Skocz do zawartości
Forum

Bóle brzuszka po bebilonie pepti


Dana P.

Rekomendowane odpowiedzi

Droga Pani mam nie lada problem z moją 4 miesięczną córeczką.Przeszła na bebilon pepti z powodu ostrych kolek efekt był taki że zniknęły krosteczki brzuszek się uspokoił ale od nie dawna zaczęła częciej robić kupkę nawet do 6 x na dobę kupy są żółte grudkowate czasem leciusieńko zielone przy czym znów pojawiły się gazy obfite ulewanie i charakterystyczne zginanie się dziecka tak jakby bolał ją brzuszek. Pediatra zasugerowała włączenie enterolu i czekanie nietety sytuacja się nie zmienia a minoł juz tydzień.
Bardzo proszę o opinię w tej sprawie chcę zmienić mleko ale nie wiem czym się kierować.Przy czym chcę zaznaczyć ze morfologia jest w porządku i w moczu również nie ma zadnych zmian.
Serdecznie pozdrawiam
Mama Majki z Wrocławia

http://s7.suwaczek.com/201109234865.png

Odnośnik do komentarza

Witam,

Objawy, które opisuje Pani w poście wskazują na nietolerancje albo białka, albo laktozy.
Należy zmienić mleko po konsultacji z lekarzem pediatrą (proszę zmienić lekarza). Proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza dziecko niepotrzebnie cierpi.
Prawdopodobnie lekarz zaleci Bebilon amino, Nutramigen, Pregestimil lub mieszanki zawierające białko sojowe np. Isomil, Pro Sobee.

Mieszanki mleczne, szczególnie dla dzieci alergików wybiera się niestety najczęsciej metodą prób i błędów.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...