Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2012


Rekomendowane odpowiedzi

hej hejka ITruth teraz jest ciężko ale wiadomo po co to się robi i to daje siłę
U nas dzisiaj przedszkole, młody od wczoraj zaczął taniec w przedszkolu i ma dwa razy w tygodniu wiec dzisiejsze zajecia dodatkowe w zabawe w języku angielkim odpuszczam bo jutro spedzi tam w szkoe 2h bo ma zajecia z angielskiego i 1,5h zajec zabawowych organizuje wiec dzisiaj z przedszkola do domku zdrzemnac sie a jak u was?

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
ciekawe
właśnie słucham audycji o chorobach w przedszkolu,jest pulmonolog
i dziecko które miało katar wirusowy,po zaleczeniu kataru jeszcze 3 tygodnie wydalają wirusa i zarażają grupę
jego zdaniem nie ma możliwości unikania zarażania sie dzieci od siebie

też to dzisiaj słyszalam

witam

ja juz wolny weekend mam;)

a kuba znowu katar ja juz nie wiem czemu tak ciągle;/

http://kuba-k.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.pnghttp://s9.suwaczek.com/20090418310120.png
http://izabela-k.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
puszek
agusiu to takim sposobem dziecko musiałoby siedzieć miesiąc w domu, nie da się.

dokładnie i dla tego ten lekarz mówił,ze nie ma żadnego sposobu by uniknąć zarażeń w przedszkolach

dlatego moja Lu ma już dzisiaj katarek, na szczęście lekki, więc go zwalczymy euphorbium

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczątka.

Witam się po dłuższej przerwie :) Nie zaglądałam, bo w pracy taki zapiernicz mieliśmy, że nie wiedziałam w co ręce włożyć.

Weekend nam fajnie minął. W piątek piekliśmy z Kubulcem babeczki z niespodzianką na sobotnie spotkanie integracyjne w przedszkolu. Poupychaliśmy w babeczkach dziwne rzeczy, konfitury wiśniowe, borówki, nutellę, dziecko miało radochę :)
W sobotę w przedszkolu byliśmy wszyscy, cudnie było. Dzieciaczki potańczyły dla nas i pośpiewały. W szoku byłam, że tyle ich pani przez ten miesiąc nauczyła. Potem zabawy z rodzicami.
O Kubie pani mi poopowiadała troszkę. Na początku na anioła wyglądał, ale rozkręcił się i broi za trzech :glass: Ale mówiła, że w taki rozczulający sposób, nie zaczepia dzieci, tylko z lekka nagina zasady i czasem udaje, że nie słyszy :whistle: I jak nabroi, to zaraz idzie się poprzytulać, tak że gniewać się na niego nie można. Ale temperować go trzeba trochę, zresztą to właśnie robię cały czas, ale bez większych rezultatów :)

Odnośnik do komentarza

ITruth
Hej!

Jestem wykończona... Praca, dom, dzieci, zakupy budowlane, dopilnowanie robotników, samochód nam się popsuł, dziś jeszcze z Mężem i Tatą schodek przed domem zalewaliśmy sami... I wydłubywac muszę zaprawę klejową z płytek i silikon i Bóg wie co jeszcze... A Miniowi jakby przeszło przeziębionko, a dziś już z powrotem Go zaczęło brać. Na razie nadal tran, witaminy, krople do nosa i Oscillococcinum.

A Neosine i Isopronosinę podawałam dzieciom w ubiegłym roku, ale nie zadziałało za nic w świecie na moje dzieci...

Dużo zdrówka dla Dominika.
No i mnóstwo sił dla Ciebie!

agusia20112
u nas jutro o 15,30 ten dzień ziemniaka
będzie ognisko i robienie ziemniaków-cudaków
jak tylko pogoda pozwoli to pójdę z dziewczynkami

I jak? Udała się wyprawa? :)

puszek
ITruth oby się nic poważnego nie wykluło. A taka gonitwa między obowiązkami potrafi zmęczyć, wierzę. Życzę odrobiny chociaż odpoczynku :smile_move:

Lulisia dzisiaj jak wychodziła z pkola to powiedziała "dedenia, utro" co oznacza "do widzenia, przyjdę jutro" :sofunny: Została bez płaczu, czyli jest dobrze :taniec1:

A Paolka zjadła dzisiaj cały obiad, więc nie narzekam na nic. No może mnie trochę głowa boli :oczko:

Brawa dla dziewczyn, świetnie sobie radzą :brawo:

Odnośnik do komentarza

puszek
Witam,
u nas od piątku katarek, wczoraj na wieczór doszedł kaszel.
Dzisiaj o 8 byłam zarejestrować młodą do lekarza i nie było numerków :alajjj::alajjj: a na jutro nie zapisują:alajjj:

Jak u Was?

zdróweczka dla córy
i nas w miejskiej przychodni też rejestracja tylko w danym dniu i mają podpisany kontrakt na 10 przyjęć:alajjj:-upada ta służba zdrowia

w przychodniu gdzie jestem mogę się zarejestrować na tydzień na przód....choć też sie pogorszyło
na początku była otwarta 24 godziny na dobe ,7 dni w tyg....a teraz tylko od pon-do piatku,od 8-18,bo nie jest juz samodzielną placówką,tylko filią

Daffodil
agusia20112
u nas jutro o 15,30 ten dzień ziemniaka
będzie ognisko i robienie ziemniaków-cudaków
jak tylko pogoda pozwoli to pójdę z dziewczynkami

I jak? Udała się wyprawa? :)

padał deszcz ,więc było w środku
bez ogniska i szukania ziemniaczków,ale za to dzieci porobiły duzo ziemniaków-cudaków

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Ulla
no brawo dla dzielny mam i jeszcze dzielniejszy dzieciaczków... mój dzisiaj w przedszkolu cały dzień i dzielny ale już śpi, zauważyłam że są zajęcia z tańca więc go zapisałam jutro pierwsza lekja:) on uwielbia tańćzyć a w poprzednim przedszkolu też chodził....ogólnie całkiem fajny dzień tylko szkoda że jutro cały dzień w pracy mnie czeka

Mnie też się zajęcia taneczne marzą dla Kubła mojego. Ale w tym roku nie wchodziły w grę niestety, bo zajęcia są w tych godzinach, kiedy trzylatki mają drzemkę, więc dopiero za rok spróbujemy. Na razie tańcujemy w domu :)

ITruth
Hej!

Nie jestem w stanie ogarnąć wszytskiego w tym ostatnim czasie.. Najważniejsze, że do pracy oddałam wszelkie systemy oceniania, programy... I już mnie za to nie ścigają.

Miniek znów chory, kaszle, ma katar... dziś wymiotował od kaszlu... więc obowiązkowo musi siedziec w domu, żeby dziecii nie zarażać.

A w domku się dzieje - dziś malowanie drugiego pokoju, panele, uruchomienie centralnego ogrzewania, podłączenie reszty hydrauliki, przyszły drzwi wewnętrzne od stolarza - ciut skrócone, schodek przed domem zalany.

A ja marzę o odpoczynku...

Jeszcze trochę i będziesz odpoczywać we własnym ogródku :) Fakt, że teraz zapiernicz na całego, ale jaka radość będzie, jak już się będzie można przeprowadzać :)

puszek
agusia20112
puszek
agusiu to takim sposobem dziecko musiałoby siedzieć miesiąc w domu, nie da się.

dokładnie i dla tego ten lekarz mówił,ze nie ma żadnego sposobu by uniknąć zarażeń w przedszkolach

dlatego moja Lu ma już dzisiaj katarek, na szczęście lekki, więc go zwalczymy euphorbium

U nas też na razie euhorbium sobie radzi z Kubuśkowymi katarami. No nie jest źle. Cały wrzesień bez przerwy chodził.

puszek
Witam,
u nas od piątku katarek, wczoraj na wieczór doszedł kaszel.
Dzisiaj o 8 byłam zarejestrować młodą do lekarza i nie było numerków :alajjj::alajjj: a na jutro nie zapisują:alajjj:

Jak u Was?

Dlatego właśnie mam nerwicę jak muszę do państwowej przychodni iść...
Dużo zdrówka dla Julitki.

Odnośnik do komentarza

Ulla nie doczytałam chyba, z czym związana ta kontrola?

Blondi moja ma katar, ale niestety chodzi do pkola.Moja praca wymaga chodzenia do pracy i nie mogę sobie pozwolić na zostawianie jej w domu:ehhhhhh: Choć nie ukrywam, że odpowiada mi taka opcja, bo odpoczywamy od siebie.

Odnośnik do komentarza

ja Asie dzis zostawiłam,wróciła z przedszkola z mega katarem,całą noc jej smurczało w nocku,rano juz robiłam inhalacje z soli i płukałam wodą morską

kurde,pogadam z panią co robic
bo ja ja tak z katarem zostawiam,po dwóch dniach idzie i znów katar,więc chyba jednak będzie chodzic jak to tylko katar

nie ma gorączki,gardło nie drapie

wy posyłacie z katarem?

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
puszek
Witam,
u nas od piątku katarek, wczoraj na wieczór doszedł kaszel.
Dzisiaj o 8 byłam zarejestrować młodą do lekarza i nie było numerków :alajjj::alajjj: a na jutro nie zapisują:alajjj:

Jak u Was?

zdróweczka dla córy
i nas w miejskiej przychodni też rejestracja tylko w danym dniu i mają podpisany kontrakt na 10 przyjęć:alajjj:-upada ta służba zdrowia

w przychodniu gdzie jestem mogę się zarejestrować na tydzień na przód....choć też sie pogorszyło
na początku była otwarta 24 godziny na dobe ,7 dni w tyg....a teraz tylko od pon-do piatku,od 8-18,bo nie jest juz samodzielną placówką,tylko filią

Ja też z prywatnej korzystam i oni z tego co kojarzę mają czynne od 6 do 20, ale w przypadku choroby można wizytę domową wezwać i z tego korzystamy zawsze. Do przychodni tylko do specjalistów jeździmy, a wtedy i miesiąc wcześniej można się zarejestrować.

agusia20112
Daffodil
agusia20112
u nas jutro o 15,30 ten dzień ziemniaka
będzie ognisko i robienie ziemniaków-cudaków
jak tylko pogoda pozwoli to pójdę z dziewczynkami

I jak? Udała się wyprawa? :)

padał deszcz ,więc było w środku
bez ogniska i szukania ziemniaczków,ale za to dzieci porobiły duzo ziemniaków-cudaków

A cóż to takiego? :)
Masz jakieś zdjęcia? :)

Blondi22
hej
kuba dziś już nie był w przedszkolu bo ktararek jeszcze jest a ja też sie zaraziłam już;/

Dużo zdrówka dla dwóch chorowitków :)

puszek
Ulla nie doczytałam chyba, z czym związana ta kontrola?

Blondi moja ma katar, ale niestety chodzi do pkola.Moja praca wymaga chodzenia do pracy i nie mogę sobie pozwolić na zostawianie jej w domu:ehhhhhh: Choć nie ukrywam, że odpowiada mi taka opcja, bo odpoczywamy od siebie.

Puszek ta naprawdę trzymanie Julity w domu niewiele by zmieniło w sprawie kataru. Zaraz to samo by było.

gosiazar
WItajcie mamusie - ja mam Wiktorka pięcioletniego który właśnie pomaszerował do przedszkola w tym roku :-) Póki co jest super :-)

Gosia witamy :)

agusia20112
ja Asie dzis zostawiłam,wróciła z przedszkola z mega katarem,całą noc jej smurczało w nocku,rano juz robiłam inhalacje z soli i płukałam wodą morską

kurde,pogadam z panią co robic
bo ja ja tak z katarem zostawiam,po dwóch dniach idzie i znów katar,więc chyba jednak będzie chodzic jak to tylko katar

nie ma gorączki,gardło nie drapie

wy posyłacie z katarem?

Agusia wszystko zależy od kataru. Jeśli jest przezroczysty, wodnisty i oprócz tego nic się nie dzieje, to posyłam Kubę bez zastanowienia. Ja już te rozterki przeżywałam, jak do żłobka poszedł. Na początku cackałam się strasznie, ale wiem już, że wyleczenie tego kataru w domu niczego nie zmienia, bo za dwa dni katar jest znowu :whistle:

Dużo zdrówka dla Asiuli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...