Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo

Wczoraj byłam z K w kinie, a potem na pizzy. To nasze pierwsze wyjście rozrywkowe od chyba 2 lat. Siostra dzielenie poradziła sobie z dziećmi, wykąpała je, nakarmiła i położyła spać. Mam nadzieję, że się nie zniechęciła bo ja chcę częściej z K tak wychodzić ::):
Dziś Adaś nie przyszedł do naszego łóżka więc może tylko wczoraj chciał poczuć trochę ludzkiego ciepełka (Megan :Oczko:).
Za to dziś Adaś nie poszedł do przedszkola, bo w nocy pociągał nosem i z tego pociągania sekundę później kaszlał. Zobaczymy czy coś się z tego rozwinie...

Dla Wojtusia i Małgosi moc serdeczności! :Całus::Całus:

Ann

Ula mnie uczy wierszyka z pokazywaniem (tutaj rączka, a tu druga... ) - uczyła się go w przedszkolu - i słyszę "coraz lepiej Ci idzie Mamo"
:Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Ania – jak Martynka?

Megan - gratulacje dla dzielnego przedszkolaka ::):
Niezmiennie zdrówka dla Tosi.

Renia – fajnie, że udał się relaks u fryzjera, nawet jeśli był krótki.
Dobrze, że jest poprawa u Marysi. A jak Tosia?

Sliffka - dobrze, że na szczepieniu było ok. Wojtuś ma ładną wagę, taką akurat :Oczko:

Tasik – zdrówka dla PA!
Garnki na razie ma te same co Ty. Będę kupować za jakiś rok, to wtedy skorzystam z Twojego doświadczenia :Oczko:

Trusia - super, że Jagódka taka zadowolona po pierwszym dniu w przedszkolu ::):

Neta - ciekawa lektura :Śmiech:

Ann – fajny przegląd fotek wrześniowych ::):

Odnośnik do komentarza

Chwila relaksu, może nie pełnego, bo Marysia nie śpi, ale na razie ma spokojne zajęcie. Obiad z wczoraj, wystarczy podgrzać ::): Kto dołączy z kawą lub innym preferowanym napojem?

Dziubala dzielna Siostra ::): Oby częściej udawało Wam się zorganizować wyjście we dwoje. Zdrówka dla Adasia. Tosia już zdrowa katar minął, kaszel też ustąpił.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...