Skocz do zawartości
Forum

Listopadowe bobaski!


cytrynkowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mialam zasiasc pozniej ale Nelson mnie zainspirowala.*
Po pierwsze Migotka jesli maz uwaza ze zle robisz to bardzo prosze kochanie masz wolna reke sie wykazac usypianie to Twoja dzialka nawet i do 5 roku zycia - moj tez nie byl zachwycony jak siedzielismy w salonie a mlody wyl w lozeczku ( bo poczatki rozne byly choc i teraz czasem sie zdazy) powiedzialam ze jak nie chce sluchac to niech wyjdzie inna sprawa ze na noc mlody zasypial przy butli a jak nie to trzymal taty reke ale na wczasach oduczyl sie zasypiac a ze chcielismy troche sobie posiedziec wieczorkami na tarasie to mlody nabyl umiejetnosc zasypiania samemu a jego pomagaczem sa metki.*
Viosna my tez wszystko mielimy widelcem lacznie z mieskiem.*
Siedze i nie moge sie ruszac wlazlo mi cos w szyje i placze przy kazdym ruchu i bije sie z myslami czy zadzwonic po malza zeby wracal.*
Nelson osobiscie przyjade i Ci nakopie jak wysnilas mi ciaze :hahaha: *na razie z tego co mi wiadomo to nie jestem i chcialabym sie jeszcze ciut wstrzymac. Ale nie powiem bo zapomnielismy sie dwa razy wiec kto wie -testu nie robie wole pozyc ciut w nieswiadomosci.*

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

a no i dzisiaj w koncu na silke ide:uff2: zobaczymy jak bedzie.u nas na silce jest przedszkole wiec jakby co moge moje lebki podrzucic i na godzinke pocwiczyc.a w soboty w ramach przedszkola sa organizowane zajecia taneczne dla dzieciaczkow wiec moze manie bede zabierac bo ona uwielbia tancowac

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Co do kaszek, to my podajemy te pełnoziarniste z bobovity (2 takie nowe na zmianę).
I wieczorem nadal sinlac z kaszą manną.

MIgotka współczuję. U nas było raczej odwrotnie, mąż był twardy i on chciał tą metodę jeszcze bardziej restrykcyjną, a ja uparłam się na tym, by ją trochę złagodzić i iść bardziej w stronę Tracy Hogg.
W sumie to upór i konsekwencja mojego męża pomogły i mi i jemu przetrwać te kilka przejściowych dni.

Nelson a jak tam u Was starania? Byłaś w ogóle u lekarza i pytałaś czy to już dobry moment?

Ja mam właśnie jajeczkowanie, ale boli mnie tak cholernie, jakby mi jajniki miały eksplodować. I jest odwrotnie niż natura na ogół działa, bo u mnie teraz w czasie owulacji ZERO ochoty na seks. Chyba mi ciało mówi, że jeszcze kolejnego bobasa nie chce.
Myślę, że dopiero styczeń-luty będziemy bez antykoncepcji kombinować.

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

no niestety z nią jest taki kłopot że jak widzi kamerę to od razu leci do mnie i nie da się nic nagrać więc staram się nagrywać jak mnie nie widzi.
Katar nadal trwa ale to chyba już ta pora roku się zaczyna niestety.
Chodzenie się dość szybko rozwija chociaż jeszcze stąpa jak mały pijaczek hahaha, ale już się przemieszcza tam gdzie chce no i oczywiście gdzie nie powinna.
Sobota pochmurna pewnie zaraz zacznie padać więc nici ze spacerku mąż w pracy więc samotny dzionek dzisiaj u nas.

http://www.suwaczek.pl/cache/86d74dfc70.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu u nas cisza znowu.
Ja się popsztykałam z mężem, miałam obiecany wypad do kina, a on woli spędzić cały dzień przed tv. Pierdoła, ale wyprowadza mnie to z równowagi, nic tylko siedzieć w domu. I jak mu się pożaliłam, że siedzimy w domu i zero rozrywek, to powiedział mi, że przecież urlop mi się kończy i wrócę do pracy! Tak moja rozrywka to praca...

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy15nm1nwn6t52.png

http://www.suwaczki.com/tickers/er3mio4padgfza1m.png

Odnośnik do komentarza

Viosna współczuje i rozumiem, mój mąż też jest na cenzurowanym od jakiegoś czasu. Ja siedzę w domu z młodą a on myśli że jak pracuje zawodowo to należy mu się odpoczynek a mi nie. A jeżeli chodzi o dzieci to on się zbytnio nie angażuje owszem pobawi się pójdzie na spacer z młodą ale raczej lepiej mu sie współpracuje ze starszą. Ogólnie wisi jakas mała burza po której pewnie przyjdzie poprawa i spokój bo juz za długo mu odpuszczam.
Uff ale się nagadałam dziś niedziela piękne słońce trzeba na spacerek się udać,
pozdrowionka

http://www.suwaczek.pl/cache/86d74dfc70.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ale ksiazke przeczytalam :"50 twarzy Greya".nie wiedzialam ze powiesc moze byc taka...............hmmmmmmmmmm erotyczna?nie wiem czy to wlasciwe okreslenie.po recenzjach bylam dosc sceptycznie nastawiona , ale z ciekawosci przeczytalam i juz nie moge sie doczekac jak pojawia sie kolejne tomy w empiku.
tak sie wkrecilam w ta ksiazke , zre nawet moj Małż sie zdziwil ze mi tak libido skoczylo hihihih polecam:36_2_25::36_2_25::36_2_25:

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Migotka5
Gosia hehehe!Mowisz?Ze na rutynke najlepsze książki Greya?:oczko:

Ano chłopy są nieskomplikowane.Czasami to Az dziw bierze,a czasami zazdrość ze nie maja tylu emocji w sobie...

a tak na marginesie to jak ktoras jest zainteresowana to mam ta ksiazke jako ebook ( w formacie epub )wiec jak ktoras chce przeczytac to moge na maila przeslac:36_17_7:

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

gorzata
migotka czyzbys czytala?;-)

Nie Kochana.Ja teraz zawalona książkami z serii Ukryta Perswazja,Zaklinaczka Dzieci,Z klasa dookoła Swiata.
Na wakacje chętnie sobie Twojego Greya poczytam.

Btw
Tak czytam o tych wszystkich waszych katarkach i dochodzę do wniosku,ze my cyc to do wiosny na bank co by przez te chlapy jesienno-wiosenne bez gila dumnie przejsc.
Z usypianiem tez sie porozumielismy.W zasadzie Adas teraz pragnie mej bliskości.Wrocilam do pracy,on cały czas z kimś innym to dlaczego mam mu w nocy te bliskość odbierać?A i Moj Mąż tez będzie spokojny i ja tez.Wszyscy mamy byc szczęśliwi.Dalam sie zmanipulowac teściowej tym lozeczkiem co kupiła....

Artaga szok ta Twoja Wikunia.To nasz chyba najzwinniejszy bobas.

Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu krzyknelam na Adasia...Staram sie traktować go cały czas z szacunkiem itp ale on z g.. przy d.. i sie wuje i wyrywa.I Mial mnie gdzieś.Huknelam porządnie,ale poskutkowalo.Czyli jeszcze autorytet jakiś mam u swego syna.Bo Myslalam,ze ma mnie gdzies(bo tak czasami sie zachowuje).

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka5
gorzata
migotka czyzbys czytala?;-)

Nie Kochana.Ja teraz zawalona książkami z serii Ukryta Perswazja,Zaklinaczka Dzieci,Z klasa dookoła Swiata.
Na wakacje chętnie sobie Twojego Greya poczytam.

Btw
Tak czytam o tych wszystkich waszych katarkach i dochodzę do wniosku,ze my cyc to do wiosny na bank co by przez te chlapy jesienno-wiosenne bez gila dumnie przejsc.
Z usypianiem tez sie porozumielismy.W zasadzie Adas teraz pragnie mej bliskości.Wrocilam do pracy,on cały czas z kimś innym to dlaczego mam mu w nocy te bliskość odbierać?A i Moj Mąż tez będzie spokojny i ja tez.Wszyscy mamy byc szczęśliwi.Dalam sie zmanipulowac teściowej tym lozeczkiem co kupiła....

Artaga szok ta Twoja Wikunia.To nasz chyba najzwinniejszy bobas.

Ja dzisiaj pierwszy raz w życiu krzyknelam na Adasia...Staram sie traktować go cały czas z szacunkiem itp ale on z g.. przy d.. i sie wuje i wyrywa.I Mial mnie gdzieś.Huknelam porządnie,ale poskutkowalo.Czyli jeszcze autorytet jakiś mam u swego syna.Bo Myslalam,ze ma mnie gdzies(bo tak czasami sie zachowuje).

czyli tematycznie.ja dalam sobie spokoj z ksiazkami o dzieciach i lece na wyczucie.
a czytac uwielbiam a teraz przy karolci mam na to sporo czasu bo zawsze jak ja karmie to z moim czytnikiem ebook. niedawno skonczylam serie kryminalna Camilli Lackberg, a przed ty, trylogie "millenium", ta ostatnia to nawiasem mowiac jedna z lepszych ksiazek jakie czytalam.(wszystko w formie elektronicznej to jak ktos chetny to smialo):36_15_9:

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

gorzata

czyli tematycznie.ja dalam sobie spokoj z ksiazkami o dzieciach i lece na wyczucie.
a czytac uwielbiam a teraz przy karolci mam na to sporo czasu bo zawsze jak ja karmie to z moim czytnikiem ebook. niedawno skonczylam serie kryminalna Camilli Lackberg, a przed ty, trylogie "millenium", ta ostatnia to nawiasem mowiac jedna z lepszych ksiazek jakie czytalam.(wszystko w formie elektronicznej to jak ktos chetny to smialo):36_15_9:

Gosia a wygodnie Ci tak wirtualne książki czytać?
Mnie sie oczy męczą czuję i jeszcze cały dzień przed kompem w pracy.Jak karmię to siedzę w telefonie na forum itp :oczko:
Ebooki na krótką metę of course.W kwestii książek jestem tradycjonalistką i uwielbiam ich mieć na półce,żeby móc w każdej wolnej chwili móc iść je " pomacać,przekartkować",a w poradnikach to i zaznaczam kolorowymi karteczkami strony :read:
Widzę,że Ty Gosia takie grubaśne i wielgaśne pozycje.

" Dziecko jest księg

Odnośnik do komentarza

Migotka5
gorzata

czyli tematycznie.ja dalam sobie spokoj z ksiazkami o dzieciach i lece na wyczucie.
a czytac uwielbiam a teraz przy karolci mam na to sporo czasu bo zawsze jak ja karmie to z moim czytnikiem ebook. niedawno skonczylam serie kryminalna Camilli Lackberg, a przed ty, trylogie "millenium", ta ostatnia to nawiasem mowiac jedna z lepszych ksiazek jakie czytalam.(wszystko w formie elektronicznej to jak ktos chetny to smialo):36_15_9:

Gosia a wygodnie Ci tak wirtualne książki czytać?
Mnie sie oczy męczą czuję i jeszcze cały dzień przed kompem w pracy.Jak karmię to siedzę w telefonie na forum itp :oczko:
Ebooki na krótką metę of course.W kwestii książek jestem tradycjonalistką i uwielbiam ich mieć na półce,żeby móc w każdej wolnej chwili móc iść je " pomacać,przekartkować",a w poradnikach to i zaznaczam kolorowymi karteczkami strony :read:
Widzę,że Ty Gosia takie grubaśne i wielgaśne pozycje.

ja bylam sceptykiem jesli chodzi o czytniki do ebookow i tez lubie miec na papierze, ale z wygody kupilam czytnik.ja mam pocketbook pro 601 z matowym wyswietlaczem, wiec oczy sie nie mecza(a dosc sporo z niego korzystam :36_2_9: ) wygoda jest dla mnie glownie ze wzgledu na dostepnosc ksiazek.wchodze na empik klik , klik, klik, i juz mam te ksizki ktore chce, bez calej eskapady do polski, wykupowania ekstra bagazu zeby zabrac 20 ksiazek(bo kupowalam zawsze na zapas, gdyz za czesto do pl nie jezdzilismy)i kolejnym + jest to ze w jednym malym urzadzonku(250gr)mam wszystkie swoje ulubione + kilka bajek dla maryni jak jestesmy w podrozy.WYGODA
a tak na marginesie to marzy mi sie po powrocie do pl otworzenie kawiarnio-ksiegarnio-biblioteki.ale chyba w tej kwesti jestem marzycielka bo nie sadze zeby to przeszlo, no coz pomarzyc zawsze mozna.
karolka dzisiaj pospala do 8 rano hip hip hura:hamak:

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

i dupa blada moja towarzyszka od silowni sie wykruszyla i jednak nie chce jej sie chodzic , wiec chyba bede musiala sam, ciekawe czy mi starczy zapalu.
dziewczyny jak u was bylo z pierwsza @po porodzie.mnie strasznie boli w krzyrzu i nie wiem czy to zapowiedz.chociaz czytalam ze niektorzy nawet i 1,5 roku nie maja.ja do tej pory tylko raz mialam na 6 tyg po porodzie jak mia;lam kryzys laktacyjny a od tego czasu brak.nie zebym narzekala..........

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3gu1rclrl8nwl.png
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...