Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny kontrolujecie swój puls? W miare regularnie meirze sobei ciśnienie i to mam ok, trochę niskie ale generalnie ok, ale wysokośc pulsu mnie niepokoi. Przy ciśnieniu 117 na 79 miłam 89, i cisnieniomierz mi sygnalizował ze puls mam wysoki. Zawsze mierzę go na spokojnie, bez wcześniejszych nerwów czy zmęczenia. Jak jest u Was?

Odnośnik do komentarza

lutka
Dziewczyny kontrolujecie swój puls? W miare regularnie meirze sobei ciśnienie i to mam ok, trochę niskie ale generalnie ok, ale wysokośc pulsu mnie niepokoi. Przy ciśnieniu 117 na 79 miłam 89, i cisnieniomierz mi sygnalizował ze puls mam wysoki. Zawsze mierzę go na spokojnie, bez wcześniejszych nerwów czy zmęczenia. Jak jest u Was?

ja mam czesto 90 w ciąży puls jest czesto wyższy

Odnośnik do komentarza

Ewciu co do cukru to ja z Oliwia w ciazy mnostwo slodkosci jadlam a mialam niski poziom cukru lekarz kazal mi jesc slodycze hehe a ja sie smialam co jeszcze wiecej...hehehe
Lutka ja tez mam to swedzenie i moj sposob taki ale prysznic i smarowanie wtedy szybciej pobudza sie skora tak mi sie wydaje.a czasem to mnie material bluski drazni...jedna mam co lubialam w niej chodzic a teraz niema szans bo poprostu swedzi okrotnie
mama2 strasznie mi przykro bo kazda z nas czeka na swoje USG i na ktorejs z nas praktycznie tak samo i tak samo to przezywamy...


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2 a niemozesz isc jeszcze gdzie indziej??na to USG

nie ma sensu sie umawiac gdzie indziej bo i tak dopiero terminy około pierwszego tyg stycznia :Real mad:

a ja dzwonilam do swojego gina i umowil mnie na po 9 stycznia dokladniej umowimy sie 9 stycznia jak bede na comiesiecznej wizycie.:36_2_12:

tylko ze to bedzie juz ok 24 tyg, choc wszedzie mi mowili ze robi sie to usg do 24 tyg wiec na ostatni dzwonek moze zdąze:trash:

Odnośnik do komentarza

mama2
ale jeski 23 tyd to juz 6 miesiac to:

23-26 6 m-c
27-30 7
31-34 8
35-38 9 no a gdzie 39 i 40 tydz?????????

W niektórych ksiażkach 6 miesiac rozpoczyna się od 22 tc, ja korzystam z ksiażki w której 6 miesiac liczony jest ok 23 tc. Tak więc wszystkie ksiażki podając miesiące ciazy liczą 4 tyg, a te 2 ostatnie tygodnie (38-40) to są liczone od pierwszego dnia om. Przeciez teraz wchodzac w 6 miesiąc żadna z nas nie jest faktycznie w 6 miesiącu ciąży, tylko ok. 5,5.

Odnośnik do komentarza

Mój suwak np, pokazuje co pokazuje a faktycznie wczoraj weszlam w 22 tc, jako że jestem opuźniona o tydzień w owulacji to tak mi się poprzesuwało. Faktycznie moja dzidzia zacznie 6 miesiąc w połowie stycznia.

Styczeń tuż, tuż, jesteście przygotowane na większe zakupy ? Mówiłam sobie, że od stycznia to już pewniej podejde do tematu, ale jakoś ciagle mam stracha. Choć nie powiem, sytuacja pewnie zmusi nas do zakupu łożeczka jeszcze w tym tyg, a moze i wózka? Wójek Miśka chce się pozbyć paru rzeczy bo jego synek ma juz prawie 3 lata. A ze mieszka na Sląsku, to wykorzystamy dłuższe wole i pewnie skoczymy do nich.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...