Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!!chwilkę mnie nie było. za dużo się działo;-)Wczoraj był chrzest Celiny i był to cudowny dzień...Cała ceremonia w kościele uroczysta, ksiądz fajny, tylko ja mam dziś zakwasy od trzymania Celinki na rękach;-)))goście dopisali, jedzonko i humory również. uzbierało się 26 osób, więc takie małe party;-)nie mam zdjęć z innych aparatów, więc załączam jedno na chwilkę przed wyjściem do kościoła.

poczytałam chwilkę ale jeszcze trochę mam do nadrobienia!Isabela i jola, o wy kobitki bidule, szczęście,że tylko tak to się skończyło..trzymajcie się!
dojrzałam zdjęcia Adasia- śliczny elegancik, a reszta rodzinki jaka elegancka;-)super!!!
no i Tosia jaka cudna, a na mamusie krzyczy, ale z uśmiechem na twarzy;-)
Isabela, Twoja Mia cudowna na zdjęciu, oj można wystroić te nasze dziewczynki;-)
e2ea- dojrzałam coś o pokarmie. bądź dzielna, a ja trzymam kciuki zeby wszystko wróciło do normy!!u mnie też mniej jakoś, ale Celina nie protestuje.
Ewciu, ale Zuzia w suwaczku..Tak jak napisała Mama2- masz prześliczną zuzkę;-)
Mama 2 córun, fajnie że szczęśliwie wróciłyściee!!
aaa, i U ciebie Guniu fajne zdjęcie-to jest miłość;-)
Daffodil- fajnie,że rosną włoski Kubusiowi- oby miał tak gęste jak mamusia!
Wiki, ale masz fajnie z wyborem kafli itp.ciekawa jestem efektu;-)
Mama2- strój dla maksa pierwsza klasa!!!
Elus- nie doczytałam, byłaś w sprawie dietki???
idę poczytać dalej...

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
Hej dziewczyny!!chwilkę mnie nie było. za dużo się działo;-)Wczoraj był chrzest Celiny i był to cudowny dzień...Cała ceremonia w kościele uroczysta, ksiądz fajny, tylko ja mam dziś zakwasy od trzymania Celinki na rękach;-)))goście dopisali, jedzonko i humory również. uzbierało się 26 osób, więc takie małe party;-)nie mam zdjęć z innych aparatów, więc załączam jedno na chwilkę przed wyjściem do kościoła.

poczytałam chwilkę ale jeszcze trochę mam do nadrobienia!Isabela i jola, o wy kobitki bidule, szczęście,że tylko tak to się skończyło..trzymajcie się!
dojrzałam zdjęcia Adasia- śliczny elegancik, a reszta rodzinki jaka elegancka;-)super!!!
no i Tosia jaka cudna, a na mamusie krzyczy, ale z uśmiechem na twarzy;-)
Isabela, Twoja Mia cudowna na zdjęciu, oj można wystroić te nasze dziewczynki;-)
e2ea- dojrzałam coś o pokarmie. bądź dzielna, a ja trzymam kciuki zeby wszystko wróciło do normy!!u mnie też mniej jakoś, ale Celina nie protestuje.
Ewciu, ale Zuzia w suwaczku..Tak jak napisała Mama2- masz prześliczną zuzkę;-)
Mama 2 córun, fajnie że szczęśliwie wróciłyściee!!
aaa, i U ciebie Guniu fajne zdjęcie-to jest miłość;-)
Daffodil- fajnie,że rosną włoski Kubusiowi- oby miał tak gęste jak mamusia!
Wiki, ale masz fajnie z wyborem kafli itp.ciekawa jestem efektu;-)
Mama2- strój dla maksa pierwsza klasa!!!
Elus- nie doczytałam, byłaś w sprawie dietki???
idę poczytać dalej...

Śliczna panienka :) I jaka duża już :)

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

katja79
lutka
Ewciaa no wlasnie nie, mój alergolog twierdzi ze winogrona czesto uczulają, więc na poczatek mozesz zeskrobac na szklanej tarce jabłuszko (z pewnego źrodla) i podac troszkę soczku lub papki. No i obserwowac przez kilka dni reakcję. Albo kup soczek jabłkowy. Ewentualnie zacznij od marcheweczki, ja znalazłam tylko sok marchwiowo jabłkowy, a dziś spróbowalismy papki słodka marchewka z jabłuszkiem. Na rzaie obserwuje.

kurcze nigdy nie widzialam szklanej tarki....albo nie zwrócilam na takie uwagi ale dlaczego akurat na szklanej?

katja ja też nawt nie wiem czy taka jest...chyba wystarczy zwykła tarka

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
Hej dziewczyny!!chwilkę mnie nie było. za dużo się działo;-)Wczoraj był chrzest Celiny i był to cudowny dzień...Cała ceremonia w kościele uroczysta, ksiądz fajny, tylko ja mam dziś zakwasy od trzymania Celinki na rękach;-)))goście dopisali, jedzonko i humory również. uzbierało się 26 osób, więc takie małe party;-)nie mam zdjęć z innych aparatów, więc załączam jedno na chwilkę przed wyjściem do kościoła.
idę poczytać dalej...

jaka śliczna...laleczka

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

sylwiatoja
Hej dziewczyny!!chwilkę mnie nie było. za dużo się działo;-)Wczoraj był chrzest Celiny i był to cudowny dzień...Cała ceremonia w kościele uroczysta, ksiądz fajny, tylko ja mam dziś zakwasy od trzymania Celinki na rękach;-)))goście dopisali, jedzonko i humory również. uzbierało się 26 osób, więc takie małe party;-)nie mam zdjęć z innych aparatów, więc załączam jedno na chwilkę przed wyjściem do kościoła.

poczytałam chwilkę ale jeszcze trochę mam do nadrobienia!Isabela i jola, o wy kobitki bidule, szczęście,że tylko tak to się skończyło..trzymajcie się!
dojrzałam zdjęcia Adasia- śliczny elegancik, a reszta rodzinki jaka elegancka;-)super!!!
no i Tosia jaka cudna, a na mamusie krzyczy, ale z uśmiechem na twarzy;-)
Isabela, Twoja Mia cudowna na zdjęciu, oj można wystroić te nasze dziewczynki;-)
e2ea- dojrzałam coś o pokarmie. bądź dzielna, a ja trzymam kciuki zeby wszystko wróciło do normy!!u mnie też mniej jakoś, ale Celina nie protestuje.
Ewciu, ale Zuzia w suwaczku..Tak jak napisała Mama2- masz prześliczną zuzkę;-)
Mama 2 córun, fajnie że szczęśliwie wróciłyściee!!
aaa, i U ciebie Guniu fajne zdjęcie-to jest miłość;-)
Daffodil- fajnie,że rosną włoski Kubusiowi- oby miał tak gęste jak mamusia!
Wiki, ale masz fajnie z wyborem kafli itp.ciekawa jestem efektu;-)
Mama2- strój dla maksa pierwsza klasa!!!
Elus- nie doczytałam, byłaś w sprawie dietki???
idę poczytać dalej...

Ślicznie Celinka wyglądała, prawdziwa dama.
I super, że chrzciny się udały i wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Witam sie i ja ...wczoraj bylismy u lekarza z tymi kupkami i co ? dowiedzialam sie ze wszystko jest dobrze tzn zielone , pieniste kupki sluzowate jaks ie karmi piersia to tak moze byc..dziecko nie ulewa, przybiera na wadze , ma OGROMNY apetyt to znaczy ze nie choruje a alergia?? mowi ze to na laktoze ktorej jest duzo a maminym mleku i on sobie nie radzi jeszcze z trawieniem jej. Ufam mu powiedzial ze ma 40 lat doswiadczenia w gastrologi dzieciecej i do tego widzial 1000 kup i ze Maksia jest ok!! no to juz daje sobie spokoj i moge go cycuchem karmic :D

Odnośnik do komentarza

Wczoraj się wkurzyłam i stwierdziłam, że przesuwamy kąpiel na wcześniejszą godzinę. Jak kąpiemy go o 20, to już jest tak padnięty, że zaspokoi tylko pierwszy głód i zasypia. I to tak, że nie ma szans, żeby go rozbudzić. Specjalnie przetrzymałam go z jedzeniem, kleik upichciłam, a ten zjadł 50 ml i padł. Spróbuję wykąpać go dzisiaj w okolicach 19, a jeśli się okaże, że to kąpiel tak na niego działa i znowu zaśnie, to chyba przed kąpielą będę go kleikiem zapychać.

Odnośnik do komentarza

a co do nocy ...POBUDKI O 21.30, 22.30 23.30 1.00 2.00 2.30,5.00,6.00 :noooo:
umiera nasze zycie towarzyskie bo wczoraj jak byli znajomi ja nie dalam rady siedziec i musiala sie impreza skonczyc ..powoli mi pamiec szwankuje i z nerwami tez nie najlepiej :36_7_6:ale to sa skutki przewlekłego niewyspania , chodze i marze tylko o spaniu :white_flag:
i zaczelam popelniac najwieksze bledy wychowawcze ale to z przemeczenia ,czyli syncio spi ze mna od 1. 00 w nocy do pierwsze walcze ) i jak mruczy wkladam mu cyca do buzi i jak zje nie zabieram tylko pozwalam cyckac a wszystko po to zeby cokolwiek pospac i wiem ze bede miec potem przesrane no ale taki jest Maks i coz ja teraz moge jestem za bardzo zmeczona zeby go uczyc czegokolwiek:white_flag:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Wczoraj się wkurzyłam i stwierdziłam, że przesuwamy kąpiel na wcześniejszą godzinę. Jak kąpiemy go o 20, to już jest tak padnięty, że zaspokoi tylko pierwszy głód i zasypia. I to tak, że nie ma szans, żeby go rozbudzić. Specjalnie przetrzymałam go z jedzeniem, kleik upichciłam, a ten zjadł 50 ml i padł. Spróbuję wykąpać go dzisiaj w okolicach 19, a jeśli się okaże, że to kąpiel tak na niego działa i znowu zaśnie, to chyba przed kąpielą będę go kleikiem zapychać.

swietnie jeden przeklada sen nad jedzenie (dba o linie ) a drugi nic nie robi w nocy tylko zre!! dzis np 5 razy jadł i to do konca cyca opedzlowal!

mysle ze kapiel na Kubusia tak działa i chybabedziesz musiala kolacyjke przed kąpaniem zrobic.

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
mama2 współczuje ale moze warto sprobowac, przemeczysz sie kilka nocy a pozniej w koncu sie wyspisz

pytanie tylk co ja mam robic w nocy ? i czego go uczyc ?nie dac mu jesc? jak widac ze ewidentnie potrzebuje , do tego 2 kupy w nocy robi wiec prztebrac musze i 3 razy budzi sie do poglaskania... tak ma i juz i teraz tylko mam 2 wyjscia cala noc do niego wstawac (7 razy okolo) i nic nie spac lub wziasc go do siebie i spac szczatkowo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...