Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Katja ja juz kupiłam taki rozek , byl w komplecie z posciela ktora tez juz kupiłam:36_1_11:
jest BARDZO praktyczny, udowodnili ze dzidzius jest spokojniejszy bo jest mu cisniutko jak w brzuszku:36_1_22::36_1_22:
a po drugie bardzo fajnie sie takiego noworodka bierze na ręce, o wiele pewniej niz samo takie malutkie ciałko
po trzecie maluszkowi musi byc ciepło i w takim rozku jest mu naprawde przytulnie:36_4_10:

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny, wlasnie wrocilam ze spaceru w Richmond Park, bylo super, sloneczko i pelno jeleni.
Ja tez mam "sapke", te sapki sa przez to, ze oddychamy przeponowo.
Wkrotce zrobie sobie takze fotki, wygladam juz powoli jak wielorybek. Kupilam sobie dzis fajne spodnie z duzym pasem podtrzymujacym brzuszek w GAPie, dalam tylko 4,85 funciorow wiec super tanio. :)
Ide robic zapiekanki, zyczenie moich corek (bo zapieknaka jak wiatr halny wzmaga poped seksualny....)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
musiałam na chwile zniknąć ale już jestem WY macie alergie a ja strasznie "sapie" przy każdej czynności i jest coraz gorzej każdy już mi to mówi:36_2_12:

mama identycznie, mama i babcia zwróciły na to uwagę, Misiek co jakiś czas sie pyta co takiego robie ze tak sapię. No co? Wstaję, chodzę :D

Odnośnik do komentarza

katja79
Jola sliczny domek ma Twoja dzidzia:smile_jump::smile_jump:

Dziewczyny kupujecie rozki dla swoich kruszynek?

jasne, podobno noworodki lepiej znoszą lekkie sciśnięcie w takim rożku - czują sie jak w brzuchu. Miałam nawet ostatnio kupic, ale zdecydowała się na ręcznik kąpielowy dla maleństwa.

Odnośnik do komentarza

katja79
No to skoro piszecie ze rozek sie przyda to kupie i ja:smile_move::smile_move::smile_move:
mama2 a ja natknieta Twoim poscikiem ogladam sobie posciel i w glowie mi sie kreci bo wybór ogromny a jezeli lozeczko ma byc 120x60 to posciel tez w takim wymiarze czy troszke wieksza trzeba bo jest tez 135x100 i 120x90:36_2_13: jaka sadzicie?

Ja kupuję 135x100, ale to dlatego, że taka akurat jest w zestawie z tym łóżeczkiem, które mi się podoba :) Ale wydaje mi się, że jak jest większa, to bardziej będzie można maluszka owinąć.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
No to skoro piszecie ze rozek sie przyda to kupie i ja:smile_move::smile_move::smile_move:
mama2 a ja natknieta Twoim poscikiem ogladam sobie posciel i w glowie mi sie kreci bo wybór ogromny a jezeli lozeczko ma byc 120x60 to posciel tez w takim wymiarze czy troszke wieksza trzeba bo jest tez 135x100 i 120x90:36_2_13: jaka sadzicie?

Ja kupuję 135x100, ale to dlatego, że taka akurat jest w zestawie z tym łóżeczkiem, które mi się podoba :) Ale wydaje mi się, że jak jest większa, to bardziej będzie można maluszka owinąć.

No racja :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...