Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2 dziekuje przeziebienie jakby lzejsze herbatki miksturki skutkuja oby tak dalej.
mama2 no twoj nastruj jak najbardziej zrozumialy USG odwolane z butami cos nie tak...ale kochana glowa do gory jutro bedzie nowy lepszy dzien:36_4_13:
niemozesz byc smutna bo Maksio bedzie smutny,dlamnie najbardziej pocieszajace jest jak mi Oliw cos namaluje:) popros Klaudie zeby Ci cos namalowala odrazu Ci polepszy sie humor.a jak nie to wez kapiel koniecznie ze swieczkami potem balsamik i niech mezus zrobi Ci masaz stop:)


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2 dziekuje przeziebienie jakby lzejsze herbatki miksturki skutkuja oby tak dalej.
mama2 no twoj nastruj jak najbardziej zrozumialy USG odwolane z butami cos nie tak...ale kochana glowa do gory jutro bedzie nowy lepszy dzien:36_4_13:
niemozesz byc smutna bo Maksio bedzie smutny,dlamnie najbardziej pocieszajace jest jak mi Oliw cos namaluje:) popros Klaudie zeby Ci cos namalowala odrazu Ci polepszy sie humor.a jak nie to wez kapiel koniecznie ze swieczkami potem balsamik i niech mezus zrobi Ci masaz stop:)

Oooo... masaż stóp to mnie też by się przydał :) Ale to chyba bym musiała masażystę zatrudnić, bo mój M. to nie ma za grosz cierpliwości do takich rzeczy. 3 minuty i już wystarczy :)

Odnośnik do komentarza

No dobra, zabieram się za pakowanie, bo jutro koło 11 wyjeżdżamy już na Sylwestra :) Chociaż jak znam życie, to wyjedziemy później, bo tak to jest jak więcej osób ma się zorganizować :) A wracamy dopiero w piątek wieczorem, więc nie wiem jak ja tam bez Was wytrzymam, chyba będzie deprecha :o_no:

To ja się pakuję i co 5 minut zaglądam tutaj :nana_bobo:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
No dobra, zabieram się za pakowanie, bo jutro koło 11 wyjeżdżamy już na Sylwestra :) Chociaż jak znam życie, to wyjedziemy później, bo tak to jest jak więcej osób ma się zorganizować :) A wracamy dopiero w piątek wieczorem, więc nie wiem jak ja tam bez Was wytrzymam, chyba będzie deprecha :o_no:

To ja się pakuję i co 5 minut zaglądam tutaj :nana_bobo:

Daffodil tylko tam nie szalej zabardzo :) i wracaj szybko życze wystrzałowego sylwka i szczęśliwego nowego roku 2009 (to tak jakby już nie było okazji)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

I ze względu na to, że mnie nie będzie to już teraz składam życzenia noworoczne:

No więc wszystkim majowym mamusiom życzę, żeby ten nadchodzący rok był zdecydowanie lepszy od 2008, ale nieco gorszy od tych, które przyjdą po nim :) I żebyśmy w maju tuliły nasze dzieciaczki kochane, i jeszcze dużo uśmiechu na buźkach, mnóstwo radości i spełnienia wszystkich marzeń!

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil
No dobra, zabieram się za pakowanie, bo jutro koło 11 wyjeżdżamy już na Sylwestra :) Chociaż jak znam życie, to wyjedziemy później, bo tak to jest jak więcej osób ma się zorganizować :) A wracamy dopiero w piątek wieczorem, więc nie wiem jak ja tam bez Was wytrzymam, chyba będzie deprecha :o_no:

To ja się pakuję i co 5 minut zaglądam tutaj :nana_bobo:

Daffodil tylko tam nie szalej zabardzo :) i wracaj szybko życze wystrzałowego sylwka i szczęśliwego nowego roku 2009 (to tak jakby już nie było okazji)

Szaleć nie będę na pewno :) :snowboard: odpada :) Chociaż znajomi planów mają bardzo dużo: kuligi itp, ale ja sobie takie atrakcje odpuszczę. Nie wiem czy oni też nie będą musieli, bo śniegu tyle co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Daffodil a powiedz mu jeszcze ze to fizjoterapeutka napisala wiec wiem co pisze ma typlom jak niebedzie wierzyl to zeskanuje i mu pokazesz naprawde taki masaz niedosc ze jesli puchna stopy to pomaga to jeszcze odpreza i zadziej potem ma sie skurcze ma dobre wlasciwosci fizyczne i psychiczne wiec gonic mezow:D

Ok, skoro to rada doświadczonej fizjoterapeutki, to uwierzy na pewno i może się zabierze do dzieła :)

Odnośnik do komentarza

Wiek ciążowy na podstawie BPD (wymiar dwuciemieniowy ) 21.2 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie AC (obwód brzuszka) 21 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie HC (obwód głowy ) 21.4 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie FL (długość kości udowej) 20.3 tyg.
a oto co pokazały moje wymiary wszystkie podobne i idealnie o czasie:36_4_1:

Odnośnik do komentarza

mama2
Wiek ciążowy na podstawie BPD (wymiar dwuciemieniowy ) 21.2 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie AC (obwód brzuszka) 21 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie HC (obwód głowy ) 21.4 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie FL (długość kości udowej) 20.3 tyg.
a oto co pokazały moje wymiary wszystkie podobne i idealnie o czasie:36_4_1:

To pewnie termin zostanie bez zmian :)

Odnośnik do komentarza

mama2
a co do chorób to mam ich tak dosc ze mi juz nerwy puszczaja :36_2_43::36_2_43:

biorac antybiotyk brałam oslonowo lakcid i lactovaginal i dupa blada od wczoraj czuje ze rozwija mi sie jakis stan zapalny :36_2_20::36_2_20:
jutro mam usg to nie jest moj lekarz ale go poprosze o jakies globulki mysle ze mi da bo moj lekarz to dopiero 9 stycznia:36_2_16:

a wiedzialam ze tak to sie moze skonczyc wiec zrobilam wszystko zeby temu zaradzic i mimo wszystko mnie dopadło jestem WSCIEKŁA:36_2_43:

do tego moja cora znów pokaszluje i ma katar a siedzi ca ły czas w domu:36_5_3:

OSZALEC mozna. Wszystko co mozliwe łapie w tej ciąży. Cała ciąża na lekach:yyy:
mama naprawdę ty to masz pecha:( nie wiem dlaczego te choróbska tak sie ciebie trzymają :(ale współczuję ci:stinky:trzymaj się

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Wiek ciążowy na podstawie BPD (wymiar dwuciemieniowy ) 21.2 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie AC (obwód brzuszka) 21 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie HC (obwód głowy ) 21.4 tyg.
Wiek ciążowy na podstawie FL (długość kości udowej) 20.3 tyg.
a oto co pokazały moje wymiary wszystkie podobne i idealnie o czasie:36_4_1:

bardzo się cieszę że u twojego synusia ok:))))

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...