Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
mama2corun
kurcze jeszcze Lutki niema:36_6_2: a ja pod slodyczami sie podpisuje rekami i nogami tez wcinam w zasadzie tylko nimi moglabym zyc :D

dziekuję Kochana za to że myslałaś :* Rozprawa miała zaczac się o 9, sędzia się spóźnił około 40 minut więc poslizg był spory. Wchodziłam przedostatnia, i byłąm przesłuchiwana przez 45 minut - najdłuzej z wszystkich :/,moz edlatego że ryczałam chwilami jak bóbr :/, nie potrafiła się opanować. Sędzia był bardzo uprzejmy, z racji mojego stanu mogłam siedzieć - dzięki Bogu - no i wszystko zakończyło się o 11:30. Rozstrzygnięcie po 20 stycznia. DO pracy nie wróciłam bo nie byłam w nastroju, cały dzień sobie jeszcze popłakiwałam. Dorze że już po.

dobrze ze masz to juz za sobą, dzilena jestes bez zadnych uspokajaczy , dałas rade. DUZY BUZIAK DLA CIEBIE:36_4_9:

Odnośnik do komentarza

katja79
jola22
A co do biustu, to mój urósł już o 3 numery :36_2_39::36_2_39::36_2_39:
Az sie boję, co będzie dalej :noooo::noooo:

Ehhhh marze o takim mega wzroscie...w miseczkach... u mnie tylko lekko obrzekniete...:le:

eee tam, ja tam wolę mniejszy rozmiar, bo większe jest prawdopodobieństwo powrotu do stanu sprzed - więc katja nic tylko się cieszyc :D

Odnośnik do komentarza

katja79
A ja sobie wlasnie wózki ogladalam na allegro i zobaczcie jaki slodki 0052 IMPLAST WOZEK BOLDER FOTELIK SPIWOREK PARASOL (514756287) - Aukcje internetowe Allegro

bardzo ładny - właśnie takie zgrabne podobają mi się baaardzo :) i gdyby nie to, że już mamy wózek, męczyłabym męża na taki, no moze prawie - bo szukałabym podobnego ale w bardziej przyzwoitej cenie :)

Odnośnik do komentarza

DZiewczyny powiem Wam, ze zal mi mojej córci, cały czas myśląc o dziecku mam w głowie Szymusia :/, mówiąc o dziecku mówię On, kupując ubranka tez wybieram berzdiej chłopięce. Może po dzisiejszej wizycie przerzucę się na córunię.

Odnośnik do komentarza

Hej babeczki!!!

isabela
Trzymajcie kciuki dziewczyny, jutro o 11 mam USG i badania. Dam znac po :)
Buziaki i dobranoc

Ehhh na sza Iosabela nie ogla spac bidula...zaciskam kciuki...

lutka
katja79
mama2corun

no ale niema tak zebys jej wcale nieczula prawda??no a wogole to moja tez jakas spokojniejsza jest ostatnio.kopie tak samo intensywnie ale rzadziej.

no niby codziennie ale baaardzo slabo i rzadko:ehhhhhh::le:

dziewczyny mam to samo, rzadziej kopie bardziej pływa - więc to pewnie normalne, dziś będę u lekarki to zapytam o to, ale podejrzewam że powie mi ze na tym etapie to norma. Dobrze, że wogóle czujemy nasze dzieci.

No ciekawa jestem co Ci powie pewnie tak jak myslisz ze to norma a co my sie nadenerwujemy to nasze.

lutka
mama2corun
kurcze jeszcze Lutki niema:36_6_2: a ja pod slodyczami sie podpisuje rekami i nogami tez wcinam w zasadzie tylko nimi moglabym zyc :D

dziekuję Kochana za to że myslałaś :* Rozprawa miała zaczac się o 9, sędzia się spóźnił około 40 minut więc poslizg był spory. Wchodziłam przedostatnia, i byłąm przesłuchiwana przez 45 minut - najdłuzej z wszystkich :/,moz edlatego że ryczałam chwilami jak bóbr :/, nie potrafiła się opanować. Sędzia był bardzo uprzejmy, z racji mojego stanu mogłam siedzieć - dzięki Bogu - no i wszystko zakończyło się o 11:30. Rozstrzygnięcie po 20 stycznia. DO pracy nie wróciłam bo nie byłam w nastroju, cały dzień sobie jeszcze popłakiwałam. Dorze że już po.

Bidulo najwazniejsze ze masz to juz za soba...bedzie dobrze zobaczysz...:36_3_16:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

jesli nie chcecie wydawac duzo pieniedzy na wyprawke dla dzidzi to mogw wam polecic
spioszki , kaftaniki z firmy EWA_KLUCZE. miała duzo tego przy 1 dziecku , bawełna dobra jakosciowo , kolorystyka bardzo ładna wybor tez , spioszki ok 9.90 zł
ja własnie robie zakupy na allegro

spioszki
pieluszki tetrowe
czapeczka
kaftaniki
koszulki

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
A ja sobie wlasnie wózki ogladalam na allegro i zobaczcie jaki slodki 0052 IMPLAST WOZEK BOLDER FOTELIK SPIWOREK PARASOL (514756287) - Aukcje internetowe Allegro

Katja super są te wózki, bardzo mi się podobają, tylko ta cena trochę wysoka.

No mi tez sie bardzo podobaja no a cena masz racje spora co prawda jak wczoraj buszowalam po internecie to mozna je kupic tak do 1500 zl ale i tak dochodzi koszt fotelika my sie zastanawiamy wlasnie nad tym bolderem albo tym ..:: BOBO WÓZKI DZIECIĘCE ::.. ► Bebecar Peg Perego Maxi Cosi: ABC 4TEC głęboko-spacerowy 2009 zreszta juz wam pokazywalam( ale dla przypomnienia to jest bardzo fajna strona bo wózków jest tam do wyboru do koloru)
Szkoda tylko ze ten drugi jest tylko w takim ciemnym wydaniu tylko jeszcze go nie widzielismy na zywo...ale jak rozmawial mezus z facetem w sklepie to mu powiedzial ze te boldery sa wózkami jednymi z lepiej amortyzowanych i faktycznie sie to czulo w porównaniu z innymi i o wiele drozszymi.

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

mama2
Witam Was
ja po okrutnej , nieprzespanej nocy. :ehhhhhh:
cora kaszlała z 3 godziny i zasnełam dopiero o 1.00 a o 5.00 pobudka:noooo:
dzis jestem moze osatni dzien w pracy i L-4 na nia bede musiała wziasc:what:
tak sie zdenerwowałam tym jej kaszlem wczoraj ze az mnie dusiło w gardle
noz k.....ilez moze ja to paskudztwo meczyc:36_5_3:
az sie wystraszyłam tych moich nerwow wczpraj , lezałam napieta jak struna i czekałam az jej choc troche przejdzie,
nie wiem moze poprosze lekarza o jakies uspokajacze:ehhhhhh:

Biedna ta córcia Twoja. Najgorsze, że nic jej nie pomaga. Chyba będziesz się musiała z nią wybrać do jakiegoś porządnego lekarza. Przydałoby się jakieś nowe, świeże spojrzenie na to wszystko.

Odnośnik do komentarza

mama2
jesli nie chcecie wydawac duzo pieniedzy na wyprawke dla dzidzi to mogw wam polecic
spioszki , kaftaniki z firmy EWA_KLUCZE. miała duzo tego przy 1 dziecku , bawełna dobra jakosciowo , kolorystyka bardzo ładna wybor tez , spioszki ok 9.90 zł
ja własnie robie zakupy na allegro

spioszki
pieluszki tetrowe
czapeczka
kaftaniki
koszulki

A jaki rozmiar kupujesz ja w poprzedniej ciazy kupilam wlasnie tej firmy w rozmiarze62 i okazaly sie duuuzo wieksze niz innych firm w tym rozmiarze.

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2corun
kurcze jeszcze Lutki niema:36_6_2: a ja pod slodyczami sie podpisuje rekami i nogami tez wcinam w zasadzie tylko nimi moglabym zyc :D

dziekuję Kochana za to że myslałaś :* Rozprawa miała zaczac się o 9, sędzia się spóźnił około 40 minut więc poslizg był spory. Wchodziłam przedostatnia, i byłąm przesłuchiwana przez 45 minut - najdłuzej z wszystkich :/,moz edlatego że ryczałam chwilami jak bóbr :/, nie potrafiła się opanować. Sędzia był bardzo uprzejmy, z racji mojego stanu mogłam siedzieć - dzięki Bogu - no i wszystko zakończyło się o 11:30. Rozstrzygnięcie po 20 stycznia. DO pracy nie wróciłam bo nie byłam w nastroju, cały dzień sobie jeszcze popłakiwałam. Dorze że już po.

Lutka najważniejsze, że masz to już za sobą. Dzielna kobietka jesteś, bo dałaś radę i na pewno świetnie sobie poradziłaś :36_3_9:

Odnośnik do komentarza

lutka
DZiewczyny powiem Wam, ze zal mi mojej córci, cały czas myśląc o dziecku mam w głowie Szymusia :/, mówiąc o dziecku mówię On, kupując ubranka tez wybieram berzdiej chłopięce. Może po dzisiejszej wizycie przerzucę się na córunię.

Jak się okaże, że dziewuszka, to na pewno szybko się przestawisz :) Nic się nie martw. A może akurat będzie Szymuś :) Dzisiaj już na pewno będzie widać, no chyba, że się dzidzia wypnie :) A o której masz wizytę?

Odnośnik do komentarza

Katja: zupa cebulowo- serowa- pyszna jesli ktoś lubi takie smaki:

gorujesz warzywa jak na rosół, a na patelni strzeba zeszklić cebulę - kilka, w zalezności od wielkosci garnka. Jak ugotujesz rosół wrzucasz cebulę i kilka serków topionych, i intensywnie mieszasz aż do rozpuszczenia. Można też osobno stopić serek z mała ilością zupy i dopiero dolac do garnka. Podawać z grzankami.

Odnośnik do komentarza

Daffodil ja wiem co jej jest . Ma bakterie w nosie , tylko cały proces leczenia jest długi w czasie. W piatek robie jej wymaz z gardla po tyg dopiwero z wynikiem do laryngologa (swietny lekarz jako jedyny jej pomógł) potem seria zaszczykow (pewnie sie nie obejdzie) jest ich 10 sztuk i dopiero za miesiac moze bedzie lepiej

Katja dziekuje ze mnie wyteczyłas własnie o takie mi chodzilo . Ja kupuje odrazu 62 rozm. na moja corcie byly dobre , skarpetusie na nozki zeby sie lepiej trzymały tekawe troszke podwiniety i byly o niebo lepsze niz roz.56 tak na styk z ze dzidiz potrafi wrecz w nienaturalny sposob wyciagnąć nózki to potem jest jej ciasno w roz. 56.

Odnośnik do komentarza

Daffodil

Jak się okaże, że dziewuszka, to na pewno szybko się przestawisz :) Nic się nie martw. A może akurat będzie Szymuś :) Dzisiaj już na pewno będzie widać, no chyba, że się dzidzia wypnie :) A o której masz wizytę?

o 18

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
jesli nie chcecie wydawac duzo pieniedzy na wyprawke dla dzidzi to mogw wam polecic
spioszki , kaftaniki z firmy EWA_KLUCZE. miała duzo tego przy 1 dziecku , bawełna dobra jakosciowo , kolorystyka bardzo ładna wybor tez , spioszki ok 9.90 zł
ja własnie robie zakupy na allegro

spioszki
pieluszki tetrowe
czapeczka
kaftaniki
koszulki

A jaki rozmiar kupujesz ja w poprzedniej ciazy kupilam wlasnie tej firmy w rozmiarze62 i okazaly sie duuuzo wieksze niz innych firm w tym rozmiarze.

A macie może jakąś stronę z listą rzeczy, które będą na początek potrzebne?
Chodzi mi o rodzaj ubranek i ilość, kosmetyki, pieluszki, wózki, buteleczki, rożki itp. Ogółem wszystko. Chciałabym sobie taką listę zrobić i wykreślać po kolei to co już mam. Bo jak znam życie, to o czymś bardzo ważnym zapomnę.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

lutka
Katja: zupa cebulowo- serowa- pyszna jesli ktoś lubi takie smaki:

gorujesz warzywa jak na rosół, a na patelni strzeba zeszklić cebulę - kilka, w zalezności od wielkosci garnka. Jak ugotujesz rosół wrzucasz cebulę i kilka serków topionych, i intensywnie mieszasz aż do rozpuszczenia. Można też osobno stopić serek z mała ilością zupy i dopiero dolac do garnka. Podawać z grzankami.

Brzmi pysznie. Muszę wypróbować w najbliższym czasie, będzie jakaś odmiana :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...