Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

desperatka
Alfa, to super wieści!!!!
Bardzo się cieszę a co najważniejsze- że wszystko oki!!!

Dziś tak mi przyszło myśleć o sylwestrze. Jakoś nie czuję tego bo zapewne w domu będę siedzieć bo chyba żal by mi było gdyby wszyscy wokół mieli sylwestrowy nastrój a mi by zostało patrzeć na soczek :36_2_12::hot over you::36_11_13:

A mnie Sylwester nie kręci, ot taka wymuszona impreza. Kolejny rok spędzę w domu :D Dwa lata temu pokłóciliśmy się chwilę przed północą i o 00:30 poszłam spać :P Rok temu też w domu siedzieliśmy, w tym roku będzie tak samo. Może wyskoczę gdzieś, ale wątpię, nie znoszę tego huku. Inaczej jak jest u nas w mieście impreza, inaczej jak całe miasto pizga tymi petardami i nie patrzy gdzie :P

Mania no po porodzie to już na 100% hehe, bo szczerze co z tego, że pójdę osobno jak i tak będę się zastanawiać czy oby na pewno doktorek zobaczył siusiaka czy psiochę :hahaha:

Odnośnik do komentarza

My po usg połówkowym, Niunia ma się dobrze, czkawke miala smieszna taka na podsluchy tak bylo slychac;)słodkie. Wyrownuje sie termin ciazy wg om bo dzis wyszlo ze 20t6d czyli ze jutro 21. Ważymy 358g wszystkie parametry w normie.
To co niefajne ze cukrzyca ciazowa to juz fakt, teraz sporo badan i testow i w ciagu miesiaca wyjaśni sie czy muszę byc na insulinie czy wystarczy dieta. Konsultacje diabetologiczne endykrynologiczne- wszystko bedzie pod kontrola, ale zasmucilo mnie to, bo ja nie jem slodyczy i starannie dobieram wszystko;( musialo pasc na mnie.
za 3 tyg usg krajoznawcze dodatkowo 4d filmiki etc. dostalam dzisiaj sporo probek i materialow, ale to mnie nie pociesza. Maleńka ma sie dobrze to najwazniejsze, ale przed nami jeszcze 20 tygodni i teraz sie zmagac z tym cukrem;/ glukometr w ruch musze zrobic kilka dobowych profili glikemii i oznaczyć hemoglobinę glikolowaną. Mam niedoczynnosc tarczycy, lekarz wskazal ze bedzie konieczne podniesienie dawki euthyroxu, to tez nas troche ratuje, bo troche sie tez powinno wyrownac, niestety wspoltowarzyszaca niedoczynnosc tarczycy tez daje po dupce. Zdjec nie zalaczam, bo mamy nóżki i takie zblizenie ze i tak nawet profilu nie ma. LEkarz fajnie mi pokazal ulozenie malej, glowke miala z lewej strony lezala po lewej stronie jak nietoperek nozki w żebrach hihi;) Mój skarbek najsłodszy, oby zdrowa była tylko to w głowie mam. Właśnie na zakonczenie dostaje kuksańce, to chyba miały być pozdrowienia dla Was;) Dobranoc kochane mamuśki

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bbd3mm39sw688.png

https://www.facebook.com/inspiracjewszelakie

http://www.bioslone.pl/zanim_pozwolisz_zaszczepic_dziecko

Odnośnik do komentarza

Mi kobietka ostatnio w sklepie opowiadała, że znajoma poszła rodzić dziewczynkę i też chłopczyk wyszedł, także różnie to może być.

Mi lekarz powiedział, że on tu widzi dziewczynkę tak na 80%, a resztę zostawia na ewentualną pomyłkę, bo a nuż coś się mogło podwinąć...

On zawsze tak daje, przy każdej dziewczynce z tego co wiem..

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Weri
My po usg połówkowym, Niunia ma się dobrze, czkawke miala smieszna taka na podsluchy tak bylo slychac;)słodkie. Wyrownuje sie termin ciazy wg om bo dzis wyszlo ze 20t6d czyli ze jutro 21. Ważymy 358g wszystkie parametry w normie.
To co niefajne ze cukrzyca ciazowa to juz fakt, teraz sporo badan i testow i w ciagu miesiaca wyjaśni sie czy muszę byc na insulinie czy wystarczy dieta. Konsultacje diabetologiczne endykrynologiczne- wszystko bedzie pod kontrola, ale zasmucilo mnie to, bo ja nie jem slodyczy i starannie dobieram wszystko;( musialo pasc na mnie.
za 3 tyg usg krajoznawcze dodatkowo 4d filmiki etc. dostalam dzisiaj sporo probek i materialow, ale to mnie nie pociesza. Maleńka ma sie dobrze to najwazniejsze, ale przed nami jeszcze 20 tygodni i teraz sie zmagac z tym cukrem;/ glukometr w ruch musze zrobic kilka dobowych profili glikemii i oznaczyć hemoglobinę glikolowaną. Mam niedoczynnosc tarczycy, lekarz wskazal ze bedzie konieczne podniesienie dawki euthyroxu, to tez nas troche ratuje, bo troche sie tez powinno wyrownac, niestety wspoltowarzyszaca niedoczynnosc tarczycy tez daje po dupce. Zdjec nie zalaczam, bo mamy nóżki i takie zblizenie ze i tak nawet profilu nie ma. LEkarz fajnie mi pokazal ulozenie malej, glowke miala z lewej strony lezala po lewej stronie jak nietoperek nozki w żebrach hihi;) Mój skarbek najsłodszy, oby zdrowa była tylko to w głowie mam. Właśnie na zakonczenie dostaje kuksańce, to chyba miały być pozdrowienia dla Was;) Dobranoc kochane mamuśki

Weri - masz prawo się troszkę smucić...no najważniejsze, że z malutką wszystko ok :-)

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Weri
My po usg połówkowym, Niunia ma się dobrze, czkawke miala smieszna taka na podsluchy tak bylo slychac;)słodkie. Wyrownuje sie termin ciazy wg om bo dzis wyszlo ze 20t6d czyli ze jutro 21. Ważymy 358g wszystkie parametry w normie.
To co niefajne ze cukrzyca ciazowa to juz fakt, teraz sporo badan i testow i w ciagu miesiaca wyjaśni sie czy muszę byc na insulinie czy wystarczy dieta. Konsultacje diabetologiczne endykrynologiczne- wszystko bedzie pod kontrola, ale zasmucilo mnie to, bo ja nie jem slodyczy i starannie dobieram wszystko;( musialo pasc na mnie.
za 3 tyg usg krajoznawcze dodatkowo 4d filmiki etc. dostalam dzisiaj sporo probek i materialow, ale to mnie nie pociesza. Maleńka ma sie dobrze to najwazniejsze, ale przed nami jeszcze 20 tygodni i teraz sie zmagac z tym cukrem;/ glukometr w ruch musze zrobic kilka dobowych profili glikemii i oznaczyć hemoglobinę glikolowaną. Mam niedoczynnosc tarczycy, lekarz wskazal ze bedzie konieczne podniesienie dawki euthyroxu, to tez nas troche ratuje, bo troche sie tez powinno wyrownac, niestety wspoltowarzyszaca niedoczynnosc tarczycy tez daje po dupce. Zdjec nie zalaczam, bo mamy nóżki i takie zblizenie ze i tak nawet profilu nie ma. LEkarz fajnie mi pokazal ulozenie malej, glowke miala z lewej strony lezala po lewej stronie jak nietoperek nozki w żebrach hihi;) Mój skarbek najsłodszy, oby zdrowa była tylko to w głowie mam. Właśnie na zakonczenie dostaje kuksańce, to chyba miały być pozdrowienia dla Was;) Dobranoc kochane mamuśki

Szkoda, że ta cukrzyca Cię dopadła :o_noo:
A jak Niuńka Wasza rośnie zdrowo to bardzo się cieszę :)

Odnośnik do komentarza

Kasia Tygrysek boskie zdjęcia! magiczne! spóźnione gratulacje;*

Alfik
cieszę się że wszystko ok i dzidzia duuuuża ;D szkoda że się lekarz nie podszkolił... ale siusiaka nie widać-czyżby żabka jednak? :36_15_9: id prywatnie. zapłacisz ale przynajmniej sie vaginakolog przyłoży.
Weri nic się nie martw-dzidzia będzie zdrowa jak rydz! najczęstszym skutkiem cukrzycy ciążowej nie są powikłania tylko duża dzidzia ;D dbaj o siebie, nie martw na zapas (dzidzia wszystko czuje) tylko się ciesz że wszystko ok ;* bardzo się cieszę że kolejna duuuuuża już dzidzia ;D ale ten czas leci, hehe

http://lpmf.lilypie.com/Jsnbp1.png
http://lpmf.lilypie.com/MOF7p1.png
http://davf.daisypath.com/X2iYp1.png

Odnośnik do komentarza

No jak czasem oglądam zdjęcia sprzed 2-3 lat to uważam, że niezmiennie od tego czasu straszę z makijażem czy bez :P Jakoś zbrzydłam :hahaha:

No ja się zastanawiam ile mój dzieć waży, wg usg to tam te niecałe 400g, a to 21 tydzień... A dzias też nic nie mówił, muszę czekać do wizyty. Trochę bez sensu. Pójdę prywatnie, tylko nie wiem kiedy.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny !
Kasia_tygrysek spóźnione gratulacje, zdjęcia są prześliczne.

Alfa dzięki za dobre wieści.... przynajmniej masz ruchliwą córeczkę hehe, moja to chyba od leniwca pochodzi :P Koniecznie idź do innego lekarza na USG, wnioskuję, że ten u którego byłaś, to jakaś ciapa :P

Weri przykro mi z powodu cukrzycy, ale tak jak pisały to koleżanki, najważniejsze, że z dzieciątkiem wszystko ok.

Ostatni dzień w pracy i weekend ufff :D , cukierki już zakupiłyście?? Dziś dzieciaki łażą po domach z psikusami :)

Wczoraj zakupiłam kozaki na zimę, wzięłam o nr za duże, bo noga może mi się zwiększyć :) dziś zamierzam coś kupić dla małej, zobaczymy, czy mi wyjdzie hehe :) przerażają mnie te róże w sklepach..... całkowicie obrzydł mi ten kolor !

Miłego dnia życzę :) i wypoczynkowego weekendu !

http://fajnamama.pl/suwaczki/pt68lw1.png

http://www.suwaczek.pl/cache/aab79c2901.png

Odnośnik do komentarza

Ania kurde jak wczoraj lekarz powiedział "proszę się wstrzymać z zakupem różowych ubranek" to mnie aż się nóż w kieszeni otworzył. Ile można na ten róż patrzeć! Ja nie twierdzę, że wcale, bo nie chcę tego całkiem wyeliminować, ale producenci zachowują się tak, jakby wyszły im inne kolory i zostały róż i biel :nie_mam_pojecia:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...