Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Kamidianka
lutka
Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.

lutka na moje oko to jest skaza, takie plamy a'la liszaje koloru różowego.

czyli kazda mysli to samo, a jak się taka skore pielegnuje? czym smarować zeby schodziło, lub zeby załagodzić bo jak widac sama zmiana mleka to za mało :/ Choć mlody dopiero 11 dni je pije, może za jakis czas zejdzie?

Kiedys to sie dzieciom zapisywalo masci sterydowe, a teraz to nie wiem, co na to pomaga.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

lutka
Kamidianka
lutka
Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.

lutka na moje oko to jest skaza, takie plamy a'la liszaje koloru różowego.

czyli kazda mysli to samo, a jak się taka skore pielegnuje? czym smarować zeby schodziło, lub zeby załagodzić bo jak widac sama zmiana mleka to za mało :/ Choć mlody dopiero 11 dni je pije, może za jakis czas zejdzie?

Tak czytam o tym że twoje dziecko może mieć skaze a powiedz mi jakie mleko dajesz ?

Odnośnik do komentarza

bebilon pepti

w październiczkach umarł dzidziuś :( urodzil się przedwczesnie, Aniołek wazył 1100. Boże jakie to zycie jest okrutne :(

ok uciekam, ide do mojego bąbla. Jeszcze dzis podałam mu soczek jabłkowy z dodatkiem marchwi, a dziewczyny pisaly ze marchew czesto uczula przy skazie. Koniec z soczkami, samo mleko podaję i ide na testy alergiczne z krwi, nie będe zgadywała.

Dobranoc niegadułkowe dzis kobitki

Odnośnik do komentarza

lutka
Ewcia super chetnie to nie, tzn wlasciwie to róznie bywa, bo czasem je bez klopotu, a czasem nie bardzo chce. Przy bebiku nie miałam tego problemu.

mama2 no to Cię Maksik zaskoczył :)

nie poczytam co naskrobałyście bo gnamy po pieluchy zanim sklep zamkną.

Ok fotki, poustawiajcie prosze pod róznym katem monitory tak zeby było jak najlepiej widać, bo cięzko było mi uchwycic te plamy.

Pokazałam mojej mamie, bo siostra miała alergię jak była mała i właśnie tak to wyglądało, tylko pojawiało się w innych miejscach, głównie pod pachami, w zgięciach kolan i łokci.
Moja siostra miała nietolerancję laktozy. Poza tym uczulał ją praktycznie każdy proszek do prania.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

lutka
bebilon pepti

w październiczkach umarł dzidziuś :( urodzil się przedwczesnie, Aniołek wazył 1100. Boże jakie to zycie jest okrutne :(

ok uciekam, ide do mojego bąbla. Jeszcze dzis podałam mu soczek jabłkowy z dodatkiem marchwi, a dziewczyny pisaly ze marchew czesto uczula przy skazie. Koniec z soczkami, samo mleko podaję i ide na testy alergiczne z krwi, nie będe zgadywała.

Dobranoc niegadułkowe dzis kobitki

Kup sobie mleko dal alergików ha i zobaczysz czy zejdzie , chodz z krwi ci wyjdzie czy ma skaze

Odnośnik do komentarza

witam sie wieczornie,
my dzisiaj ucieklismy przed upalem do centrum handlowego. I Tosia juz w spacerowce byla zachwycona! mala zakupocholiczka mi rosnie :)
Bylismy w markecie budowlanym i mala wytrzeszczala oczy na kolory farb, lampy, plytki ceramiczne :) widac, ze ciekawie jej bylo. i byla super grzeczna, poza mala histeria, bo spodobala jej sie tapeta w pokoju matki z dzieckiem a ja w pospiechu nie dalam jej sciany pomacac raczka :))
generalnie 8 godzin na nogach poza domem i w drodze powrotnej w aucie ja spalam, Tosia spala a M jechal na red bullu, zeby nas bezpiecznie do domu dowiezc.
Teraz juz spia dwa suselki a ja przy karmiku siedze i nos mi na klawiature opada

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
a oto moja nusia i my wczoraj

daffodil mam nadzieję że się nie gniewasz odgapiłam pomysła na zdięcie z tymi nóżkami od ciebie

Zuzia przesliczna na pierwszej foteczce! i jakie minki slodziuchne stroi.
Ewcia jaka Ty opalona jestes!!

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
lutka
no a pepti nie jest dla alergikow?

A pisze na nich hipoalergiczne ? Przeważnie dla alergików na mleku musi występować ha

no jest własnie :/

a dokładnie:

hipoalergiczny produkt dietetyczo-leczniczy stosowany w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu alegrii na bialka pokarmowe

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Wiki20pl
Witajcie !!!
Ale naprodukowałyscie już tego wszystkiego nie nadrobie PRZEPRASZAM

Wczoraj zmienilismy Mai gondole na spacerówke i jestem bardzo zadowolona :smile_move::smile_move::smile_move: Majusia jak sie przebudziła zero płaczu, zadnej histerii :Śmiech::Śmiech::Śmiech: Leżała sobie spokojnie w wózku i się rozglądała. Poszliśmy na spacer do znajomych i nad takie Nasze tutejsze jeziorko i byłiśmy 5 GODZIN !!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech: przez ten cały czas ani razu nie wyjęłam Mai z wózka tak jej było dobrze. Jestem bardzo zadowolona że zmieniliśmy na spaceówke. SUPER sprawa :smile_move::smile_move::smile_move:
Ja tez tak uwazam :-)

I ja też :)

i ja :)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

lutka
kwiatuszek9876
lutka
no a pepti nie jest dla alergikow?

A pisze na nich hipoalergiczne ? Przeważnie dla alergików na mleku musi występować ha

no jest własnie :/

a dokładnie:

hipoalergiczny produkt dietetyczo-leczniczy stosowany w profilaktyce, diagnostyce i leczeniu alegrii na bialka pokarmowe

no to musisz poczekać , chodz nie zawsze po tym mleku znikaja . My mieliśmy go i troszkę nam pomógł ale nie do końca . Więc czekaj i obserwuj powodzenia

Odnośnik do komentarza

lutka
a jeszcze przed chwila przeczytalam że skaza może przejsc w AZS i juz zupełnie się nakręciłam :((((((

Lutka te placki faktycznie wygladaja jak liszaje. Napisze Ci, co ja wiem o lagodzeniu tej dolegliwosci, moze cos sie przyda

Jest taka masc Nova-baza, swietnie lagodzi takie podraznienia. zapytaj pediatre czy mozna u niemowlat stosowac.
Poza tym Olejek z wiesiolka, tez zapytaj.

kapiele morskie, czyli moze tez w w wanience w soli morskiej?

bardzo dokladnie plukac ubranka z proszku, najlepiej prac w platkach mydlanych, loveli czy innych lagodnych srodkach.

mojej kumpeli synek ma azs i pomagalam jej swego czasu szukac info o tym schorzeniu.
zaostrza sie pod wplywem stresu, przezyc silnych i oczywiscie przez kontakt z alergenem.
W bebilonie pepti jest bialko krowie, hydrolizowane, ale jest i jesli juz jest alergia rozwinieta to organizm moze reagowac nawet na tak niewielka ilosc alergenu. najbezpieczniejszy zdaje sie jest Nutramigen. dziewczyny kiedys polecaly

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
lutka
Patka no co Ty, Młody tez ma niezłe zawiasy, ale to sa małe dzieci które co kolwiek jest w stanie zainteresować tak bardzo ze się zagapią. Nie popadajmy w obsesję, córa kolezanki bawila sie bawiła i to sie działo tak nagle, widac było ze się na kilka sekund znajdowała w innym świecie.
Kurde mialam iśc spac :/

Patka - moj Maksik tez sie zawiesza. Ale ja sie nie przejmuje, bo mam to samo czasami. A ja znow mam to pomoim tacie, ktory totalnie juz z tym przegina. CZasami jak zadam mu pytanie to potrafi za 20 minut zaskoczyc i odpowiedziec, albo tak sie zamysli, ze kiedys mi na ulicy odpowiedzial Dzien dobry Pani, bo o czyms intensywnie myslal :-)

hihi, dzentelmen tata :)
ja tez dosyc czesto miewam takie fazy glebokiego zamyslenia, wiec moze u Tosi to samo? ale o czym moze sie tak mocno zamyslec niemowle??
obserwowalam ja dzisiaj i nie trze na szczescie oczek

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gizmiatko
Daffodil
Czy Waszym dzieciaczkom przy próbie złapania przedmiotu lekko drżą rączki? U Kuby wygląda to tak, jakby się strasznie skupiał, bo bardzo chce coś złapać, a jeszcze nie do końca te łapki kontroluje. W sumie prawie tego nie widać, ale jak już raz zauważyłam, to teraz zwracam uwagę. I od razu się zastanawiam czy to czasem nie jest na przykład efekt niedotlenienia podczas porodu.
W czwartek idziemy na szczepienie, to muszę lekarza zapytać.

mojemu czasem drzy bez łapania !

dziewcyzny jakie macie sposoby na zatwardzenia u dziecka ? bo ja juz załamuje rece :(

jabluszko?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
a jeslichodzi o siadanie to mas jak jest na pol lezacop to sam sie juz dzwiga do siadania wiem ze to za wczesnie ale co mam robic ?/:36_2_13:
Daffodil jak kubus w spacerówce? moze dasz jakies fotki??

Tosia tez dzwiga sie do siadania. nie martwie sie tym akurat, bo jak usiadzie sama to znaczy, ze gotowa jest siedziec :) na razie to wyglada jakby cwiczyla brzuszki :))

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
lutka wg mnie pepti to dla alergików, Lence lekarka przepisała, gdy było podejrzenie alergii. Ha to mleko dla dzieci mogących mieć skłonność do alergii, np. gdy w rodzinie dzieci ją mają. Ale nie ma tam całkowicie wyeliminowanej laktozy.

w bebilonie pepti tez zawiera laktoze. nutramigen nie ma ani laktozy ani odrobiny bialka krowiego

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...