Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2012


wicia255

Rekomendowane odpowiedzi

No tak mamusia pro piersiowa. Bo jak kobieta nie chce karmić piersią i o tym napisze to zaraz jest zła i rzuca jadem na tą co karmi. Współczuje och ja zła.

A nie zastanowiłaś się że możesz spowodować u niektórych poczucie winy wypisując twoje słowa: "że butelka nie zastąpi bliskości z matką"? Że kobieta która ma pierwszy raz dziecko i z jakiś przyczyn nie będzie mogła karmić dziecka się podłamie bo wg twoich słów jej dziecko nie będzie miało takiej bliskości z matką?

Ja nie wiem czemu u nas w kraju jest jakaś chora sytuacja z tym karmieniem piersią to się staje jakąś paranoją. Świat się kręci tylko wokół cycka Boże drogi.

Odnośnik do komentarza

Nela
No tak mamusia pro piersiowa. Bo jak kobieta nie chce karmić piersią i o tym napisze to zaraz jest zła i rzuca jadem na tą co karmi. Współczuje och ja zła.

A nie zastanowiłaś się że możesz spowodować u niektórych poczucie winy wypisując twoje słowa: "że butelka nie zastąpi bliskości z matką"? Że kobieta która ma pierwszy raz dziecko i z jakiś przyczyn nie będzie mogła karmić dziecka się podłamie bo wg twoich słów jej dziecko nie będzie miało takiej bliskości z matką?

Ja nie wiem czemu u nas w kraju jest jakaś chora sytuacja z tym karmieniem piersią to się staje jakąś paranoją. Świat się kręci tylko wokół cycka Boże drogi.

Ten cytat to niby mój? Bo sobie nie przypominam. Nie wkładaj mi słów których nie napisałam.
Inna bliskość a brak bliskości to różnica. NIGDZIE nie pisałam o braku bliskości!!

KOBIETO WYLUZUJ bo nakręcasz się jak sprężyna. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie można NIC napisać bo wszystko będzie odbierane jak atak przez kogoś kto ma inne zdanie. Już nawet boje się skrytykować pampersy bo mnie zaraz ktoś zje.

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Ja uważam, że każda matka ma wybór i decyduje o wszystkim co dotyczy dziecka.
Nie krytykuje i nie przekonuje do swoich racji.
Mogę tylko ze swojej strony napisać, że jest naprawdę dużo więcej zalet karmienia piersią niż butelką.
Chociażby brak konieczności gotowania wody, podgrzewania w nocy i robienia mieszanki. Nie trzeba sterylizować butelek, dobierać mieszanki. Mleko kobiece rzadziej uczula i zwykle dzieci piersiowe nie miewają kolek ( jeśli oczywiście są prawidłowo przystawiane i nie są łapczywe). Poza tym butelka nie zastąpi tej bliskości matki z dzieckiem.
Nie będę ukrywać jestem pro piersiowa, wychowuje dzieci w nurcie AP, oraz ograniczam im kontakt z wszechobecną chemią, bo tak naprawdę niewiele z matek wie ile chemii jest wszędzie, nawet w pampersach, a może w szczególności w nich. :(

Chyba jednak to Twoje słowa.

Odnośnik do komentarza

Nela
qmpeela
Ja uważam, że każda matka ma wybór i decyduje o wszystkim co dotyczy dziecka.
Nie krytykuje i nie przekonuje do swoich racji.
Mogę tylko ze swojej strony napisać, że jest naprawdę dużo więcej zalet karmienia piersią niż butelką.
Chociażby brak konieczności gotowania wody, podgrzewania w nocy i robienia mieszanki. Nie trzeba sterylizować butelek, dobierać mieszanki. Mleko kobiece rzadziej uczula i zwykle dzieci piersiowe nie miewają kolek ( jeśli oczywiście są prawidłowo przystawiane i nie są łapczywe). Poza tym butelka nie zastąpi tej bliskości matki z dzieckiem.
Nie będę ukrywać jestem pro piersiowa, wychowuje dzieci w nurcie AP, oraz ograniczam im kontakt z wszechobecną chemią, bo tak naprawdę niewiele z matek wie ile chemii jest wszędzie, nawet w pampersach, a może w szczególności w nich. :(

Chyba jednak to Twoje słowa.

Jak widzisz chodziło mi o specyficzną bliskość a nie jej brak. Coś jeszcze?

Poza tym odnoszę wrażenie, że masz straszną ochotę trollować. Po co tak właściewie jesteś na forum? Tylko po to by wykłucać się o wszystko? Bo takie odnoszę wrażenie.

asiula u mnie jako tako, ale rwa daje znać o sobie, dziewczyny mają szkarlatynę przywleczoną z pkola więc jest wesoło.

Odnośnik do komentarza

asiula0727
Dziewczyny,dajcie spokój...naprawdę......
Uważam że każda z Was ma trochę racji,ale nie musicie non stop drążyc tego tematu.Napisałyście to co myślicie i ok.

asiula ja zwyczajnie nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego zamiast normalnej forumowej dyskusji ktoś z takim jadem naskakuje z byle powodu.
Nie obrażam nikogo a sama zostaję obrażona bo ktoś ma takie widzimisię.

Odnośnik do komentarza

qmpeela
Nela
qmpeela
Ja uważam, że każda matka ma wybór i decyduje o wszystkim co dotyczy dziecka.
Nie krytykuje i nie przekonuje do swoich racji.
Mogę tylko ze swojej strony napisać, że jest naprawdę dużo więcej zalet karmienia piersią niż butelką.
Chociażby brak konieczności gotowania wody, podgrzewania w nocy i robienia mieszanki. Nie trzeba sterylizować butelek, dobierać mieszanki. Mleko kobiece rzadziej uczula i zwykle dzieci piersiowe nie miewają kolek ( jeśli oczywiście są prawidłowo przystawiane i nie są łapczywe). Poza tym butelka nie zastąpi tej bliskości matki z dzieckiem.
Nie będę ukrywać jestem pro piersiowa, wychowuje dzieci w nurcie AP, oraz ograniczam im kontakt z wszechobecną chemią, bo tak naprawdę niewiele z matek wie ile chemii jest wszędzie, nawet w pampersach, a może w szczególności w nich. :(

Chyba jednak to Twoje słowa.

Jak widzisz chodziło mi o specyficzną bliskość a nie jej brak. Coś jeszcze?

Poza tym odnoszę wrażenie, że masz straszną ochotę trollować. Po co tak właściewie jesteś na forum? Tylko po to by wykłucać się o wszystko? Bo takie odnoszę wrażenie.

asiula u mnie jako tako, ale rwa daje znać o sobie, dziewczyny mają szkarlatynę przywleczoną z pkola więc jest wesoło.

Jakoś do tej pory się nie wykłócałam:P a Ty po co jesteś na tym forum żeby krytykować wszystko co złe Twoim zdaniem (karmienie butlą, pampersy)?

Odnośnik do komentarza

Mogłyśmy nie zaczynać tego tematu....Nela i qumpela nie ma co sie kłócić...bo naprawdę nie wiemy jak to będzie...bo może się okazać że qumpela od samego poczatku nie będzie karmiła piersią....a Tobie Nela świetnie to pójdzie i butelki nie będą Ci potrzebne:)I obojętnie jak będziecie karmiły będziecie najlepszymi mamami na świecie!!!!!!!!!!!!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

Pycia1612
Mogłyśmy nie zaczynać tego tematu....Nela i qumpela nie ma co sie kłócić...bo naprawdę nie wiemy jak to będzie...bo może się okazać że qumpela od samego poczatku nie będzie karmiła piersią....a Tobie Nela świetnie to pójdzie i butelki nie będą Ci potrzebne:)I obojętnie jak będziecie karmiły będziecie najlepszymi mamami na świecie!!!!!!!!!!!!!!

Nie da się pomijać wszystkich tematów. Trzeba nauczyć się szanować zdanie innych.
Tak po prostu :)

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny.
Dajcie już spokój
Nela ja również nie rozumiem dlaczego atakujesz, qmpeela wyraziła swoje zdanie w temacie I PO TO WŁAŚNIE JEST FORUM Nie krytykowała nikogo kto nie chce karmić piersią, wypisała tylko zalety karmienia piersią (i miała do tego prawo, po to jest forum) jęśli chcesz ty wypisz zalety karmienia butelką.
I żeby była jasność ja również jestem za karmieniem butelką, po niepowodzeniach w karmieniu syna piersią podjełam decyzje że teraz będe karmić butlą, ewentualnie kupie laktator będe odciągać i podawać, a jak będzie jednak się okaże jak urodzę, może być tak że najdzie mnie nagle na karmienie piersią nie wiadomo.
Piszę to bo mnie wkurza, że nie możńa wyrazić swojej opini, gmpeela ma swoje zdanie i je wyraziła ja szanuje jej poglądy i tego samego oczekuje od innych że oni uszanują moje co do karmienia butelką używania pieluch wielorazowych i wielu innych rzeczy.

http://www.suwaczki.com/tickers/bhyw3e5egwc5z2x0.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37df9h3w262ilt.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...