Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Materac dla noworodka

Rekomendowane odpowiedzi

Łóżeczko dla noworodka to najważniejszy mebel w jego pokoiku. W końcu maluch przez dużą część doby po prostu śpi. Dobrze wybrany materac dla noworodka umożliwi mu spokojny sen. Najlepsze materace dla niemowląt są wykonane z syntetycznych materiałów, są twarde i płaskie. Czytaj więcej w artykule Materac dla noworodka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magdalena z Krakowa

ja polecam materace firmy HEVEA. Kupilismy je pół roku temu dla naszych chłopaków Jasia i Stasia. Ponieważ urodzili się troszku przed czasem musieliśmy kupić dobry produkt. Zapytaliśmy pediatrę z naszego ośrodka i to on polecił nam tę firmę z Małopolski. Wybraliśmy model taki z kokosem http://sklep.naturalniewyspani.pl/materace-dla-dzieci/lateksowe-z-kokosem/materac-lateksowo-kokosowy-krzys-120-60-medica.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kazoo

Dobry artykuł! Należy zwracać ogromną uwagę na jakość materaca, na którym śpi maluch. Nie rozumiem osób, które dają dziecku używany materac, gdy w dowolnym sklepie można kupić nówkę za nawet 2-3 stówy. Tutaj https://ilovematerace.pl kupicie porządny materac dla dziecka za niewiele ponad 200zł, a to niezwykle istotne dla jego zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoriaoo

ja mam materac Hilding Dobranocka, jest mieciutki i w normalnej cenie. I ma pralny pokrowiec co już kilka razy w naszym wypadku się przydało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...