Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2corun
Ewcia Zuzik ma naprawde super czuprynke :D moja Oliw miala taka :D
a to dowod na czuprynki pierwsze zdjecie Oliwia kiedy miala tydzien drugie zdjecie zrobione 7 lat temu rok przed pojawieniem sie Oliwia na swiecie trzecie zdjecie 2 lata temu z Oliw nad morzem i czwarte tez 2 lata temu kiedy Oliw miala 4 lata

Ostatnie zdjęcie boskie :) sliczna Oliwcia - a ruda mamcia baaaardzo mniamniuśna - tylko dlaczego nie pokazała więcej cialka :D ?

Odnośnik do komentarza

mama2
dzis polozna powiedziała zebym malemu na odparzona pupke posmarowała mascia tormentiol a na ulotce pisze ze do lat 12 niestosowac , odparzona ma dlatego ze przy kazdym bąku puszcza troche kupki i nie jestem w stanie utrzymac mu pupy w czystosci musiałabym co 5 minut zmieniac pieluchy i zagladac do nich co nie zawsze jest mozliwe:36_1_77:

bepanten nie pomaga? Młody póki co nie ma odparzeń a uzywam włansie bepantenu. Słyszalam jeszcze o maści: tormentalum (połozna w SR polecała)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Daffodil sliczny avatar , i nawet w dzinsy sie wbiłas...ja to moge pomarzyc:36_2_16:

A gdzie tam :) To dżinsy ciążowe :lup: W zwykłe wchodzę, tylko zamka nie mogę dosunąć :lup: Dupsko trzeba odchudzić :hop:

no to jest super - ja swoje zakladam do połowy ud :/

Odnośnik do komentarza

lutka
mama2
dzis polozna powiedziała zebym malemu na odparzona pupke posmarowała mascia tormentiol a na ulotce pisze ze do lat 12 niestosowac , odparzona ma dlatego ze przy kazdym bąku puszcza troche kupki i nie jestem w stanie utrzymac mu pupy w czystosci musiałabym co 5 minut zmieniac pieluchy i zagladac do nich co nie zawsze jest mozliwe:36_1_77:

bepanten nie pomaga? Młody póki co nie ma odparzeń a uzywam włansie bepantenu. Słyszalam jeszcze o maści: tormentalum (połozna w SR polecała)

no własnie o tej masci pisze ze mi tez polozna polecial ale wszedzie czytam ze jest bardzo toksyczna

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Ale miałam wczoraj straszne popołudnie Maja nie mogła się wygazować i strasznie bolał ją brzuszek Od 14 do 20 nie spała i cały czas była histeria nie wiedziałam co mam zrobić. W końcu poszliśmy z M na spacer mała usnęła, ale tylko na czas spaceru.
Naszczeście mamy sąsiadke położną (ale juz emerytowaną, świetna kobieta) powiedziała żebysmy zrobili jej ciepła kąpiel i położyli na brzuszku. Pomogło po kapieli mała zaczęła prukać i skończył sie płacz. Teraz zjadła i śpi. Mam nadzieje ze dzisiaj nie bedzie powtórki.

nie macie nic na kolki? espumisan, woda koperkowa?

Odnośnik do komentarza

jola22
I witam się na koniec moje kochane.

Jak widzicie ja nadal 2w1.
Już zaliczyłam płacz z rana i wczoraj wieczorem też się poryczałam jak głupia.
Mój mąż ma mnie dość - choć dzielnie to znosi.
Pogodę mamy fantastyczną - leje jak z cebra i nie zanosi się na nic lepszego.
Dziś postaram się więcej udzielać na forum, choć z moim dzisiejszym nastrojem to sama nie wiem.

oj bidulko moja rodzyniasta. Julcia już macha :36_15_33: tylko jeszcze trochę sie ociaga, ale już niedługo :*

Odnośnik do komentarza

mama2
mam pytanie jak dziciaczki po domu ubieracie? kaftanik z długim i koszulka czy kaftanik z krótkim i koszlka czy sama koszulka , czy samo body???? bo ja Maksiowi ubieram body z długim i koszulke i wcale nie wyglada zeby mu bylo za ciepło , nawet raczki ma zimne

przeważnie śpiochy i kaftanik, a jak zapowiada się chłodna noc to kaftanik i pajac. Dłonie ma zawsze zimne więc zakładam mu skarpetki - choc regularnie je ściaga.

Odnośnik do komentarza

Mamuśki moje kochane ( te rozpakowane i te nie) w Naszym Dniu życzę Nam cudownych doświadczeń w wychowywaniu ( i oczekiwaniu na) dzieci, cierpliwosci dla Naszych aniołków krzyczących oraz zebysmy sie nie zapomniały o tym ze poza matkami jestesmy także kobietami i z tej kobiecości czerpały siłę do walki z przeciwnosciami losu:)

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2

a ile ci jeszcze kg zostało?

4! I wszystkie w dupsku siedzą!

wow to jakby powiedział moj M "masz fajny murzyński tyłek":smile_move::smile_move::smile_move::smile_move:

Taaa, niedługo mnie zobaczycie w jakimś murzyńskim teledysku, jak trzepię pośladkami przy wypasionym aucie w towarzystwie napakowanego faceta ze złotym łańcuchem do pasa :)

Odnośnik do komentarza

witam kochane ehh moja Olenka tez jakos ciezka noc miala.tzn noc jeszcze ok co 2 godz cyc albo 2 cyce 2 godz i znowu dwa cyce.a potem obudzila sie o5 i niebylo szans na sen dopiero teraz o10 zasnela zastanawiam sie czy przypadkiem nie z powodu burzy bo skonczyla sie dopiero ok6 rano:36_2_16:

juz wam opowiadam o co chodzi z ta burza zawsze byla mi obojetna nawet lubilam patrzec na blyskawice.Ale kiedy chodzilam do szkoly studium fizjoterapi nasza nauczycielka metodyki i systematyki cwiczen opowiedziala nam historie no wiec tak jej maz ma manie ze jak jest burza to wszystko z pradu wylancza a ona sie z niego smiala i kiedys byla burza nauczycielce rozladowal sie tel w szkole przyjechala do domu podladowala go (caly czas byla burza) wlaczyla i doszedl sms od kolezanki zeby sie odezwala bo ta dzwonila ale tel wylaczony.oni mieli tel bezprzewodowy stacjonarny i mowi zadzwonie zapytam o co chodzi a jej maz mowi poczekaj az burza sie skonczy a ona zeby niezaczynal z ta paranoja.no i wlaczyla tel dzwoni i nagle bum wybuchla jej sluchawka w rece buzia okopcona wlosy stoja a ona w szoku...okazalo sie ze piorun trzasnol w dom sasiadow i spalilo sasiada cala instalacje elektryczna...po kablu na slupie doszlo do ich domu do aktywnego przedmiotu czyli telefonu.

i to nawet nie ze ja sie boje burzy tylko ze to taka przestroga a wiecie przezorny zawsze ubezpieczony dlatego wylanczam wszystko z pradu jak jest burza.a dodam jeszcze ze tu te burze sa koszmarne,czasem az caly dom sie trzesie.

ok teraz poczytam co napisalyscie.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

no i dziecko juz cos marudzi ale to tak ze cos slychac i cisza wiec narazie jej niebiore moze jeszcze pospi....eh ja padam na twarz...musze posciel zmienic a moje malenstwo jakos niedaje mi dzis szans.

Kochane mamusie(Jola Ty juz tez mamusia mimo ze Julka w brzusiu) zycze wam samych radosnych dni zeby wasze macierzynstwo uplywalo w szczesciu radosci usmiechu.I tak jak Lutka napisala zeby w tym macierzynstwie niezapomniec o tym ze jestesmy kobietami i w tym tez duuuzo szczescia zycze :)moc buziakow :dywan2:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
Daffodil

4! I wszystkie w dupsku siedzą!

wow to jakby powiedział moj M "masz fajny murzyński tyłek":smile_move::smile_move::smile_move::smile_move:

Taaa, niedługo mnie zobaczycie w jakimś murzyńskim teledysku, jak trzepię pośladkami przy wypasionym aucie w towarzystwie napakowanego faceta ze złotym łańcuchem do pasa :)

:sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Dzisiaj z okazji Dnia Matki Kuba postanowił pokazać na co go stać, godzina 10.30, a ja już jestem wykończona :lup: Dzisiaj dzień marudera :) Nie mówiąc o tym, że z rana walnął kupsko na przewijaku (dobrze, że nie stałam na linii strzału), a później matkę obsiurał!

no to synus sie spisał tak zeby mamusia pamietala swoje swieto:36_15_33:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...