Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
Ann - miałam dawno zapytać, jak tam perspektywy nowego mieszkania :Oczko:

wyciszony temat na razie, skupiliśmy się na remoncie naszych ciał, kryzys gospodarczy zachwiał nieco nasze plany, pewnie niebawem jakoś wrócimy do tematu (na wszystko zdecydowanie za krótka doba)

Odnośnik do komentarza

Ann spokojnie, jutro w Warszawie ma być tak jak dziś :Śmiech:
Ania Marysia raczej nie schudła, ona z resztą nie ma z czego chudnąć :Oczko:
Dziubala Andrzejek jest bardzo zadziorny i co jakiś czas Marysia się skarży, że ją popycha. Rozmawiamy na ten temat, ale ona już taka jest, że jak ktoś ją szturchnie to uderza w płacz i się wycofuje. Może przełoży kiedyś teorię na praktykę.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Mycie okna przebiegło niezbyt komfortowo, bo naprzeciwko okien mam budowę i słyszałam pewne teksty gapiących się budowlańców :Zły:

Ann – odpowiem po umyciu okna :Śmiech:. Nogi na razie ok. Wczoraj trochę kostka bolała jak szłam po Adasia. To chyba wysiłek powoduje ból, ale jest lepiej niż w weekend. Wtedy sobie przypomniałam jak Ty ból przechodziłaś i skończyłaś w gipsie, ale mam nadzieję, że to (ból) już za mną.

Neta – ponoć ma padać, ale okien nie myłam od wiosny, bo zawsze coś staje na drodze. Nie wiadomo kiedy nadarzy mi się dobra okazja do mycia :Oczko:

Ania – widzisz, siostra ma 2 dzieci, dlaczego więc Ty nie miałabyś też mieć 2, przez jej egoizm?
Śliczny suwaczek, ale tygodnie liczą się chyba od pierwszego dnia cyklu ostatniej @, czy nie?

Neta
Ann mam nadzieje ze nie zgadzasz sie z tym ze jutro ma padać a nie z tym ze nie warto myc okna:):):)

:Śmiech:

Renia – to chyba przydałaby się rozmowa z Andrzejkiem :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Ann – to ty miałaś coś poważniejszego, może skręcenie skoro była opuchlizna, a ja „tylko” zwichnięcie.

Ania – a kiedy miałaś pierwszy dzień ostatniej @?
Co do kryzysu gospodarczego to słyszałam, że może trwać max. rok, ale małż Ann będzie lepiej wiedział :yes:

Renia – jedne dzieci są czynne i walczą o swoje a inne bierne i czekają co życie przyniesie. Chyba ciężka sztuka nauczyć dziecko walki o swoje. Mnie się wydaje, że trzeba to mieć w charakterze, ale może się mylę.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry:)

Jakoś weny do pisania nie mam, dosłownie zasypiam nad klawiaturą:Padnięty:

Aniu spróbuj tutaj: Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www, ten twój pokazuje chyba faktyczny wiek ciąży, a nie liczony od ostatniej miesiączki. A mi wychodzi, że będziesz miała termin na 27 czerwca:Śmiech: Ja dzięki Bogu nie mam takich problemów jak Ty, u mnie w rodzinie wszyscy przyjęli tę wiadomość z radością, a przynajmniej udają, że się cieszą:lol: Moja siostra też:Śmiech:

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...