Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
mama2
daffodil O
SZALAŁAm:hamak::hamak:
juz wybrałam 10 rzeczy ktore kupie u tego Pana, dziekuje za namiar

Ja też wybrałam 10, niektóre w zwielokrotnionej ilości :)
Mam jeszcze pytanie co do tych podkładów poporodowych. Ogólnie to jestem przerażona tym ustrojstwem, bo przyznam, że od kilkunastu lat jadę na tamponach i już zapomniałam jak podpaska wygląda :36_2_24:
A te co widzę na Allegro (Bella Baby i inne) to są mega grubaśne i nawet skrzydełek nie mają. W tym to się chodzić nie da, przecież to się zaraz przesunie.
Może któraś z mam poleci coś sensownego, bo w tym to ja się będę bała poruszyć :)

mam to samo pare lat na tamponach ale takie podkłady musisz miec tylko do szpitala bo tam raczej nie pozwalaja na podpaski , potem jak jest wizyta to lekarz tylko w szczypce bierze podklad i oglada krocze , było by to niemozliwe gdybys miała podpaske przyklejona do majtek i to jeszcze na skrzydełkach:)))
a po domu to juz podpaski

Odnośnik do komentarza

amelcia8
Daffodil
mama2
daffodil O
SZALAŁAm:hamak::hamak:
juz wybrałam 10 rzeczy ktore kupie u tego Pana, dziekuje za namiar

Ja też wybrałam 10, niektóre w zwielokrotnionej ilości :)
Mam jeszcze pytanie co do tych podkładów poporodowych. Ogólnie to jestem przerażona tym ustrojstwem, bo przyznam, że od kilkunastu lat jadę na tamponach i już zapomniałam jak podpaska wygląda :36_2_24:
A te co widzę na Allegro (Bella Baby i inne) to są mega grubaśne i nawet skrzydełek nie mają. W tym to się chodzić nie da, przecież to się zaraz przesunie.
Może któraś z mam poleci coś sensownego, bo w tym to ja się będę bała poruszyć :)
No niestety daffodil nic innego sie nie sprawdzi :)) wiem co mówię a to dlatego że zaraz po porodzie w ciągu 3- najbliższych godz to z 5-6 będzie do wymiany a są one przecież jak olbrzymie pieluchy:))) gdybyś chciała założyć podpaski to musiałabyś z 6-wziąc naraz:))) a jak to zrobisz??:)))

Amelcia Ty to potrafisz człowieka pocieszyć :hahaha:
A czy nie ma przynajmniej takich podkładów ze skrzydełkami? Bo przecież jak się śpi, to się to wszystkie zgniecie na środku, a boki majtorów i tak się zapaćkają :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2
daffodil O
SZALAŁAm:hamak::hamak:
juz wybrałam 10 rzeczy ktore kupie u tego Pana, dziekuje za namiar

Ja też wybrałam 10, niektóre w zwielokrotnionej ilości :)
Mam jeszcze pytanie co do tych podkładów poporodowych. Ogólnie to jestem przerażona tym ustrojstwem, bo przyznam, że od kilkunastu lat jadę na tamponach i już zapomniałam jak podpaska wygląda :36_2_24:
A te co widzę na Allegro (Bella Baby i inne) to są mega grubaśne i nawet skrzydełek nie mają. W tym to się chodzić nie da, przecież to się zaraz przesunie.
Może któraś z mam poleci coś sensownego, bo w tym to ja się będę bała poruszyć :)

mam to samo pare lat na tamponach ale takie podkłady musisz miec tylko do szpitala bo tam raczej nie pozwalaja na podpaski , potem jak jest wizyta to lekarz tylko w szczypce bierze podklad i oglada krocze , było by to niemozliwe gdybys miała podpaske przyklejona do majtek i to jeszcze na skrzydełkach:)))
a po domu to juz podpaski

O Boże, to się nawet nie klei??? No to będzie ubaw :)))

Odnośnik do komentarza

Daffodil
amelcia8
Daffodil

Ja też wybrałam 10, niektóre w zwielokrotnionej ilości :)
Mam jeszcze pytanie co do tych podkładów poporodowych. Ogólnie to jestem przerażona tym ustrojstwem, bo przyznam, że od kilkunastu lat jadę na tamponach i już zapomniałam jak podpaska wygląda :36_2_24:
A te co widzę na Allegro (Bella Baby i inne) to są mega grubaśne i nawet skrzydełek nie mają. W tym to się chodzić nie da, przecież to się zaraz przesunie.
Może któraś z mam poleci coś sensownego, bo w tym to ja się będę bała poruszyć :)
No niestety daffodil nic innego sie nie sprawdzi :)) wiem co mówię a to dlatego że zaraz po porodzie w ciągu 3- najbliższych godz to z 5-6 będzie do wymiany a są one przecież jak olbrzymie pieluchy:))) gdybyś chciała założyć podpaski to musiałabyś z 6-wziąc naraz:))) a jak to zrobisz??:)))

Amelcia Ty to potrafisz człowieka pocieszyć :hahaha:
A czy nie ma przynajmniej takich podkładów ze skrzydełkami? Bo przecież jak się śpi, to się to wszystkie zgniecie na środku, a boki majtorów i tak się zapaćkają :)

ja nosilam podpaski w domu bo nie krwawilam mocno raczej to bylo takie brudzenie. Tak jak mowie do szpitala majtki jednorazowe poporodowe i do tego wkład , wielkie to ale wygodne i nie obciera poranionego krocza

Odnośnik do komentarza

jola22
Wiecie co, on ma na tej aukcji laktator - elektryczny, tylko, że jest strasznie tani.
Myślicie, że coś wart ???

Laktator elektryczny BabyOno + GRATIS + GWARANCJA (520047579) - Aukcje internetowe Allegro

Jola nie wiem nic na ten temat. Ja pewnie się zdecyduję na Laktator Medela Mini Electric. Fakt, do najtańszych nie należy, ale opinie ma bardzo dobre. A ja chciałabym jak najdłużej karmić, może jeszcze nawet po powrocie do pracy, więc przyda mi się coś z czym nie będę się musiała męczyć.

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
amelcia8

No niestety daffodil nic innego sie nie sprawdzi :)) wiem co mówię a to dlatego że zaraz po porodzie w ciągu 3- najbliższych godz to z 5-6 będzie do wymiany a są one przecież jak olbrzymie pieluchy:))) gdybyś chciała założyć podpaski to musiałabyś z 6-wziąc naraz:))) a jak to zrobisz??:)))

Amelcia Ty to potrafisz człowieka pocieszyć :hahaha:
A czy nie ma przynajmniej takich podkładów ze skrzydełkami? Bo przecież jak się śpi, to się to wszystkie zgniecie na środku, a boki majtorów i tak się zapaćkają :)

ja nosilam podpaski w domu bo nie krwawilam mocno raczej to bylo takie brudzenie. Tak jak mowie do szpitala majtki jednorazowe poporodowe i do tego wkład , wielkie to ale wygodne i nie obciera poranionego krocza

Ok, skoro tak, to się zastosuję i nie będę wydziwiać :)

Odnośnik do komentarza

katja79
No nie moge dzisiaj u nas prawdziwy szal zakupów.
Jola ja slyszalam ze ten reczny jest o wiele lepszy ze sama najlepiej czujesz z jaka szybkoscia i itp zciagnac mleko...tak przynajmniej mówily moje kolezanki które niedawno przez to przechodzily.

A mnie zupełnie co innego dziewczyny mówiły :36_2_49: Tzn kontrola może lepsza, ale w ciągu godziny ściągasz bardzo małe ilości, a podobno przy elektrycznym 15 minut i pierś pusta.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Daffodil
A powiedzcie mi jeszcze ile sztuk tych majtek jednorazowych kupić? Zamówię od razu u tego gościa. Bo tych podkładów to pewnie z 3-4 opakowania?

ja biore jedno tylko do szpitala

Jedno opakowanie majtasów, w którym jest 5 sztuk, czy jedno pudło podkładów?

majtasy a podkłady to z dwie wiesz to zalezy od krwawienie bo jak bedzie silne to majtasy szybko sie zabrudza a zdrugiej strony tak jak mowie tylko do szpitala na 3 doby

Odnośnik do komentarza

lutka
No wiec wczoraj kupiłam polarkowy dresik dla synusia za jedyna 29 zł (rozmiar 3-6 mieisęcy)- pozostałe były o 10, 20 zł droższe i szczerze brzydsze. No i standardowo body ( w kwiatuszki, ale lubię takie zwykłe białe). Dresik nie całkiem chłopięcy, własciwie moze byc i dla dziewczynki :P

a no i moj brzuszek - postep jak widac spory - choć wyszedł nieco większy niż jest w rzeczywistości. Zdjęcie zrobione brzuszkowi nago nie było już tak imponujące, wiec wstawiam to lepsze :P No ale doczekałam sie balonika :D

śliczne ciuszki :) a brzuszek rośnie cudny taki zdgrabniutki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...