Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

no coz,mam 33 latka i wlasnie udalo nam sie druga dzidzie miec w tym roku bo juz tracilam nadzieje ze moj maz sie zdecyduje bo ja go molestowalam od 3 lat i w koncu zmiekl.mysle ze to po wyjezdzie za granice sie namyslil bo jak tylko wrocil zaraz w ciaze zaszlam.czas najwyzszy byl dla mnie nie?moj synus pierwsze dziecko ma juz 10 lat i nie na reke mu Julka byla ale juz sie przyzwyczail.jak tylko placze zamyka sie w pokoju albo do kolegow ucieka.a ja nie pracuje maz znow wyjechal i siedze sama w domu z dziecmi.slomiana wdowa.ale ostatni raz go puscilam bo mam dosc tego.teraz z Julka jeszcze jest ciezej samej w domu a mam caly dom na glowie i ciezko go w porzadku utrzymac 150 metrow na dole i tylez na gorze do ogarniecia.mam co robic.a teraz czekam az Jula wstanie bo ide do poradni laktacyjnej nie chce lenjuszek ssac lewej piersi i zanikl mi pokarm.kupilam laktator medeli ale tylko sobie brdawke pokaleczylam tym odciaganiem .moze babka pomoze mi jakos bo chce karmic mala syna karmilam 3 lata .alez sie rozpisalam....pozdrawiam wszystkie i serdecznie dziekuje za cieplutkie przyjecie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...