Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak samo nie wiem kiedy to zleciało, dzieci nam rosną w mgnieniu oka a my się starzejemy :Oczko:. Moja Natalka też już śpi, ostatnio jej się poprzestawiało i chodzi spać o 20-tej, wstaje ok.9.30, ale za nic w świecie nie chce spać w dzień.

Pieska kupiła teściowa, zamówiłam jej na Allegro, kosztował 154zł + wysyłka. Tutaj masz link z opisem:
https://ssl.allegro.pl/item777920220_mzk_piesek_samby_interaktywny_bernardyn_epee.html

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

nie dziękuje tymbardziej że widze jak ona spi w łóżeczku wszędzie jej pełno ze . Nieraz położe ją normalnie wyjdę do łazienki przyjdę a ona znów inaczej śpi . Teraz to nawet na siedząco zasypia w dzień

A jakie Natacle kupjesz buty rozmaiarowo na zime ?

Odnośnik do komentarza

hej Dziewczyny!

Aniu Natalka to super pomocnica (widziałam fotki z malowania pokoju) noi Wszystkiego Najlepszego z Okazji 2 Roczku Natalci :) Jejku jaka Ci pannica juz wyrosła noi jaka piękna (tfutfu)! Piękną imprezę zrobiliście Córeczce :) ps. Cieszę się, że między Tobą a J. wszystko ok!

Marta Twoja Gabi tez juz duża! a jak już jej włoski pięknie odrastają, niedługo będziesz jej modziła na główce piękne fryzurki :) co do spania z dzieckiem to też niewyobrażam sobie spania z Leonem i męzem jednoczesnie, 2 razy spał z nami i to było nieporozumienie ale wiadomo kto jak lubi :)

Basiu przykro mi, że się rozwodzisz i tak to wszystko wyszło ale nie bądź taką pesymistką, na pewno spotkasz swojego księcia z bajki!!!

A u nas po staremu... Dzisiaj zjeżdżamy do Polski już na Wszystkich Św. noi zaraz muszę się jeszcze spakować bo czas tyka :)
3majcie się!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...