Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
a tak pozatym to mam bardzo pogodne dziecko, bardzo duzo sie smieje zasypia bez problemu i odrazu..ale chyba juz kuma ze jest w łozeczku i ok 23.00 jeczy i musze go wziasc do siebie i ta juz cala noc jest nam bardzo ciasno bo dzis w nocy kulał sie z boku na brzuszek i z plecków na boki ..:)))

Brawa dla Maksia, że już się tak ładnie obraca. Kuba na razie tylko z plecków na boki i z brzuszka na plecki, ale to chyba nie do końca świadomie :)

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
Witajcie,

Elwira zdjęcia fantastiko :) Zgadzam się z dziewczynami, Adaś wygląda na duużego mężczyznę :) Dumna z Ciebie mamusia :)

u nas deszcz, nici z wyjścia, może się poprawi pogoda. Oby.

Lenka w łóżeczku, bawi się misiami.
Wczoraj ją ważyłam i nie mogłam uwierzyć, że wyszło 7200!! Wprawdzie na wadze domowej, ale margines może być ok. 20 dkg. No podejrzewałam, że waży swoje, ale nie, że tyle. Na razie nie będę jej zagęszczac mleczka na noc, skoro tak ładnie przybiera.

Piękna waga, rośnie dziewczyna jak na drożdżach :)
Ja też ważyłam się z Kubą na łazienkowej i wychodzi koło 7 kg, tyle że margines błędu to 0,5 kg, więc na pewno waży mniej, bo na 7 to on na pewno nie wygląda :)
W czwartek chyba pojedziemy do rodziców, to podejdę do babci i zważę Kubę na wadze kuchennej, będzie dokładniej.

Odnośnik do komentarza

gunia43
Kamidianka
Witajcie,

Elwira zdjęcia fantastiko :) Zgadzam się z dziewczynami, Adaś wygląda na duużego mężczyznę :) Dumna z Ciebie mamusia :)

u nas deszcz, nici z wyjścia, może się poprawi pogoda. Oby.

Lenka w łóżeczku, bawi się misiami.
Wczoraj ją ważyłam i nie mogłam uwierzyć, że wyszło 7200!! Wprawdzie na wadze domowej, ale margines może być ok. 20 dkg. No podejrzewałam, że waży swoje, ale nie, że tyle. Na razie nie będę jej zagęszczac mleczka na noc, skoro tak ładnie przybiera.
No Lenka maly klocuszek. A jaka jest dluga?
Moj Maksik tez gdzies tak kolo tego i wyrasta z 62 i zaczyamy 68 nosic. Kiedy on tak urosl!!!???
Chyba przez sen bo ostatnio duzo spi (pomijajac wczoraj :-(( !!!!)

Kuba nosi rozmiary poczynając od 62, przez 68 i 74 aż do 80 :lup: Rozmiarówki mają rewelacyjne :)

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil własnie to nie jest skaza białkowa bo ma buzke czysta tylko nietolerancja białka a potobno to nie to samo i własnie moze sie objawiac tylko sluzem lub krwi a kupce..no nic kupe mam juz przygotowana i za godz dolekarza a jutro wyniki na rotawirus i bakterie

Gunia hihi no wlasnie zimno nam niestraszne z jedne i 2 strony mam mezczyzne jest sie do kogo przytulac!!:)))

No to trzymam kciuki, żeby to jednak nie było uczulenie na białko.

Odnośnik do komentarza

mama2
[attach]11565[/attach]

[attach]11566[/attach]

[attach]11567[/attach]

Jaki Maksik zadowolony, że może sobie forum poczytać :)
I widać, że uwielbia leżenie na brzuszku.

Chciałabym, żeby Kuba to polubił, bo jak do tej pory podniesie głowę dwa razy, possie łapę i ryk. Kładę go chyba z 5 razy dziennie na brzuchu, ale zawsze będzie do tyłu skoro tak krótko wytrzymuje, ech.

Odnośnik do komentarza

mama2corun
mama2
a ja mojego zwazylam na domowej wadze i 7800 :))[ATTACH]11562[/ATTACH]

[ATTACH]11563[/ATTACH]

[ATTACH]11564[/ATTACH]

no to kawal chlopa:)jeju a te oczy takie wielkie sliczny jest :)
a ja wczoraj zwazylam Ole na wadze pocztowej na poczcie hihi 6100

No to Oleńka też rośnie ślicznie, wprawdzie nie w takim tempie jak Maksiu, ale jego to ciężko będzie dogonić :)
A pomysł z pocztą niezły, mam nadzieję, że jej nie rozbierałaś do golaska he he :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
gunia43
Kamidianka
Witajcie,

Elwira zdjęcia fantastiko :) Zgadzam się z dziewczynami, Adaś wygląda na duużego mężczyznę :) Dumna z Ciebie mamusia :)

u nas deszcz, nici z wyjścia, może się poprawi pogoda. Oby.

Lenka w łóżeczku, bawi się misiami.
Wczoraj ją ważyłam i nie mogłam uwierzyć, że wyszło 7200!! Wprawdzie na wadze domowej, ale margines może być ok. 20 dkg. No podejrzewałam, że waży swoje, ale nie, że tyle. Na razie nie będę jej zagęszczac mleczka na noc, skoro tak ładnie przybiera.
No Lenka maly klocuszek. A jaka jest dluga?
Moj Maksik tez gdzies tak kolo tego i wyrasta z 62 i zaczyamy 68 nosic. Kiedy on tak urosl!!!???
Chyba przez sen bo ostatnio duzo spi (pomijajac wczoraj :-(( !!!!)

Kuba nosi rozmiary poczynając od 62, przez 68 i 74 aż do 80 :lup: Rozmiarówki mają rewelacyjne :)

u nas jest tak samo..wązne zeby ciuszek pasował

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
lece umyć głowe i na spacerek sama, bo M dziś cały dzień na budowie u wójka :(
do wieczorka

U nas na razie ze spacerku nici, bo leje strasznie. Mam nadzieję, że później będzie lepiej.

a ja włąśnie po obiedzie chciałąm iść ( bo obiad dla rodzinki musze zrobić) mam się zbierać a tu pogoda coraż gorsza wiec chyba sie nie uda

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...