Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
BEZERKA

Meble Fiorentino

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos posiada i może obiektywnie ocenic meble Fioretino. Na zdjeciach wyglądaja super ale wiadomo korekty i retusze robia swoje. Zastanawiamy sie na nimi jednak minusem jest brak salonów tylko sprzedaż internetowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie mogę nic o tych meblach znaleźć - może jakiegoś linka podacie, to looknę, bo tak po nazwie to nijak nie kojarzę.

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gośćsss

Hej :) Wiem że to temat sprzed kilku lat, ale może przyda się opinia dla kogoś kto nie jest pewien czy zakupić meble dla dziecka. Wczoraj przyszedł dla córki zestaw fiorentino 606 - jesteśmy zachwyceni szczegółami, masą oraz wykonaniem. Jakość adekwatna do ceny i nie żałuję wydanych pieniędzy. Zdecydowanie polecam! a meble piękniejsze niż na zdjęciach :) Muszę przyznać jednak że jest problem ze składaniem gdyż meble są masywne i trzeba robić to we 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Majkaibajka

Możecie śmiało kupowac bo są naprawdę dobre.Ludziom się nie podoba wysoka cena ale lepiej zapłacić więcej niż co chwile kupować jakieś badziewia co parę lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...