Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

agulaf
hej
chetnie kawki sie napije:)
Martuś i co robisz dziś na obiad??

Dzis nie zrobie tej lasani bo ide popoludniu do pracy :36_2_20: ale jutro moze tak . Widze ze moze bedzie dobra z tunczykiem , i chyba ja zrobie .
Aniu moja tez robi male postepy juz nawet tak zapierza jak cos wezmie a chcesz jej odebrac ze ale upadki tez sa :)))))

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny.ja glosowalam na wasze pociechy,wiecie co dzis julka zwalila mi sie z lozka bo ja tak braciszek pilnowal siedzial przy komputerze a ja powiedzialam zeby ja pilnowal bo ide sie ubrac ile mnie nie bylo 2 minuty slysze lup!i placz i jedno i drugie plakalo tylko kazde z innego powdou starszy myslal ze lanie dostanie i ze cos juli sie stalo a ona bo sie wystraszyla a ja malo zawalu nie dostalam na dodatek musialam dzis na ortopedie ze swoim mlodym jechac i bujalismy sie we triojke dzis po miescie cale szczescie ze nie zlamana noga tylko porzadnie zbita bo spuchniete kolano jak bania a to z lekcji tak z impetem wybiegl bo wiecei on nie umie isc to typowe dziecko z adhd chyba bo ciagle w biegu hehe i w koncu sie doigral

Odnośnik do komentarza

martusia9876
No to Edtyko mialas szczescie wiem co przezylas bo mi mala spadla z przewijaka jak miala 2,5 miesiaca , naszczescie wszytsko bylo oki bo nie wiem co bym zrobila ze soba

no szok!ale u syna lozko od podlogi doslownie 3040 cm wiec upadek byl lekki i w dodatku gruby mieciutki dywan zamortyzowal upadek ale mimo to ....wole tego drugi raz nie przezywac a tyle razy mu mowilam ze julke juz trzeba dobrze patrzec bo juz siada i moze sie zwealic ale jak nie mial nauczki to nie docieralo teraz juz wie w koncu ze to nie lalka nieruchoma.a przewijak u ciebie to wysoko chyba co pewnie jak lozeczko dziecka?no to kurcze ja bym naprawde zawalu doatala chyba wtedy,nie chce nawet tego sobie wyobrazac

Odnośnik do komentarza

jejku ja ostatnio na nic nie mam czasu teraz lece w koncu umyc glowe bo nie mam jak w dzien a jutro znow do sadu dokumenty skladac dzis drukowalam a zebralo sie 18 spadkobiercow i ja musze pilnowac wszystkiego bo nikt dupy nie ruszy zeby pomoc i z dzieckiem musze jezdzic.tylko potem to kazdy lapy wyciagnie.z rodzina to najlepiej jak najdalej i w kagancu i smyczy hehe

Odnośnik do komentarza

ja dopiero jestem przed takimi przebojami ;)
kurde ale miałam dzisiaj dzień, młody popołudniu tak sie rozryczał, że prawie z nim płakałam! W końcu doszłam co mu jest, bolał go brzuszek bo nie mógł zrobić kupki więc musiałam mu w tym pomóc ;) noi od razu dziecko zaczęło mi sie uśmiechać a po chwili odpadło do spania więc kąpanko bedzie jutro, zreszta juz nawet sił nie mam i zaraz ide w kime...

Odnośnik do komentarza

no ja tez lece bo glowe musze myc i julcia moja wstaje ciagle o 3,4 i dwie trzy godziny nie daje spac a nawet dluzej ja ostatnio na rzesach chodze pa dobranoc dziewczyny i kolorowych snow .i zycze zebyscie sie wyspaly te niewyspane bo ja to na razie nie mam na co liczyc julka sie zawziela i nawet jak pozno ja klade to mi i tak wstaje jak kura hehe.do jutra

Odnośnik do komentarza

EDYTA1
julcia moja wstaje ciagle o 3,4 i dwie trzy godziny nie daje spac a nawet dluzej ja ostatnio na rzesach chodze pa dobranoc dziewczyny i kolorowych snow .i zycze zebyscie sie wyspaly te niewyspane bo ja to na razie nie mam na co liczyc julka sie zawziela i nawet jak pozno ja klade to mi i tak wstaje jak kura hehe.do jutra

dzien dobry:)
czy ktoś chetny na kawke z rana??

Edytka ja słyszałam że dzieci jak maja ustaloną pore do wstawania, to nie ma sensu ich wieczorem przetrzymywac bo i tak rano wstana o tej porze co zawsze wstawały.

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...