Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Najczęstsze błędy w makijażu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wykonany makijaż dodaje nam blasku i urody. Często spotykamy jednak na ulicy, czy na przyjęciach kobiety, które swoim źle wykonanym lub zbyt mocno wykonanym makijażem zamiast przyciągać - odpychają.
Ważne jest by mieć na twarzy modny makijaż, ale głównie powinnyśmy skupić się na naszej urodzie, kształcie twarzy, oka, kolorze tęczówki a dopiero potem podążać za modą. W ostateczności możesz wykonać makijaż permanentny, ale zanim wyciągniesz pieniądze z portfela sprawdź najczęściej spotykane błędy przy wykonywaniu makijażu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rzadko się maluję ale jak juz to bardzo delikatnie.
Uwielbiam pudry brazujące które nakłądam szerokim pędzlem.
mocny makijaż tylko okazyjnie na ślub czy inną imprezę ale wtedy robi mi go brat który od kilku lat jest wizażystą - bardzo mi się podoba jak mnie pomaluje:)

Życie jest piękne:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie ja też zwykle się nie maluję, ale jak już to najwiekszy problem różem. Eyelinera nigdy nie używam. Raz spróbowałam, ale to chyba wymaga nie lada treningów, żeby kreska wyszła perfekcyjna. Nigdy też nie używam konturówek ani cieni do powiek innych niż w beżach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Uszatkowa

wydaje mi się że dużo błędów wynika zwyczajnie ze źle dobranych kosmetyków zarówno pod względem typu cery jak i koloru ale wgl też marki i jakości, ja sama polegam praktycznie tylko wyłącznie na pierre rene i widzę, że moja skóra jest z takiego układu bardzo zadowolona, makijaż fajnie się trzyma i nie sprawia niepotrzebnych niespodzianek w ciągu dnia, szczególnie warto zwrócić uwagę na podkład- skin balance bo faktycznie bije an głowę jakościowo wiele droższych produktów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinia

Ja właśnie zawsze miałam problem z brwiami ;) Zawsze wychodziły mi krzywe, jakieś asymetryczne itp. I zdecydowałam się rok temu na makijaż permanentny brwi u Magdaleny Bąk. Pani Magdalena to najlepsza linergistka w Warszawie. Dobrała odpowiednią metodę, wszystko wyrysowała i nie puściła mnie z fotelu dopóki nie była pewna że jest idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nurtowa

Moim zdaniem kobiety mają duży problem z tym, żeby odpowiednio zadbać o swój wygląd. Takie rzeczy jak mydło do stylizacji brwi dla wielu to nowość. A przecież pierwsze już pojawiły się wiele lat temu. Niestety, niewiele się uczymy o kosmetykach i potem jest wielki problem właściwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aga

Ja uważam, że panie mają czasem problem, jeśli chodzi o takie rzęsy https://sklep.wonderlashes.pl .Ogólnie to wygląda dobrze, ale tylko odpowiednio położone, czy wykonane. Dlatego nie należy szukać nie wiadomo jakiego sposobu na takie elementy. Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...