Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

o wspominamy porody
ja jak poszlam rodzic to pamietam ze lazala dziewczyna obok mnie i strasznie plakala a przyniej byli chba wszyscy z rodziny to troche sie z niej smialam miala bole z krzyza ,ale jak mnie zlapaly tez z krzyza to do smiechu mi juz nie bylo .Mala jak juz byla glowko na swiecie to pamietam ze powiedzialam ja chce do domu ,polozna do mnie wtedy ''dziecko na swiecie a pani do domu chce" teraz jak to wspominam to smiac mi sie chce

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

mi najbardziej sie smiac chce jak mowili glowke widac ma czrne wloski niech pani przeeeeeeee , chodz dziewczyny na sali ze mna lezaly to jedna chodzila jakby miala nie wiadomo jakie krocze poszyte a ta druga smigala ze ( dodam ze to jej 3 syn )

Odnośnik do komentarza

ja to chyba od Was jestem uzalezniona, czekam na łazienke :/ nie zdazylam sie wykapac nim kumpela z chlopakiem nie przyszli z pracy wiec....

Co do porodu to mi nawet wody nie odeszly, rozwarcie caly cza smowili 4 cm a ja skurcze coraz wieksze, skakałam na piłce, pod prysznic latałam i niiiiiiiic a skurcze jeszcze mozniejsze i jeszcze.... w koncu sie zlitowali, 2 czopki dali , 5 cm sie zrobilo i mi pecherz przebili, noi skurcze zaś mocniejsze i zaczeły sie parte, nic nie slyszałam i zaczelam krzyczec ze...... ocknelam sie i zobaczylam jak sie dziwwnie na mnie gapia i znowu skurcz party i jazda (ale to opisuje jak horror hehe) no ale najgorsze bylo przede mna mały grubaśny i krótki, nie moglam go wycisnac, lekarka gdzies zadzwonila i nagle pelno kolo mnie ludzi i jedna z siostr zlozyla rece i zaczela mi po brzuchu skakac i krzyczec przyyyyj, potem powi to juz ostatni raz przyj i skoczyla mi na brzuch i mały był na siwcie. Mąż podczas juz tego "gównego" porodu siedzial na korytarzu, zatkał uszy i płakiał z tego co opowiadał. Z szyciem tez nie było za wesoło bo mnie Leon porozrtywał, dali mi w kroplówce znieczulenie ale to gówno dało :/ a pozniej najszczesliwsza chwila, mały przy cycu i nasza trojka w komplecie! Na drugi dzien fakt biegałam a raczej czolgalam sie do siostr po lód na rane noi na tyłek długo nie moglam usiasc ale wizyte mam u lekarza w srode i miejmy nadzieje, ze wszystko OK. Taki mały horror napisalam, dobrze, ze to juz po 22.
ps Łazienka dalej zajeta a ja sie rozpisalam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...