Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

juz wiem o co chodzi , nie martw sie wszystko bedzie ok zapomnij o tym ze chcecie miec dzidzie i zobaczycie ze sie uda , moja znajoma ze swoim mezem starali sie 1,5 roku caly czas chcieli mysleli itp. a jak przestali sie tak starac to od razu zaszla .

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Roniu znam twoja historie i jak patrze na twoj suwaczek to mi smutno i w serduszku mnie cisnie .moge sie tylko domyslac jaki to bol stracic dziecko , chodz ja tez moglam mala stracic przez moja glupote , ale naszczescie wszystko ok .

Odnośnik do komentarza

Staram sie w tym cyklu nie napędzać i nie myśleć, wszystko co sprawia że moje myśli idą w kierunku ciąży tej z Wojtusiem doprowadza mnie do łez. Uśmiecham się do mamuś w szkole które maja dzieciaczki wiekowo podobne do Wojtusia jakby żył. Ale to tylko poza bo w głębi serce jak bolało tak boli i nic tego nie zmieni. Kolejna ciąża dałaby mi możliwość oddania tej miłości której mam tak dużo, która miała być dla Wojtunia a nie mogłam mu jej dać. Ty mi gosiu absolutnie nie przeszkadzasz i nie dołujesz. Nie masz wiec powodu by uciekać

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

gosienka pewnie juz uciekla ja tez lece na jakies male zakupy bede chyba pozniej . Dziewczyny i glowa do gory bedzie dobrze .
Roniu ty masz wspaniale serduszko wiec napewno bardzo bys kochala Wojtusia , zobaczysz napewno Bog obdarzy cie jeszcze nie jednym dzieckiem ktore bedziesz bardzo mocno kochac a Wojtus bedzie czuwal nad nim . Teraz napewno patrzy jako Aniolek na ciebie i smutno mu jest ze tak cierpisz a napewno chcialby zebys byla pogodna i zawsze usmiechnieta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...