Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Ita praktycznie 2 miesiac (ale chcialabym zdazyc wrocic po ciazy do pracy zanim skonczy mi sie umowa o prace i to moze powoduje blokade, wiem ze natura kieruje sie swoimi prawami i terminami) ps. hmm chyba Cię widzialam jak prowadzilas srebrne autko - przejezdzalas akurat kolo przedszkola na Sucharskiego - gadulilas przez tel kom i nie moglam Ci pomachac (kurde tylko nie pamietam kiedy chyba piatek)

http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/DIae.jpghttp://lbyf.lilypie.com/DIaep12.png

http://lb3f.lilypie.com/DaJAp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Kura lekko spóżnione serdeczne życzenia urodzinowe. Niech dzieci zdrowo rosną, interes się kręci i Twoje marzenia niech się spełniają.

w sobotę pojechaliśmy do rodziny K. Wczoraj większość dnia spędziliśmy tam w lesie. Dziewczyny miały atrakcji wiele, bo nie tylko towarzystwo kuzynostwa, ale i zwierzęta i plac zabaw. Były wymorusane i wymęczone.
A dziś Marysia coś od rana nie domaga. Narzeka na nóżki i brzuszek. Zwróciła wodę, którą piła przed śniadaniem. Na szczęście śniadanie zjadła i teraz śpi. Oby wstała z lepszym samopoczuciem. Tosi brakuje towarzystwa do zabaw, ale sobie radzi :)

Karola ja na początku wolałam trasę niż miasto ;)
Dziubala jak Maciuś? Ukraina pięknieje, wiele się tam zmieniło odkąd tam byłam 7 lat temu.
Megan super, że wyniki Piotrusia idealne. Ciężka jesień przed Wami, DR na pewno. Będę trzymać kciuki w czwartek.
Ann fajnie, że się rodzinnie relaksujecie :)
Sekundka spokojnego powrotu do codzienej rutyny.
Ita ale smakołyki serwujesz z rana. Masz jakieś zdjęcia z wizyty gości?
Nuchna gdzie teraz pracujesz?
Ania spokojnie. Pamiętaj, że psychika też tu ma znaczenie, a kalkulacje w tym wypadku nie bardzo wychodzą ;). Trzymam kciuki.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

U Maciusia chyba rzeczywiście zapowiada się na 3-dniówkę. Wczoraj temparatura urosła mu prawie do 40 stopni, a dziś przed drzemką miał już tylko 37,4. Żeby Adasiowi wczoraj nie było przykro, że wszystko kręci się koło Maciusia i nie możemy wszyscy pojechać do parku na plac zabaw jak miał obiecane, to pojechałam z nim do kulek, byliśmy 2 razy na lodach, a potem byliśmy na dworcu PKP podziwiać przyjeżdżające i odjeżdżające pociągi. W nagrodę, że był taki grzeczny kupiłam mu miseczkę (do jedzenia) z Puchatkiem, bardzo się ucieszył :). Jak wróciliśmy do domu to cały czas wspomniał co robił i przynajmniej nie zwrócił uwagi, że znów zajmowaliśmy się głównie Maćkiem. A Maciuś był gorący jak kaloryferek. Doczytałam, że 3-dniówką zaraża się do momentu zniknięcia wysypki więc siedzimy w domku.

Kura, najlepsze życzenia urodzinowe :Całus:

Serdeczności dla 11-miesięcznego Dominiczka i 5-miesięcznego Pawełka :Całus::Całus:

Ann - pięknie narysowała Ula miejsce, w którym była :)

Renia – jak samopoczucie Marysi?
Dla mnie to też inna Ukraina niż ta, którą pamiętam sprzed 11 lat. Kilka razy oglądałam Wasze fotki, nie mogąc się napatrzeć :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...