Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Daffodil
mama2
znam przyczyne niedzwiedziej lapy! laptop jest winowajca nadwyrezylam srodkowy palec i doszlo do zapalenia torebki stawowej..kuzwa bol jest okropny!! ciekawe czy sam altacet pomoze i srodki przeciwbolowe

Kami duzo zdrowka i oby coreczka nie chycila ! ja tez juz od tygodnia w masce ale wczoraj slyszalam ze po 40 minutach owinno sie ja zmienic .

Normalnie Mama może zostać mianowana chirurgiem forumowym, sama zdiagnozowała co jej dolega :) He he jak na to wpadłaś?
Trzymam kciuki, żeby altacet pomógł.

przeanalizowalam co robilam ostatnio ta reka , poszperalam na forum i M mojej mamy mowi ze mial to samo wiec wystawilam sobie diagnoze i mam 70zl w kieszeni bo pewnie tyle by wzial prywatnie lekarz:what:

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
Daffodil
mama2
ja juz po lekarzu dostalam antybiotyk , lapa dalej jak u niedzwiedzia ona nie wie co to jest mam skierowanie do chirurga ale chyba nie pojde bo rano nie mam jak kurcze nie mam z kim maksia zostawic.. Test ju\ zrobiony i ponownie dwie kreski jedna slabsza o wiel od drugiej nie wiem ..nie bede teraz o tym myslec bo mam inne problemy na glowie

A nie może teściowa przyjść na chwilę? Bo jak Cię to tak boli, to szkoda się męczyć.
A co do testu poczekaj na wizytę u lekarza, wtedy wszystko będzie jasne.

a skoro nadal karmisz piersia to nie moze byc tak ze wynik jest zafalszowany?? kiedy idziesz do lekarza?? mialas juz @??
co Cie sklonilo do zdrobienia testu?? ( jezeli nie mialas @)
przepraszam jezeli pytania sie powtarzaja ale nie nadrabialam Was z czytaniem:(
a jak piers?? a ta reka?? moze to stluczenie, altacetem smarowalas??

nie mialam jeszcze @ a zrobilam test bo czylam sie "jak na ciaze" piers przestala bolec jak reka odjal a jesli chodzi o palca to nadwyrezylam przez komputer i spuchla mi torebka stawowa

Odnośnik do komentarza

pat-k
witajcie poniedzialkowo,
zostalysmy z Tosia same na 4 dni, M pojechal na Bialorus. Spodziewalam sie marudnego wieczoru u Tosi, jak codzien a tu niespodzianka. malenka byla taka kochana i przytulasta.
Cale 2 godziny przed snem siedzialysmy sobie na fotelu i spiewalam malej piosenki. Tosia patrzyla mi w oczy, bawila sie paluszkami i slinila mi koncowki wlosow :D
Cudny wieczor

hihi ale sie priorytety zmieniaja pare lat temu "cudny wieczor" mial inne znaczenie :D

Odnośnik do komentarza

mama2corun
Jola30 wypluj slowo pech poprostu naruszylas cos jak mylas i tyle lozeczka tam niebylo i niemysl juz o tym.
Patka oj cudowny wieczor Tosia poprostu uznala no wkoncu niemusze sie dzielic mama :D hihi spryciulka :D
mama2 duzy calus :*
Jola30 specjalnie dla Ciebie moje zdjecie
wszystkie dziewczyny na diecie jestescie super!!trzymam kciuki za osiagniecie upragnionego efektu ja tymczasem ide po czekolade ;p

pieknie wygladasz i w tych wloskach ci super:11_9_16:

Odnośnik do komentarza

pat-k
Daffodil trzymam kciuki, zeby powrot do pracy przeszedl w miare bezbolesnie. Kuba dzielny chlopiec, na pewno szybko sie odnajdzie w nowej sytuacji. I popieram opinie dziewczyn: madra i konsekwentna z Ciebie mama i kobieta

e2e2 jak uczulenie Filipka? wysypka juz zeszla? jesli bedzie sie utrzymywac, to zapytam kolezanke o nazwe masci, po ktorej tego typu wysypki podobno rewelacyjnie schodza

mama2 a jaki antybiotyk bierzesz? bo jesli sa te dwie kreski na tescie.... co z reka? idziesz do lekarza?

mama2corun Oliwka to takie slonce w szary dzien. A Olcia jak prosto juz siedzi! I na zdjeciach widac, jak sie niesamowicie zmienila. Takie smieszne byly te nasze noworodki :D a wtedy wydawaly nam sie najpiekniejsze na swiecie :))

Guniu buziaki dla Maksia polroczniaka!! i od Tosi tez buziak ;)

Elwira pokoj dziewczynek super. Podobaja mi sie zwlaszcza te trzy naklejki-minki :)

biore duracef mozna w ciazy i podczas karmienia do lekarza z reka nie ide bo i tak nic nie moge brac oprocz ibupronu i altacetu

Odnośnik do komentarza

witajcie kochane w piekny poranek, nie lubie listopada, ale ten zaczyna sie wyjatkowo slonecznie :)

odkrylam, ze Tosia wszystko je chetniej jesli je samodzielnie. dalam jej wczoraj kawalek jablka do raczki i ciamkala z taka zacietoscia i apetytem, ze az sie trzesla :) I znalazlam taki wynalazek do samodzielnego jedzenia owocow itp. Baby Safe Feeder gryzaczek do pokarmu 09891, Nikidom / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci
juz malej kupilam, bedzie radocha i w koncu ruszymy z jedzonkiem :36_1_76:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
kolejna seria: :)
1.nasz slub
2.tu tez:)
3.koncowka kwietnia (jakies 2 tyg przed)
4.to jakis miesciac przed ciaza na wakacjach
5.a to te same wakacje

elus.dreptus apetyczna babeczka z Ciebie :) A brzuchol mialam pod koniec Ciazy taki jak Ty :) moge wrzucic fotke, jesli chcesz :))

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

e2e2
Jola30
[attach]17397[/attach]

[attach]17398[/attach]

[attach]17399[/attach]

[attach]17400[/attach]
Eluś deptuś-dla Ciebie ale od początku do teraz .Nie mam dużo zdjeć .

Jaki słodki przyssany do cycusia!!!!Oj jak mnie wzruszają takie zdjęcia!!!

Jola30 Nikus tez sie bardzo zmienil. sliczny chlopczyk

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
elus.dreptus
ZKami przed porodem pociaszalam sie i dziekowalam kolezance ktora mnie w podstawowce wywalila na wrotkach i wybilam sobie przez to kosc ogonowa na zewnatrz i mialam wiecej miejsca na przejscie maluszka
Jola22 no godzina parcia to sie troszke nameczylas bidulka
moj mlody za drugim skurczem juz wyskoczyl ale naciecie to mam na pol posladka
no dobra przesadzam :D 5 cm

Kurde. Ja wcale. Ja rodzilam2 i pol razem wszystkiego a tez parlam godzine, bo maly mial szelki z pepowiny i sprezynowal he, he!!!!
Dlatego musze mu kupic Jumpera na gwiazdke. Lubi sie chlopak poodbijac gora - dol!

:hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jola30
gunia43
Jola30

Gunia ja Ci dam smiechu.Kiedy Ty tam u Nas bedziesz bo musze się przgotować?
A no wybieram sie w marcu lub kwietniu.

no ale sobie termin wybrałaś ja wybieram sie do PL. o ile z niej wylece w koncu:hehehe:
ale dla Ciebie zmienie termin na powaga.
Ale martini musi być i noc na dzikiej plaży nie ma to tamto Gunia robie to tylko dla Twojego M.
I teraz umieram że smiechu ale jaja :hahaha:

:sofunny: oj dziewuchy :hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
pat-k
witajcie poniedzialkowo,
zostalysmy z Tosia same na 4 dni, M pojechal na Bialorus. Spodziewalam sie marudnego wieczoru u Tosi, jak codzien a tu niespodzianka. malenka byla taka kochana i przytulasta.
Cale 2 godziny przed snem siedzialysmy sobie na fotelu i spiewalam malej piosenki. Tosia patrzyla mi w oczy, bawila sie paluszkami i slinila mi koncowki wlosow :D
Cudny wieczor

hihi ale sie priorytety zmieniaja pare lat temu "cudny wieczor" mial inne znaczenie :D

oj tak :D coraz piekniejsze jest to macierzynstwo :11_9_16: okres noworodkowy i wczesne niemowlectwo to jednak ciezki czas, choc wyjatkowy

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
mama2corun
Jola30 wypluj slowo pech poprostu naruszylas cos jak mylas i tyle lozeczka tam niebylo i niemysl juz o tym.
Patka oj cudowny wieczor Tosia poprostu uznala no wkoncu niemusze sie dzielic mama :D hihi spryciulka :D
mama2 duzy calus :*
Jola30 specjalnie dla Ciebie moje zdjecie
wszystkie dziewczyny na diecie jestescie super!!trzymam kciuki za osiagniecie upragnionego efektu ja tymczasem ide po czekolade ;p

pieknie wygladasz i w tych wloskach ci super:11_9_16:

mama2corun ja juz pisalam kiedys, ze w tej fryzurce wygladasz rewelacyjnie. krociutenkie wlosy a dodaja uroku i kobiecosci. u niewielu kobiet daje to taki efekt.

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
witam sie niewyspana..spalam tylko 2 godziny wygladam jak zombi...kaszel mnie dusil a do maksia chodzilam 6 razy z łapą bez zmian..najbardziej mnie boli to ze dzis juz 2 dzien pieknej pogody a maksio kisi siew domu przeze mnie:nerw::nerw::nerw::nerw:
Jeszcze sie w czoraj pozarlam ostro z M :nerw::nerw:

kochana, masz kumulacje zmartwien. tule mocno

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
patka poplosze:):) milo powspominac "ciezkie" czasy:):):)

elus specjalnie dla Ciebie :) pierwsza fota to kilka dni przed porodem i oczywiscie siedze na forum :))
a druga to chyba 6 miesiac
ale sie obsmialam z tych zdjec :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...