Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Zrobilam sobie sesje pamiatkowa , troche rozneglizowana ale chciałam sie pochwalic moimi zdolnosciami fotograficznymi:36_1_74:

[ATTACH]3572[/ATTACH]

[ATTACH]3573[/ATTACH]

[ATTACH]3574[/ATTACH]

i nowymi majtkami hihi

mama2 rewelacyjne fotki! Pierwsza szczegolnie. Wygladasz pieknie.
a gaciolki masz fajowe. taki fason wlasnie lubie najbardziej. czyzbys zdradzila swoje ukochane stringi? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Ewcia, Twoje foteczki tez super. I w koncu usmiech!
Powaznie nabieram ochoty na jakas sesje zdjeciowa. Namowie meza... choc jemu lepiej wychodza krajobrazy niz moje portrety prawde mowiac, wiec moze zrobie sobie sama :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
Zrobilam sobie sesje pamiatkowa , troche rozneglizowana ale chciałam sie pochwalic moimi zdolnosciami fotograficznymi:36_1_74:

[ATTACH]3572[/ATTACH]

[ATTACH]3573[/ATTACH]

[ATTACH]3574[/ATTACH]

i nowymi majtkami hihi

mama2 rewelacyjne fotki! Pierwsza szczegolnie. Wygladasz pieknie.
a gaciolki masz fajowe. taki fason wlasnie lubie najbardziej. czyzbys zdradzila swoje ukochane stringi? ;)

no wlasnie zdradzilam ..hihi bo mi w kazdych juz ciasno:hahaha:

Odnośnik do komentarza

pat-k
witajcie kochane w wieczor niedzielny :) Bylam dzisiaj z kumpela w Ikea i troche zaszalalam :)
Same duperele, ale jak dobrze pojdzie, to uda sie to biurko sensownie przerobic na stol do przewijania. Jak juz go przerobie, to pokaze wam fotki i doradzicie co jeszcze mozna dodac albo zmienic :)

To z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :16_3_46:

Odnośnik do komentarza

Witam was spiochy w ostatnim tygodniu mojeje pracy. :36_1_74::36_1_74:
Ostatnio mam tyle energi ze trudni mi sobie wyobrazic siedzenie w domu, wczoraj oprocz zakupów i obiadu wyszłam z psem 2 razy , wysprzatałam całe mieszkanie a efekt był taki ze wszystko mnie bolało i brzuch twardniał jak cholera:leeee:
Dzis wstałam rano patrze prze okno a tu kolejne pół metra sniegu napadało . Zygac sie juz ta zima chce:leeee:

Odnośnik do komentarza

i ja sie witam poniedzialkowo!
W Rosji dzisiaj dzien wolny, bo swieto: Dzien Obroncy Ojczyzny, czyli po prostu Dzien Męzczyzny (tak tutaj faceci mają swoje świeto)
Moj Obronca bedzie w domu dzis wieczorem, wiec zrobie jakas kolacje fajna.
Wyobrazacie sobie, ze w piatek w pracy dostal od kolezanek torta, zyczenia etc z tej okazji? ;) napisal mi na skype: ach, jak ja lubie czasami ta Rosje :)) paskud jeden... :pig:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
Witam was spiochy w ostatnim tygodniu mojeje pracy. :36_1_74::36_1_74:
Ostatnio mam tyle energi ze trudni mi sobie wyobrazic siedzenie w domu, wczoraj oprocz zakupów i obiadu wyszłam z psem 2 razy , wysprzatałam całe mieszkanie a efekt był taki ze wszystko mnie bolało i brzuch twardniał jak cholera:leeee:
Dzis wstałam rano patrze prze okno a tu kolejne pół metra sniegu napadało . Zygac sie juz ta zima chce:leeee:

mama2 jestes niereformowalna z ta swoja aktywnoscia :))

i mnie tez skreca, kiedy dziewczyny pisza o przedwiosniu w Anglii czy Irl... tutaj czasami jakis zaspany ptaszek zacwierka i tyle na razie w temacie wiosny. Poza tym snieg i -15 stopni..

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

witam i ja poniedzialkowo moj M dzis bez sniadania w mysl hasla przewodniego...hihi a on zmuszania nielubi...wiec bedzie dluga walka...
a my dzis mamy pozalatwiac sprawy etc i wyruszyc wieczorem.wiec ja sie ubieram zeby tej paskudzie pomoc no bo kto jak nie ja,ale sniadania mu niezrobie!!
a tak to wczoraj jak juz prawie spalam M namowil mnie na spacer z psem bo mowi ze znalazl mieszkanie na pareterze i jedna uliczke dalej wiec Oliw szkoly niemosiala by zmieniac.ale spisalismy nr.i nazwe firmy i okazalo sie ze to jakies strasznie drogie biuro poprostu koszmar wiec po powrocie wybierzemy sie do biura ktore ja znalazlam i zalogowalam sie na ich stronie w zwiazku z czym wysylaja mi swierze oferty i wyslali 4 pokojowe mieszkanko 100m2 w ladnym nowym 5pietrowym bloku na granicach Hagi ale pokoje ogromne kuchnia tez wieksza niz te tu normalnie z oknem na salon wiec moje wymarzone :D i cena nie taka straszna bo 850euro z oplatami :D winda oczywiscie i zielona okolica wiec kuszace :D


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

teoretycznie od 33 tygodnia zaczyna sie 8 miesiac :16_3_46:

znalazlam taki podzial
0 - 4,5 pierwszy miesiąc
4,5 - 9 drugi
9 - 13,5 trzeci
13,5 - 18 czwarty
18 - 22,5 piąty
22,5 - 27 szosty
27 - 31,5 siodmy
31,5 - 36 ósmy
36 - 40 dziewiąty

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

znalazlam jeszcze takie info :)

"Mama może już przypuszczać, jaki temperament będzie miało dziecko. Jeżeli lubi kopać, dużo się rusza, mało odpoczywa, to najczęściej po urodzeniu też będzie aktywny. Jeżeli jednak lubi spać i jest mało ruchliwe, potem jako niemowlę będzie również spokojnym śpiochem."

nie chce nic mowic, ale ja sobie przy Tosi chyba za duzo nie pospie. W nocy ok 4 godzin a w dzien krotkie drzemki po max pol godziny

mama2 Tobie Maksiu tez moze dac do vivatu :) Moze dlatego masz teraz taki przyplyw energii, natura wie co robi i przygotowuje Cie pod aktywne dziecko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2corun
witam i ja poniedzialkowo moj M dzis bez sniadania w mysl hasla przewodniego...hihi a on zmuszania nielubi...wiec bedzie dluga walka...
a my dzis mamy pozalatwiac sprawy etc i wyruszyc wieczorem.wiec ja sie ubieram zeby tej paskudzie pomoc no bo kto jak nie ja,ale sniadania mu niezrobie!!
a tak to wczoraj jak juz prawie spalam M namowil mnie na spacer z psem bo mowi ze znalazl mieszkanie na pareterze i jedna uliczke dalej wiec Oliw szkoly niemosiala by zmieniac.ale spisalismy nr.i nazwe firmy i okazalo sie ze to jakies strasznie drogie biuro poprostu koszmar wiec po powrocie wybierzemy sie do biura ktore ja znalazlam i zalogowalam sie na ich stronie w zwiazku z czym wysylaja mi swierze oferty i wyslali 4 pokojowe mieszkanko 100m2 w ladnym nowym 5pietrowym bloku na granicach Hagi ale pokoje ogromne kuchnia tez wieksza niz te tu normalnie z oknem na salon wiec moje wymarzone :D i cena nie taka straszna bo 850euro z oplatami :D winda oczywiscie i zielona okolica wiec kuszace :D

mama2corun konsekwentna jestes :) Ciekawe kiedy Twoj M w koncu sie podda ;)
a mieszkanko fajne musi byc (plus jeszcze zielona okolica) i cena na prawde ok

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
Ewciaa
mamuski mam pytanko bo zaczynam sie martwić jak czytam wsze posty, czy wszystkie czujecie dzieciaki powyżej pępka??? bo ja nadal w okolicach pepka a najwyżej to góra 2 palce nad pępkiem

Ja czasem czuję już parę cm pod biustem.
Ale Ewcia to że czujesz Zuzię niżej wcale nie oznacza, że coś jest nie tak. Z mojego Kuby jest siłacz i jak się napnie, to wbija mi tak wysoko głowę. Twoja córcia jest bardziej subtelna, jak na dziewczynkę przystało :36_1_13: i nie pręży się pewnie aż tak. Na pewno nie ma się czym martwić.

Daffodil
ja nie wiem czy to normalne, czuje jak coś wypina mi koło pepka głwa to albo pupa a Ty juz czujesz pod biustem to wielka różnica

Ja też czuję chwilami pod mostkiem, ale Ewcia jesli lekarz nie zauwazył nic niepokojacego to znaczy ze Twoja ZUzieńka woli pływa nisko i tyle. Moze jest ułożona poprzecznie.

Odnośnik do komentarza

mama2
Witam was spiochy w ostatnim tygodniu mojeje pracy. :36_1_74::36_1_74:
Ostatnio mam tyle energi ze trudni mi sobie wyobrazic siedzenie w domu, wczoraj oprocz zakupów i obiadu wyszłam z psem 2 razy , wysprzatałam całe mieszkanie a efekt był taki ze wszystko mnie bolało i brzuch twardniał jak cholera:leeee:
Dzis wstałam rano patrze prze okno a tu kolejne pół metra sniegu napadało . Zygac sie juz ta zima chce:leeee:

Ja też już mam dość. U nas napadało przez noc chyba z 30 cm, a temperatura koło 0 i za chwilę chlapa będzie :leeee: Ja chcę już wiosnę :36_1_74:

Odnośnik do komentarza

gunia43
Ja wlasnie wrocilam od babki od rozliczen. 50 euro bedzie nas to kosztowalo, ale moze wreszcie ktos nas dobrze rozliczy i zrobi nam orzadek w papierach, bo bajzel, ze hej.
Po driodze zaliczylam pare sklepow. Maksiowi wreszcie kupilam butelke z Kubusiem, szczotke do wlosow i krem na kazda pogode z Bübchen.

Sobie i mezowi tylko brakujace kosmetyki, wiec nic ciekawego. Ale butelke Wam juz daje:
[ATTACH]3516[/ATTACH]
[ATTACH]3516[/ATTACH]

A to ja bez najedzonego brzucha:
[ATTACH]3515[/ATTACH]

Katja - Nachodzilam sie 3 i pol godziny i teraz mi nogi odpadaja

Gunia ale z CIebie zgrabna mamcia, taka wręcz do schrupania :36_17_7:

Odnośnik do komentarza

jola22
Ewciaa
mamuski mam pytanko bo zaczynam sie martwić jak czytam wasze posty, czy wszystkie czujecie dzieciaki powyżej pępka??? bo ja nadal w okolicach pepka a najwyżej to góra 2 palce nad pępkiem

Ewcia ja Julcię czuję w okolicach pępka, jeszcze nigdy pod biustem, chyba, że jak śpię to ona buszuje wyżej.
Nie wkręcaj sobie żadnych schiz - każda dzidzia jest inna.
Ja mam koleżankę w Polsce, która swoje dziecko poczuła pierwszy raz w 7 miesiącu - i z dzidzią nic nie było nie tak.

Ta to musiała być przerażona biudulka.

Moja koleżanka podobnie, Córa kopnęła ją po raz pierwszy 6 grudnia (czyli w tedy kiedy ja po raz pierwszy poczułąm ruchy) tyle że Ona miala teramin na koniec marca.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...