Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Moze to smieszne, ale ja już zastanawiam się nad wakacjami we 3 i to tego roku! JAk myślicie, ilu miesięczne dziecko można zabrać na wakacje? W Polsce oczywiscie - tu bezpieczniej. Marzy mi się morze, bo dawno tam nie byłam, a w tym roku niestety urlop mi przepadł:/ Dodam że jestem z podkarpacia, więc kawał drogi do morza mamy.

Odnośnik do komentarza

hej babeczki ja dopiero wstalam a Wy juz trajlujecie na calego widze:smile_jump:
Lutka strasznie mi przykro z powodu Twoich rodziców a najbardziej jednak ze Ty teraz musisz przechodzic przez te wszystkie sadowe tematy, sytuacja okropna i tak jak napisala Daffodil dzieci w takich momentach sa naprawde biedne ale bedziemy tu za Ciebie trzymac kciuki z calej sily, a Ty dzwon do lekarza moze Ci cos poradzi bo napewno Ci sie przyda cos dobrego na uspokojenie...:36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

lutka
Moze to smieszne, ale ja już zastanawiam się nad wakacjami we 3 i to tego roku! JAk myślicie, ilu miesięczne dziecko można zabrać na wakacje? W Polsce oczywiscie - tu bezpieczniej. Marzy mi się morze, bo dawno tam nie byłam, a w tym roku niestety urlop mi przepadł:/ Dodam że jestem z podkarpacia, więc kawał drogi do morza mamy.

Lutka przyznaję się, że też o tym myślałam :) Chociaż mnie bardziej ciągnie na Mazury :) Oczywiście myślałam np. o sierpniu, wtedy Kuba będzie już miał 4-ty miesiąc. Mamusie myślicie, że jest to realne czy jeszcze nie za bardzo? A jeśli chodzi o podróż, to chyba nie ma się czym martwić, bo większość dzieciaków świetnie śpi w aucie. Fajnie by było zaszyć się we trójkę w jakiejś malowniczej wiosce :) Ech, ale mi się marzy :36_1_13:

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to właśnie mi mężuś przysłał z pracy zeskanowane zdjęcie naszego klocka kochanego :)
No to się chwalę :) Zdjęcie jest z 20. tygodnia. Kuba siedział po turecku, czego nie widać dokładnie, bo tylko jedną nogę się udało uwiecznić :) Chociaż "siedział" to raczej źle powiedziane, on stał na głowie po turecku :36_1_13:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A tak w ogóle to właśnie mi mężuś przysłał z pracy zeskanowane zdjęcie naszego klocka kochanego :)
No to się chwalę :) Zdjęcie jest z 20. tygodnia. Kuba siedział po turecku, czego nie widać dokładnie, bo tylko jedną nogę się udało uwiecznić :) Chociaż "siedział" to raczej źle powiedziane, on stał na głowie po turecku :36_1_13:

[ATTACH]2040[/ATTACH]

Jednym slowem maly akrobata...:smile_move::smile_move:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

mama2
Lutka polecam hydroxyzyne delikatniej cie wyciszy niz relanium . Moze podejdz do osrodka do lekarza pierwszego kontaktu

za moją lekarkę to ja dziekuję, wiosną dostałam baaardzo mocnego bólu brzucha (okres) i wszystko wskazywało na to ze będzie coraz mocniejszy i bałam się ze znowu na pogotowiu wyląduję. Poszłam do przychodni i franca kazała mi czekac na receptę 1,5 h - wyszłam dłuzej nie czekając. Dam radę dziewczyny :) dużo trudniejsze przeżycia przede mną , trzeba się hartować.

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
Oj nie mam znajomych lekarzy, poza tym jestem w pracy i nie bardzo mam się jak zwolnić. Relanium kupię a jutro postaram się myślec racjonalnie i nie użalac nad sobą, to moze dam radę.

27,6 - średnia :)

a relanium tez przeciez na recepte

kurde tak??? cholera

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A tak w ogóle to właśnie mi mężuś przysłał z pracy zeskanowane zdjęcie naszego klocka kochanego :)
No to się chwalę :) Zdjęcie jest z 20. tygodnia. Kuba siedział po turecku, czego nie widać dokładnie, bo tylko jedną nogę się udało uwiecznić :) Chociaż "siedział" to raczej źle powiedziane, on stał na głowie po turecku :36_1_13:

[ATTACH]2040[/ATTACH]

ale wyraznie synusia widac:36_1_13: śliczne to zdjecie , widac nosek i usteczka , kosteczki na kregosłupie:36_1_13:

Odnośnik do komentarza

w sobote umowilam sie do fryzjera musze cos zmienic bo zwariuje noi scinam włsoki na krotko:36_1_13:

Daffodil wiesz...jedna obudziałm dzis rano męża , wczoraj mnie wkurzył i zasłużył sobie:36_1_13:
tak wiec rano posłusznie odsnieżał auto, wogóle to czy wasi mezowie tez was tak denerwuja. ja juz ledwo wytrzymuje , zrobila sie tak złosliwy ze ciezko z nim wytrzymac:noooo:
juz mu wczoraj nagadałam :ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

mama2
w sobote umowilam sie do fryzjera musze cos zmienic bo zwariuje noi scinam włsoki na krotko:36_1_13:

Daffodil wiesz...jedna obudziałm dzis rano męża , wczoraj mnie wkurzył i zasłużył sobie:36_1_13:
tak wiec rano posłusznie odsnieżał auto, wogóle to czy wasi mezowie tez was tak denerwuja. ja juz ledwo wytrzymuje , zrobila sie tak złosliwy ze ciezko z nim wytrzymac:noooo:
juz mu wczoraj nagadałam :ehhhhhh:

Mama to koniecznie wklej zdjęcia z kolejnej transformacji :)

A co do mężów, to ja na razie nie mogę narzekać :36_2_25: Oczywiście czasem się pożremy, cudów nie ma :what: ale wszystko to takie nieszkodliwe i zaraz nam przechodzi. A tak to do rany przyłóż. Już się nie mogę doczekać kiedy z pracy wróci :36_1_13:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...