Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

martusia9876
wiem pokazywalas ja i widzialam ja moja jak miala juz 4miesiecy kapalam w lazience jeda wanne wkladalam w druga a jak miala 6 to juz kapalam ja w normalnej

wiesz teraz zimno jest a w domku nie bedziesz miala takiej temperatury a u nas wielki dom i ciezko go mocno ogrzac wiec zima kapie w pokoju podgrzeje piecykiem jeszce a juz jakpdrosnie to w wannie bedzie ale to do lata musze poczekac

Odnośnik do komentarza

martusia9876
to zalezy bo teraz je nie za duzo ale czesto kiedys potrafila wciagnac jedno jablko z bananem a teraz nawet calego banana nie zje

ja to o bananie moge zapomniec u mnie alergiczka tylko marchewka jabluszko i to hippa musze bo jak zrobilam swoja taka to ja wysypalo a po hippie jest ok.dynie juz jadla szpinaczek ziemniaczke ale wszystko pojedynczo bo jak zwykle alergik i na razie nie moge mieszac.co najwyzej po dwa ale to gora .dobra ide bo dalam sprobowac i sie drze ze chce jeszcze potem wpadne na razie papa

Odnośnik do komentarza

gosiammm
cześć dziewczyny:)

pogoda masakryczna:( tylko spać:(
edyta wanienka super...ja nie wiem jak będe małego kąpać jak podrośnie i zacznie chlupać... W łazience zimą nie moge bo mamy zrobiony nawiew i w łazience jest najzimniej:/

no to tez taka kup sprawdza sie super jak chlapie moze do woli chlapac i nie wyleje ja w lazience tez mam najzimniej i w korytarzu .a pogoda ze spac tylko dobra ide do glodomorka mojego pap dziewczyny

Odnośnik do komentarza

oo to i my sie dołączymy do zyczeń dla Barusia! przede wszystkim dużo zdrówka!!!!

A tak wg to od kiedy zaczęłyście podawać inny pokarm dzieciom niż mleko?
Pytałam sie ostatnio pediatry czy od 4 miesiaca moge juz podawać coś dziecku, powiedziała mi, że jedynie herbatke jak dziecko będzie miało pragnienie ale do 5 miesiaca mam nic nie dawac innego, nawet kaszki a Bebilonem 1 mam karmic do 6 miesiaca choc Bebilon 2 jest powyzej 4 miesiaca.

Odnośnik do komentarza

goya
oo to i my sie dołączymy do zyczeń dla barusia! Przede wszystkim dużo zdrówka!!!!

A tak wg to od kiedy zaczęłyście podawać inny pokarm dzieciom niż mleko?
Pytałam sie ostatnio pediatry czy od 4 miesiaca moge juz podawać coś dziecku, powiedziała mi, że jedynie herbatke jak dziecko będzie miało pragnienie ale do 5 miesiaca mam nic nie dawac innego, nawet kaszki a bebilonem 1 mam karmic do 6 miesiaca choc bebilon 2 jest powyzej 4 miesiaca.

hej goya a co ty taka agresywna kto ci na odciska wlazl?hehe.wiesz ja mala karmie piersia i tylko piersia zadnych mieszanek a zaczelam juz podawac w malych ilosciach marchewke i jabluszko teraz dynie z ziemniaczkiem i ziemniaczki i szpinak ale tak po jedna trzecia sloiczka oczywiscie na poczatku obserwowalam czy nie uczuli i spoko jest.wiem ze karmionym piersia po 6 mieisacu sie wprowadza ale mala az sie trzesie do jedzenia marchewy to co bede zalowac takie ilosci nie zaszkodza.a dziwie sie pediatrze twojemu bo u dzieci karmionych sztucznie podaje sie juz po 4 miesiacu zycia podobnie jak ja marchewke jablko najpierw jednoskladnikowe dania potem dwu i tak dalej za kazdym razem sprawdzajac reakcje dziecka na pokarm i jak ok to mozna zwiekszac.tak pisza madre ksiazki i tak mi lekarz pediatra mowila .wiec dopytaj sie szczegolowo czemu ci kazala tak pozno.bo dzieci karmione cyca dostaja wszystko co trzeba z mleka a te sztucznie niestety trzeba wczesniej wprowadzac.

Odnośnik do komentarza

Edytko juz jest ok, agresja przeszla :)

trzymam Leoska na rekach i mi sie troche ciezko pisze, skubaniec nie chce juz lezec :)

No nie wiem co z ta pediatra ale mowila mi, ze jak przyjde na szczepienie w 4 m-cu to mi wszystko powie dokladnie co i jak z jedzeniem.

Ronia nic ciekawego sie nie dzialo, no oprocz tego, ze byly 2 balangi ze striptizem mezczyzn ;) a gdzie Ty sie tyle podziewalas?

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

GOYA powinnas mu dawac i nie sluchacv pediatry i tak samo z mlekiem dawac juz 2 a nie dziecko potzrebuje takie wiecej pokarmu i tresciwszego . Mieszaj mu takze mleko z kaszkami na noc i w ciagu dnia . Landie a nas nie zaprosilas na ten striptiz :((((((
Roniu ciekawe gdzie ty sie podziewasz ze cie u nas nie ma ?? My zawsze bedziemy sie czuly nowymi a nie ?:)) Nie bedziemy juz zmieniac nazwy na inna bo po co ????
Gosiammm to fajnie ze udalo ci sie wyjsc na spacerek w sumie to maly lezy we wozku to mu nigdzie nie wiesze u nie jest inaczej bo caly czas pada :(( i wieje ze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...