Skocz do zawartości
Forum

Mama wraca do pracy


Rekomendowane odpowiedzi

po dlugiej nieobecności w pracy - ciąża wiadomo :) - wracam do rpacy. musze napisac od nowa cv zastanawiam sie jak.... czy tak od początku się meczyc w wordzie któgo nie znam za bardzo... czy mogę jakiś generator? czy to wpływa na proces rektrutacji?

Odnośnik do komentarza

Witam! Mam problem, póki co jestem jeszcze w ciąży, ale poważnie myślę o przyszłości i zastanawiam się jak będzie wyglądał mój powrót do pracy. Otóż pracuję w miejscu gdzie zmiany są po 12 h i niestety nie ma możliwości skrócenia ich, bo musiałaby zgodzić się na to również moja współpracownica, a już wiem, że nie ma na to szansy. (mieszka dość daleko od miejsca pracy i powiedziała wprost, że na 6 godzin jej się nie opłaca przyjeżdżać ). Nie jest to praca super płatna i mega ambitna, ale daje mi stabilizacje finansową, super szefową i przede wszystkim jest związana z moją pasją. Plus jest taki, że zmiany miałabym tylko 3 razy w tygodniu, po te 12 godzin. I mój problem polega na tym, czy roczne dziecko może tyle czasu zostać samo z tatą lub dziadkami? Tatuś sam ustala sobie godziny pracy, więc nie byłoby z tym problemu, a jeśli wypadała by zmiana w weekend moi rodzice jak i Lubego są wtedy cały czas w domu. Czy taka rozłąka nie jest za długa? Czy dzidziuś może do tego przywyknąć ?? Proszę o rozwianie moich wątpliwości, pozdrawiam:) Bardzo zależy mi na dobrym samopoczuciu dziecka jak i na pracy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...