Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

goska
witam w koncu wrocilas jak zdrowko juz lepiej?
i co sie nie odzywalas ?

wiesz jak czlowiek chory to malo kiedy sie chce a poza tym jak ja zagladam to was nie ma
a wczoraj to juz w ogole chcialam przestac zagladac bo ciagle rycze i rycze tylko dowiedzialam sie i przeczytalam o smierci coreczki justine 28 zdaje sie a tak chcialam zeby sie wszystko ulozylo i bardzio dotknela mnie smierc malutkiej ciagle placze i mam dosc tego ze takie male anioleczki odchodza od nas nie zaczawszy nawet prawdziwie zyc.nie moge sie uspokoic i jak czytalam to jak mala umarla to nie dalam rady poszlam do julki i lezalam obok niej i plakalam

Odnośnik do komentarza

goska
kochaniutka kazda tragetia jest straszna i trzeba z tym zyc,a ty nie placz masz swoją kruszynke i ciesz sie nią poniewaz Julia tez odczowa twoj stres ,tule cie mocno i nie placz juz

nie juz w miare dobrze jest tylko ja jestem za wrazliwa na takie wiadomosci i najchetniej wszystkie dzieci swiata do serca bym przytulila.slyszalam ze 20 bedziesz w bialymja mam na 19 sprawdzilam juz dokladnie.moze do mnie wpadniesz na kawke?zapraszam serdecznie

Odnośnik do komentarza

dzien dobry!

W sumie nie wiem czy taki dobry, taka wiadomosc od Edyty.... ych... nie wiem co bym zrobiła....

Dzis polezałam w łóżku aż do 9! ha!
Dzień jak zwykle zaczęłam od ćwiczeń i zaraz wstawiam wode na kawke (ktos sie dołączy?). Mały dziś mi zrobił taką niespodziankę w pieluszce, że musiałam go całego przebierać ;)

Dobra ide karmić Leosia.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam dziewczyny ale naskrobalyscie ze ..
Rekine mam nadzieje ze nas wszystkie zaporsisz i o nikim nie zapomnisz :)
Goya ja w tym roku nie wiem czy bede cos M kupowac bo stwierdzilismy ze duzo wydatkow idziemy na sylwka wiec trzeba sieubrac malej roczek , ale cos wspominal ze chce marynarke sztruksowa .
Lucia poczekaj jeszcze chwile jakies pare dni i wybierz sie po test , bo od tazu nie wyjdzie tak szybko .Mozesz byc bo mnie tez bolaly piersi. Ja mialam tak ze bylam u lekarza na wizycie i nic nie wykazalo( chodz jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy) a po 3 tyg jak poszlam to bylam juz w 5 tyg.
Gosienko odczekaj troszke i zrob test moze czas starania sie juz zakonczyl:))) i wkoncu dzidzia nastepna bedzie:) zycze ci tego z calego serduszka:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...