, Miki męczy tatę a ja mam czas na kawę i śniadanie.

Odnośnik do komentarza

Witam

My już siedzimy u rodziców :Śmiech:
Mały dostał przed spaniem czopek homeopatyczny na uspokojenie ale zamiast się wyciszyć Mały dostał jakiegoś kopa i łobuzował do 24 :Niespodzianka::Oczko:

Monika W super zdjęcia, dzieciaczki kochane a mamusiowa mleczarnia ho, ho :Oczko:

Sweetka Mateuszek boski. Strasznie podoba mi sie zdjęcie Matiego w bluzeczce w biało - czerwone paski, po prostu śliczne :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

witam dziewczynki...Aniu ciesze sie,ze z Majeczka lepeij i zemialyscie wspolne chwile tylko we dwie:Oczko:
Joasiah...ja tez na siebie nic nie moge dostac i tez wygladam jak dziadyga:Padnięty::Szok::Zakręcony::Rozgniewany:, najwazniejsze , ze spotkanie wypaliło:)
Monia W zdjecia super...dzieciaczki rosna a ty jestes extra babeczka...z taka mleczarnia , ze hehehehe:Oczko::Oczko::Oczko:
Izuniu milego pobytu u rodzicow:)
Marys ja tez polezakowalam dzisiaj:Oczko: do 11:Padnięty:...:lol:

Odnośnik do komentarza

Sweethope
Asienko jak tam w pracy???radzisz sobie juz tak na spokojnie??...a jak rozłąki z malym???no jak sie Luby miewa:Oczko:[zycz mu zdrowka]

Monia w pracy dobrze, choć nie powiem, żebym nie była zmęczona :( Niby wpadłam w nowy rytm zajęć, jednak ciężko mi zostawiać codziennie rano Piotrusia, przykro... Idę do pracy, odbębniam i do domku...
Luby już lepiej, dziś już poszedł do pracy,

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...