Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

dorciaa25
Witam sie piątkowo ;)

Powtórzę moje pytanie, czy uzywacie kosmetyków antycelulitowych ?
bo mi aptekarka odradziła przy karmieniu piersia

Ja używam balsamu ujędrniającego. Ale jak się skończy, to zamierzam coś antycelulitowego kupić i będę używać. Jakoś tak na chłopski rozum ciężko wyobrazić sobie, że balsam przenika do pokarmu, bo niby jak?? Zresztą włosy też farbuję, a to i tak wydaje mi się bardziej szkodliwe niż balsamy.

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
i jeszcze ile po cesarce musze osczekac zebym mogła cwiczyc brzuch

Zadałam kiedyś takie pytanie na forum i jedna dziewczyna odpowiedziała, że zaczęła trochę ćwiczyć po trzech miesiącach i dostała ochrzan od położnej :o_noo:
Sama nie wiem ile trzeba czekać. Na razie nie ćwiczę, bo jeszcze rana mnie boli jak mocniej brzuch napnę.

Odnośnik do komentarza

ja na chwilke no jedni goście wyszli a następni wlasnie idą.

Ubieranie: w upal gdy w pokoju mamy 23 stopnie wystarcza body, na spacerze równiez, ale jak jest chłodniej to pajac, lub kaftanik i spiochy. Rozka wcale nie używam. W wozku jak wieje to ma czapeczkę, no chyba ze jedt cholernie duszno to wtedy nie, a budę zawsze stawiam.

mama2 mi Szymek tez nie dał dzis pospać. Pierwszy raz budził sie co 2 h a od 5:30 do 7 nie spał.

Ewciaa slicznie razem wyglądacie, a Kiecka Zuzi cudna. I chyba do Ciebie jest podobna co?

Buziaki

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
tak wogóle to witam się piątkowo my wczoraj byliśmy u prababci zuzi i nas deszcz złapał i burza :( dobrze że pojechaliśmy samochodem....

ja dopiero wcinam śniadanko bo rano byłyśmy na badaniach i dopiero moja zuzia zasneła wymęczona przez wredne pielęgniaki

mam pytanko: jak nosicie wasze maleństwa?? w różku ??
jak wasze maleństwa są ubrane w domku??? bo na zdieciu lutki widze że ma krótki rękawek i gołe nóżki

U mnie rożek od razu po wyjście ze szpitala został ciśnięty w kąt. Kubę noszę normalnie na rękach, bez niczego. Dopiero wtedy może się w mamusię wtulić :)

Teraz jak były upały, to w domu miał tylko body i skarpetki, a na noc wkładam go do śpiworka nierozkopka z długim rękawkiem.
Jak było chłodniej, to nosił cienki kaftanik i śpiochy.

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuski:)

Dziekuje za slowa wsparcia, wlasnie siedze i wypelniam formularze dla syndyka zeby odzyskac pieniadze za urlop swieta i odprawe, jesli nic sie nie popierdzieli to wlasnie na koniec macierzynskiego powinnam dostac ta kase..... oby!

Moj Adas dzisiaj w nocy byl kochany jak zasnol o 24 tak wstal o 6 ale juz coraz dluzej nie spi w dzien a zaraz przed i po kapieli domaga sie zabawy i rozmow,
czy wasze skarby zaczynaja reagowc na was usmiechem takim bardzo swiadomym i "gaworzeniem" ?

Kuba pierwsze świadome uśmiechy zaczął strzelać już jakiś czas temu, a teraz jest ich już zdecydowanie więcej. Rozbraja mnie tymi swoimi bezzębnymi dziąsełkami :)
Jeśli chodzi o gaworzenie, to na razie opanował tylko eeee--ee?? i jakieś takie dziwne popiskiwania :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
a jesli chodzi o ubieranie w domu, to dolaczam do pytania Ewci. tez mam z tym problem. beciki itp odpada, bo mala ma tendencje do przegrzewania sie, ale z drugiej strony boje sie ja przeziebic. i jeszcze: zawsze ubieracie na dwor czapeczke? a odslaniacie budke w wozku jak nie ma wiatru??

Kuba był bez czapeczki jeden raz wczoraj, bo był upał straszny i wiatru nie było. Tak to zawsze lekka czapeczka jest.
A budkę odsłaniam rzadko, bo jednak nie chcę go za bardzo na słońce wystawiać.

Odnośnik do komentarza

elwira
Ewciaa
tak wogóle to witam się piątkowo my wczoraj byliśmy u prababci zuzi i nas deszcz złapał i burza :( dobrze że pojechaliśmy samochodem....

ja dopiero wcinam śniadanko bo rano byłyśmy na badaniach i dopiero moja zuzia zasneła wymęczona przez wredne pielęgniaki

mam pytanko: jak nosicie wasze maleństwa?? w różku ??
jak wasze maleństwa są ubrane w domku??? bo na zdieciu lutki widze że ma krótki rękawek i gołe nóżki

Ewcia ja mam rozek ale uzylam go tylko raz, a w domu zalezy od pogody najczesciej w samym pajacu bo w tym spi a jak go przebiore to w body i spodenki jak jest zimniej to zakladam skarpetki i cienka bluzeczke

My ostatnio przystopowalismy z grubym ubieraniem i ogrzewaniem bo potówki małemu wyskoczyły i tak przy temp. w pokoju 18-19 stopni zakładam mu śpioszki i kaftanik, albo spodnie i skarpetki a do tego jakas bluza cieńsza i body z krótkim rękawkiem, a na dwór zawsze czapka + bluza, z tym ze u mnie ostatnio dosyc chłodno na dworze, wiec daje mu jeszcze kołderke.

A jeśli chodzi o rożek to mały nie przepada...wiec jak śpi przykrywam go albo kocykiem przewiewnym albo kołedrką.

http://s2.pierwszezabki.pl/020/020364980.png?7448
http://s4.suwaczek.com/200905221562.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
a jesli chodzi o ubieranie w domu, to dolaczam do pytania Ewci. tez mam z tym problem. beciki itp odpada, bo mala ma tendencje do przegrzewania sie, ale z drugiej strony boje sie ja przeziebic. i jeszcze: zawsze ubieracie na dwor czapeczke? a odslaniacie budke w wozku jak nie ma wiatru??

Kuba był bez czapeczki jeden raz wczoraj, bo był upał straszny i wiatru nie było. Tak to zawsze lekka czapeczka jest.
A budkę odsłaniam rzadko, bo jednak nie chcę go za bardzo na słońce wystawiać.

Ja tak własnie robie jak pisze Patka. U nas ostatnio zbytnio sło.ńca nie ma więc lekko budke odkrywam, jak bedzie słońce to tez odkryje,zeby miał cyrkulacje powietrza ale założe parasolke na wózek

http://s2.pierwszezabki.pl/020/020364980.png?7448
http://s4.suwaczek.com/200905221562.png

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2
a jesli chodzi o spanie to ja jak zwykle niepospałam ale tak juz moj synek ma i to sie szybko chyba nie zmieni, pobudka co 2 godz na cyca , zasnął o 22.30 a od 5.00 juz grymasil :glass::glass:

mama2 od 22.30 do 5 rano to przeciez super! Tosia tez tak wlasnie w nocy spi od okolo 22 do 5 rano

kochana ale przerwy mam co 2 godziny lub 1.5 na cyca

Odnośnik do komentarza

oj Młodemu tez ostatnio wyszły potowki na skroniach - przechodziły w policzki. Bidulek taki czerwony był :( no ale na spacer juz nie zakladalam mu czapeczki, przemywałam wodą, przekładalam częściej główkę i dzis juz ich prawie nie ma :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
pat-k
Witajcie piatkowo,
jestem tak wyspana i wypoczeta, ze az mi glupio

wczoraj Tosia przespala prawie caly dzien z przerwami na jedzenie i chwile aktywnosci. Popoludniu przyjechali do nas znajomi, poogladali sobie spiace dziecko, podziwili sie, ze tak dlugo spi, pogadali z nami ipojechali.
Obudzilismy malutka na kapiel i jedzonko i nocka przespana do 5 rano.
w szoku jestem

pat-k masz dziecko idealne :)
Ja na noce też nie narzekam, bo mamy tylko jedną pobudkę, ale za to w dzień Kuba szaleje. Śpi bardzo mało, ale na szczęście długo potrafi się sam sobą zająć, a resztę czasu poświęcamy na czułości i przytulasy :)

oj nie lubie slowa "idealne" :) i Tosia tez potrafi dac czadu ;)
kurcze, jak tak duzo spi to tesknie za nia, podkradam sie ciagle do lozeczka i zastanawiam budzic czy nie

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, czy wasze dzieci tez sie gimnastykuja przy cycu? tzn, Toska je spokojnie okolo 5-6min a potem zaczyna sie przeciaganie, krecenie glowa i inne manewry. sutki mam juz jak z kauczuku, wiec to nie boli, ale nie wiem dlaczego tak robi. moze jej niewygodnie?
podkladacie sobie poduszki na kolana do karmienia?

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

lutka
ja na chwilke no jedni goście wyszli a następni wlasnie idą.

Ubieranie: w upal gdy w pokoju mamy 23 stopnie wystarcza body, na spacerze równiez, ale jak jest chłodniej to pajac, lub kaftanik i spiochy. Rozka wcale nie używam. W wozku jak wieje to ma czapeczkę, no chyba ze jedt cholernie duszno to wtedy nie, a budę zawsze stawiam.

mama2 mi Szymek tez nie dał dzis pospać. Pierwszy raz budził sie co 2 h a od 5:30 do 7 nie spał.

Ewciaa slicznie razem wyglądacie, a Kiecka Zuzi cudna. I chyba do Ciebie jest podobna co?

Buziaki

a różne są opinie co do podobieństwa mojej córy, ona się tak zmienia że raz do mnie podobna w inny dzień do taty :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...