Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

elwira
Ewcia tak jestem przerażona ze to juz 30tygodni minęło, z jednej strony sie ciesze ale z drugiej... zaczynam panikować czy mam juz wszystko i jak to wszystko będzie, ale co tam muszę sobie poradzić bo jak nie ja to kto to za mnie zrobi?:)

elwirka ze zdięć widze że masz więcej odemnie, ja tylko kira i katja narazie należymy do tzw."lasu" ale damy rade zdąrzymy:36_2_25:

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

hej Mamuski! moj piatek zaczal sie o 6 rano, bo maz pakowal sie na dzisiejszy wylot do Polski i jak zwykle szarpal sie kompletujac skarpetki. czy wasi tez maja taki problem ze skarpetami?? Normalnie problem odwieczny!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
a teraz wcinam babke bo mnie kolezanka poczestowała,:nerw::nerw::nerw:
Matko nawet 5 minut nie mozna wytrzymac w postanowieniu zjem ja i juz nic wiecej OBIECUJE:o_noo::o_noo::o_noo:

Sabotuja specjalnie :)
wczoraj glodzili a dzisiaj podkarmiaja....

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
Gunia dołanczam do Ciebie z dieta i brakiem słodyvzy, bedziemy sie wspierac ...co ty na to???:kicia:

Ja tez dolaczam do bezcukrowego grona. Chce dmuchac na zimne, ta moja krzywa cukrowa niby ok byla, ale nie idealna. A poza tym po zwazeniu u lekarza w srode dowiedzialam sie, ze mam juz 10 kg na plusie!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2corun
jola22
gunia43
Jola22 - poczekaj jeszcze co powiedza inne mamy. Ja pamietam, ze jak brat byl niemowlakiem to zesmy uzawali na spacerach i td. Ale tak do konca nie weim czy to takie niezbedne. HJa mam bo w torbie bylo.

Gunia tylko, że oprócz Ciebie i Mamay2corun wszystkie gdzieś znikły.
Mamauski czekam na was.
:kicia:

no ja jestem bo M poszedl z psem i po chlebek,a ja jem owoce z sosem czekoladowym(katja przepraszam) bo czekolada pobudza a ja dzis niemam zamiaru zasnac nim M wroci z pod prysznica nie ma bata dzis bede twarda i .....

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
a teraz wcinam babke bo mnie kolezanka poczestowała,:nerw::nerw::nerw:
Matko nawet 5 minut nie mozna wytrzymac w postanowieniu zjem ja i juz nic wiecej OBIECUJE:o_noo::o_noo::o_noo:

Sabotuja specjalnie :)
wczoraj glodzili a dzisiaj podkarmiaja....

dobrze ze tylko jeszcze tydzien mi został w pracy:uff:
a co do skarpetek to moj maz zwala na mnie ze w praniu mu gubie i zawsze ma po jednej sztuce

Odnośnik do komentarza

pat-k
hej Mamuski! moj piatek zaczal sie o 6 rano, bo maz pakowal sie na dzisiejszy wylot do Polski i jak zwykle szarpal sie kompletujac skarpetki. czy wasi tez maja taki problem ze skarpetami?? Normalnie problem odwieczny!

Echhhh... męskie skarpetki, temat rzeka :hahaha:
Ja rozwiązałam to tak, że od razu po wypraniu łączę skarpety w pary i tak wieszam, później jak chowam do szafy to też ładnie złożone po dwie :uff: Inaczej M. chodziłby chyba w jednej czarnej i jednej brązowej :36_1_13:

Odnośnik do komentarza

Kira89
witajcie kochane, troche jestem załamana. Starałam sie bardzo, ale niestety to nie były pytania tylko kosmos, dlatego czeka mnie warunek, jednak nie z całego przedmiotu, bo botanike mam zaliczą, tyko z egzaminu, z tego co wiem to po prostu będę podchodzić do niego będąc na 2 roku w terminie sesyjnym 1 roku...

Kira, pierwszy rok jest przechlapany i na wielu uczelniach zawsze jest jakis gniot ciezki do zdania. Popytaj ludzi ze straszych rocznikow, moze baba ma jakies ulubione tematy, bziki etc. To pisemny byl czy ustny?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
Gunia dołanczam do Ciebie z dieta i brakiem słodyvzy, bedziemy sie wspierac ...co ty na to???:kicia:

Ja tez dolaczam do bezcukrowego grona. Chce dmuchac na zimne, ta moja krzywa cukrowa niby ok byla, ale nie idealna. A poza tym po zwazeniu u lekarza w srode dowiedzialam sie, ze mam juz 10 kg na plusie!

Widzę, że idziemy łeb w łeb z tymi kilogramami :) Tylko Mama odstaje i jeszcze się chce odchudzać :36_22_1:

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2corun
jola22

Gunia tylko, że oprócz Ciebie i Mamay2corun wszystkie gdzieś znikły.
Mamauski czekam na was.
:kicia:

no ja jestem bo M poszedl z psem i po chlebek,a ja jem owoce z sosem czekoladowym(katja przepraszam) bo czekolada pobudza a ja dzis niemam zamiaru zasnac nim M wroci z pod prysznica nie ma bata dzis bede twarda i .....

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
NIe weim czy to grzybica, ale juz wczesniej mialam, to sie takim wlasnie niewinnym pieczeniem zaczynalo i uczuciem jakby goraca.
Od jutra zero paczkow!!! Oj bidna ja bidna! Moze to wsyzstko przez te slodycze, ktore ostatnio hurtowo w siebie wrzucam!!!! Kara za lakomstwo.
No i musze czekac do wtorku z tym swinstwem. mam tylko nadzieje ze sie nie rozwinie cholerstwo.
Patka, mama2 - dzieki za rade!
Patka a Ty mialas ta grzybice w ciazy czy przed? No i jak ja wyleczylas, bo wlasnie czytalam na forum straszne rzeczy o leczeniu w ciazy, bo ponoc wtedy czlowiek jest bardziej podatny, bo inne ph i takie tam.
Mam ginalgin w domu. Jakby bylo jutro b. zle to zadzwonie do mojej kolezanki w Polsce i spytam czy moge go uzywac w ciazy. Ona jest lekarka to niech popyta kolegow ginekologow.

tak, mialam w ciazy i nadal miewam lagodne nawroty. najpierw bralam antybiotyk (z reszta nieswiadoma bylam tego, ze to antybiotyk) i g.... pomogl, bo po tygodniu mialam nawrot ostry dosyc. I lekarz (ktorystam, juz nie pamietam) powiedzial, ze skoro mam sklonnosc do nawrotow to nie ma sensu antybiotykami leczyc, bo ten grzyb sie z czasem uodparnia. Najwazniejsze, zeby wyleczyc tuz przed porodem, bo dziecko moze sie zarazic w czasie porodu.

dziewczyny a partnerów też leczycie?

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
hej Mamuski! moj piatek zaczal sie o 6 rano, bo maz pakowal sie na dzisiejszy wylot do Polski i jak zwykle szarpal sie kompletujac skarpetki. czy wasi tez maja taki problem ze skarpetami?? Normalnie problem odwieczny!

Echhhh... męskie skarpetki, temat rzeka :hahaha:
Ja rozwiązałam to tak, że od razu po wypraniu łączę skarpety w pary i tak wieszam, później jak chowam do szafy to też ładnie złożone po dwie :uff: Inaczej M. chodziłby chyba w jednej czarnej i jednej brązowej :36_1_13:

o, Daffodil, to jest system! Musze przejac kontrole nad tym skarpetkowym chaosem, bo juz mnie zaczyna to marudzenie meza wkurzac.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
mama2
Gunia dołanczam do Ciebie z dieta i brakiem słodyvzy, bedziemy sie wspierac ...co ty na to???:kicia:

Ja tez dolaczam do bezcukrowego grona. Chce dmuchac na zimne, ta moja krzywa cukrowa niby ok byla, ale nie idealna. A poza tym po zwazeniu u lekarza w srode dowiedzialam sie, ze mam juz 10 kg na plusie!

Widzę, że idziemy łeb w łeb z tymi kilogramami :) Tylko Mama odstaje i jeszcze się chce odchudzać :36_22_1:

oh moze dlatego ze wiem jak ciezko zrzucic jak dzidzius pojawi sie na swiecie. Przynajmniej mi bylo ciezko 5 kg na plusie zostało przez ponad rok!! Bo nawyki zywieniowe z ciąży zostały po porodzie a zapieprz za dnia powodowal ze jedyny relaks to był wieczorem z talerzem pysznych kanapek i codziennie obowiazkowe cos słodkiego ( to akurat po ciąży zostało bo przed to nigdy słodyvczy nie jadłam)

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
mama2corun

no ja jestem bo M poszedl z psem i po chlebek,a ja jem owoce z sosem czekoladowym(katja przepraszam) bo czekolada pobudza a ja dzis niemam zamiaru zasnac nim M wroci z pod prysznica nie ma bata dzis bede twarda i .....

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

Ja po ostatniej "Teksańskiej masakrze piłą mechaniczną" zrezygnowałam z samodzielnego golenia. M. bałam się trochę oddać golarkę, ale powiem Wam, że byłam zachwycona :36_1_13: Dużo lepiej ode mnie to zrobił. Chyba po ciąży też mnie będzie golił :36_1_13:

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
gunia43
patka - dzisiaj mam jakies wieksze uplawy i dziwne pieczenie. Mam nadzieje ze to nie jakas grzybica, holender. Mam w domu w razie czego czopki, bo juz pare razy kiedys mi sei zadrzylo to zalapac, ale Ty cos pisalas, ze diete trzeba odpowiednia stosowac i to jest najlepszy sposob.

GUnia ja też mam większe upławy ale mój lekarz mówi że w ciązy to normalne, czasami mnie piecze wtedy smaruje kremem i już

Ewcia
już kiedyś pytałam ale nie zauwazyłaś chyba. Piecze w środku? Jesli tak, to sama maść nie pomoże. Moze warto to konkretnie potraktować lekarstwem?

APEL do przyszłych mam i nie tylko. Jesli tylko poczujecie swędzenie, pieczenie czy inne niepokojące objawy, bezwzględnie leczcietez partnera!!! Jednostronne leczenie pozbawione jets sensu.

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
mama2corun

no ja jestem bo M poszedl z psem i po chlebek,a ja jem owoce z sosem czekoladowym(katja przepraszam) bo czekolada pobudza a ja dzis niemam zamiaru zasnac nim M wroci z pod prysznica nie ma bata dzis bede twarda i .....

no, chyba sie udalo polowanie, bo mamy2corun jeszcze nie ma na forum... odsypia :36_1_13:

a ja zrobilam mojemu awanture ze przestał sie mna interesowac , potem sie łasił ale zostałam nieugieta , nawet oskarzyłam go o romans(tak wiem bylam wczoraj nadpobudliwa):ehhhhhh: a potem musiałm sie w wannie meczyc sama z goleniem . Ledwo sie w wannie miesciłam a tu lusterko w jedne rece , zyletka w drugiej i jeszcze pianka ufff:whasa:

:36_1_13: oj, zeby o romans od razu....
moj na mnie tez zaczyna patrzec jak na boginie plodnosci a nie milosci...
kiedys na widok nagosci byly pomrukiwania i adoracje a teraz zawyczaj komentarze w stylu: "oooo ranyy... aleee duuuzeee..."

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...