Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Jola30
A chcialam sie Was zapytac czy wy kobietki tez tak macie ze doslownie czujecie jak Wam sie owulacia zaczyna ja to normalnie mam dosyc po ciazy jeszcze mocniej czuje juz glupia na to jestem bo tak sie zle czulam ze 3 nospy wzielam i pracetamol nic innego nie mam :hahaha: test ciazowy zrobilam bo tak bolalo,wreszcie zrobilam tes owulacyny a tam znak ze jajeczko gotowe i na czas 24 godziny ale bylam zdziwiona wiec musze poobserwowac jeszcze z pare cyklow i juz bede wiedziec:36_2_54:

ja czuć nie czuję, ale moja buzia zawsze zdradza wszystko;-)a za miesiączką tak jak gunia nie tęsknię wcale!!

Odnośnik do komentarza

Jola30
Kamidianka
Jola30
A wiece co obrazila mi sie kolezanka bo ona sobie zaplanowala przyjazd z facetem do mnie na weekend mieszka tu znamy sie z PL. a ja jej napisam ze nie bo pada na ryjek i chyba nie zrozumiala bo sie nie odzywa a w dupie to mam:leeee:
jeszcze bedzie tak jak z Lutki ciocia ze bede musiala tlumaczyc jak dzieciakowi ja ja jestem wykonczna i w weekend chce odpoczac i pobyc rodzinnie z M. i Nikusiem a nie szalenstwa z jej facetem zakrapiane alkocholem bo wiadomo jak sie moj M.i jej spotka to zawsze cos lykna a ja bym juz nie wyrobila z dzieckiem no-stop:leeee:

Trochę nierozumna z niej koleżanka. Moglaby się zaoferować z pomocą, a nie mieć pretensje, że libacji Ci się nie chce.

Kiedys to bym nie odmowila a teraz wiadomo rodzina dla mnie najwazniejsza a nie libacia i czaskanie dzwiami na wychodzenie na fajki a poztym zmeczona niesamowicie jestem chyba ma trudnosci ze zrozumieniem bo dzwonila do mnie tydzien temu i mowi ze oni no-stop zycie towarzyskie prowadza nie wiem czemu mi ta mowila ja tam nigdy taka imprezowiczka nie bylam i nie tesknie za tym ja zawsze chcialm miec dziecko i siedziec kapciach przy kominku poprzytulac sie z M. wipic winko a nie szalec :leeee:

Jolu, ja mam tak samo, w domku z rodzinką najlepiej!!!my w towarzystwie naszym, jesteśmy parą z najdłuższym stażem - w maju nam minęło 5 lat po ślubie, pierwsi mieliśmy Biankę, i teraz jedyni my z dwójeczką. cała reszta to o karierach marzy i planuje swoje życie krok po kroku. no i super,że wypad w weekend gdzieś za granicę np. jest ich największym zmartwieniem, ale my mamy już inne życie, które mało kto rozumie;-(a nam tak dobrze, i wiedząc jak Bianka szybko rośnie wiemy że przy Celince musimy wszystkim się nacieszyć!a na szaleństwa jeszcze przyjdzie czas!

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny sobotnie?odpoczywacie świątecznie?
my dziś wylegiwaliśmy się w lóżeczku do 11- jak nigdy!!M. wrócił z kawalersiego o 6 nad ranem, uduszę go jak wstanie!i widać,że cierpi, bo jak tylko otworzył oko/; to było syluś proszę zrób mi herbatke i daj tabletkę!łobuz! a Celinka spała od 20 do 6!już jej sama dałam cycolka bo eksplodował jak nigdy!zjadła i spała do 10;-)tak więc leniwy dzionek nas czeka, ale fajnie.znikam na małe porządki. miłego dnia dla was i waszych rodzinek!!

Odnośnik do komentarza

katja79
gizmiatko
katja79
no nic zmykam robic malej sok z marchewki bo stwierdzilismy ze te szesc krostek to moze byc ugryzienie komara a nie uczulenie zreszta najwyzej jej pare jeszcze wyskoczy a wtedy juz bedzie wiadomo .... do wieczorka kochane

a jak podajesz ten sok ?

mieszam z woda i do butli bo chce mala przestawic tylko skubana zapomniala jak sie z butelki pije i tak kombinuje moze jak jej posmakuje to załapie

acha ale pol na pol ? :36_1_21:
ja jestem panna zodiakalna- i no cos lubie porzadek ale lubi tez leniuchowac :leeee: i jak pogodzic jendo z drugiem? pozatym co wy tak duzo piszecie ja przy moim nie nadazam

po prostu Kaśka :kura:

nasz synek -blog

Odnośnik do komentarza

hej witam i ja :) ehh ja umieram z tesknoty za M :( kurde zle bez niego ale ja jeszcze robie tak ze pierwsza niedzwonie zeby mimo wszystko to on tez potesknil bardziej niz zawsze ...ale twarda jestem i tyle :)
mama2 brakuje Cie tu baaardzo :(
wszystkie zdjecia super dziewczyny ale nam dzieciaczki rosna :11_9_16:
no ja wczoraj filmu nieogladalam sama ale Oliwia teraz do taty pojechala Ola spi to se puszcze :)


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

No witam wieczorowa porą :)

WInko u koleżanki zaliczone, dzis mamy gości i przed jakąś godzina poszli z M do knajpy. Młody dzis grzecznie i szybko zasnął, za to wczoraj tak sie darl ze nawet nie kąpaliśmy go, a poźniej M przez godzinę go usypiał, cieżko było mi wyjść w takich warunkach z domu. Miałam wyrzuty.
Dziś rano mały ból głowy, póxniej chusta :) co w sumie trwało nie więcej niż 15 min bo Młody sie wkurzyl, nie wiem czy nei za mocno go ściskam :/ No a popołudniem spacer, knajpka z kuzynem M i jego nowa miłością - super dziewczyna, no i w końcu ktoś kto do niego pasuje, mam nadzieję ze tym razem tego nie spieprzy.

Lenka ma bombowego kucora :D cudnosci z niej :):11_9_16:

FIlipek z kolei ma ogromniaste oczy, cudny jest.

Bianka i Celinka maja fantastyczne zdjęcia w suwakach.

no to spadam myc butelki i przygotowac spanie dla gości.

aaaa coś znowu dzieje się ze skora mlodego :/ kuźwa, mam nadzieję ze to nie AZS :/

co do spania, to Mlody często się przekrzywia lekko na skos, przy czym głowa z kręgoslupem nie tworza lini prostej, i wtedy przesuwam ciało tak zeby z głową bylo prosto. Tak mi rehabilitantka kazała robić, zawsze prostowac dziecko jego cialkiem a nie głową - mam nadzieję ze wiecie o czym piszę.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
hej witam i ja :) ehh ja umieram z tesknoty za M :( kurde zle bez niego ale ja jeszcze robie tak ze pierwsza niedzwonie zeby mimo wszystko to on tez potesknil bardziej niz zawsze ...ale twarda jestem i tyle :)
mama2 brakuje Cie tu baaardzo :(
wszystkie zdjecia super dziewczyny ale nam dzieciaczki rosna :11_9_16:
no ja wczoraj filmu nieogladalam sama ale Oliwia teraz do taty pojechala Ola spi to se puszcze :)

jak filmik?udało się obejrzeć?;-)M. pewnie też tęskni, tylko pewnie jak to facet może nie pomyśleć,żeby szybko zadzwonić:36_1_21:

Odnośnik do komentarza

lutka
No witam wieczorowa porą :)

WInko u koleżanki zaliczone, dzis mamy gości i przed jakąś godzina poszli z M do knajpy. Młody dzis grzecznie i szybko zasnął, za to wczoraj tak sie darl ze nawet nie kąpaliśmy go, a poźniej M przez godzinę go usypiał, cieżko było mi wyjść w takich warunkach z domu. Miałam wyrzuty.
Dziś rano mały ból głowy, póxniej chusta :) co w sumie trwało nie więcej niż 15 min bo Młody sie wkurzyl, nie wiem czy nei za mocno go ściskam :/ No a popołudniem spacer, knajpka z kuzynem M i jego nowa miłością - super dziewczyna, no i w końcu ktoś kto do niego pasuje, mam nadzieję ze tym razem tego nie spieprzy.

Lenka ma bombowego kucora :D cudnosci z niej :):11_9_16:

FIlipek z kolei ma ogromniaste oczy, cudny jest.

Bianka i Celinka maja fantastyczne zdjęcia w suwakach.

no to spadam myc butelki i przygotowac spanie dla gości.

aaaa coś znowu dzieje się ze skora mlodego :/ kuźwa, mam nadzieję ze to nie AZS :/

co do spania, to Mlody często się przekrzywia lekko na skos, przy czym głowa z kręgoslupem nie tworza lini prostej, i wtedy przesuwam ciało tak zeby z głową bylo prosto. Tak mi rehabilitantka kazała robić, zawsze prostowac dziecko jego cialkiem a nie głową - mam nadzieję ze wiecie o czym piszę.

Lutka dzięki ogromne za tą informację. Ja zawsze robiłam odwrotnie i przesuwałam główkę, teraz już będę wiedzieć. Lepiej późno niż wcale.

Odnośnik do komentarza

lutka
No witam wieczorowa porą :)

WInko u koleżanki zaliczone, dzis mamy gości i przed jakąś godzina poszli z M do knajpy. Młody dzis grzecznie i szybko zasnął, za to wczoraj tak sie darl ze nawet nie kąpaliśmy go, a poźniej M przez godzinę go usypiał, cieżko było mi wyjść w takich warunkach z domu. Miałam wyrzuty.
Dziś rano mały ból głowy, póxniej chusta :) co w sumie trwało nie więcej niż 15 min bo Młody sie wkurzyl, nie wiem czy nei za mocno go ściskam :/ No a popołudniem spacer, knajpka z kuzynem M i jego nowa miłością - super dziewczyna, no i w końcu ktoś kto do niego pasuje, mam nadzieję ze tym razem tego nie spieprzy.

Lenka ma bombowego kucora :D cudnosci z niej :):11_9_16:

FIlipek z kolei ma ogromniaste oczy, cudny jest.

Bianka i Celinka maja fantastyczne zdjęcia w suwakach.

no to spadam myc butelki i przygotowac spanie dla gości.

aaaa coś znowu dzieje się ze skora mlodego :/ kuźwa, mam nadzieję ze to nie AZS :/

co do spania, to Mlody często się przekrzywia lekko na skos, przy czym głowa z kręgoslupem nie tworza lini prostej, i wtedy przesuwam ciało tak zeby z głową bylo prosto. Tak mi rehabilitantka kazała robić, zawsze prostowac dziecko jego cialkiem a nie głową - mam nadzieję ze wiecie o czym piszę.

oj lutka, jak ja ci zazdroszczę tego winka...i to z koleżanką;-)z utęsknieniem czekam na pierwsze wyjście z domu!no i fajnie,że dużo się dzieje, bo to jakoś tak napędza siły:-)
tylko przykre z tą skórą, AZS nie jest fajne.to nie to!!oby!!!

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane wieczornie i weekendowo,

my dzisiaj wieczorem mielismy koncert, ale nie Madonny tylko Tosi. od rana marudzila, ale wieczorem to juz byla jazda.
Odwiedzili nas dzisiaj znajomi z Moskwy i tyle im wczesniej opowiadalismy, ze Tosia taka kochana i usmiechnieta dziewczynka no i zdziwili sie troche :D

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Daffo poza tym ze tak rehabilitantka kazala, to jeszcze (przynajmniej w przypadku szymka) jest to jedyny sposób zeby go wyprostować, bo jak próbowałam manewrowac głową to nie dośc ze nigdy nie udało mi sie jej odpowiednio ułożyć, to przewaznie zaczynal wtedy stękać i sie złoscić. A tak to raz dwa udaje się uzyskac odpowiednia postawę, i najwyżej lezy skośnie w wózku czy w łozeczku.

Odnośnik do komentarza

katja79
e2e2
katja79
no nic zmykam robic malej sok z marchewki bo stwierdzilismy ze te szesc krostek to moze byc ugryzienie komara a nie uczulenie zreszta najwyzej jej pare jeszcze wyskoczy a wtedy juz bedzie wiadomo .... do wieczorka kochane

Też mi się nie wydaje że to od marchewki,ja podaje filipowi od poniedziałku soczek i nic mu nie jest.A dzisiaj na prawej rączce ma czerwoną dużą krostę, a wygląda to na ugryzienie komara,niech ja go dorwie to mu wykałaczkę w du..... wsadzę!

:sofunny::sofunny::sofunny:
:sofunny: przeczytalam to mojemu M i kwiczemy ze smiechu, M sprzedal mi jeszcze taki kawal: Co to jest szczyt zrecznosci? W rekawicach bokserskich zlapac komara za jajca :36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
pat-k
gunia43

Pewnie tak. Ale lepiej isc do gina, zeby sie nic z tego nie rozwinelo.

no wlasnie nie wiedzialam do jakiego lekarza sie idzie z cycem. do gina polece.
ok ide jesc sniadanie, bo M przyniosl swieze buleczki :)
Do cycologa !!!!!! ;-)

:hahaha:

a swoja droga, guzek nadal jest

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...