Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Kochana ja byłam 6 miesięcy na zwolnieniu chorobowym.Miałam wypadek w pracy- zerwane więzadła w stawie skokowym .Po 2 latach w końcu doczekałam się wizyty w klinice ortopedycznej, zadecydowali że trzeba zrobić rekonstrukcję ( 2 więzadła zerwane, 1 poszarpane) Zrobili.No i dzisiaj do pracy miałam wrócić .A mam jeszcze 26 dni urlopu który trzeba wykorzystać do ostatniego dnia marca .Inaczej mi przepadnie

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

moni27
Aga a niech Cie męczą te objawy ciążowe...Byle było wszystko ok...

Kurcze dziewczyny poszczęści nam się? Będziemy miały swoje ukochane maleństwa?

Ja szwagra nie odwiedzę w najbliższym czasie i tyle... Ostatnio zabronili dotykać dziecka, bo zarazki - więc mam na jakiś czas wymówkę - jakieś przeziębienie....

Ula jak nie masz ochoty to ich nie odwiedzaj. Wiem, że łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. ale z drugiej strony sama sobie sprawiać ból?

Mój szwagier tez nie był szczęśliwy raczej... i tak sobie mysle, on nie dzielił ze mna bólu po śmierci Kuby, to ja nie musze dzielic z nim radości, a przynajmniej przez jakis czas...

A co do bloga - to dla mnie terapia było to forum, ale też to forum: STRATA DZIECKA - [Widok uproszczony] Ech wiele łez wylałam

Hej dziewczyny ja wlasnie chwilke czasu znalazlam, bo ostatnie dni to konam poprostu...

POszczesci sie wam dziewczyny napewno:) na kazdego przyjdzie pora.
Kazdy z nas musi tez myslec o sobie, jesli macie sie meczyc widzac malenstwa to tak jak wy nie chodzilabym na odwiedziny do czasu az sie przyzwyczaicie i bedziecie gotowe, nic na sile...i wydaje mi sie ze druga strona musi to zaakceptowac.

Swiezak widzialam suwaczek:) odpoczywaj kochana i dbaj o Siebie:)

Odnośnik do komentarza

dzień dobry kochane!

moni smęć ile wlezie, to przecież od tego jesteśmy.. Ty byłaś na forum dlaczego, a ja na poronienie pl. fakt, ze dopiero po roku tam trafiłam, ale zawsze to coś. znalazłam tam fajne koleżanki, większość wirtualna, ale z jedną z nich zaprosiłam na swoje wesele i wiecie , że przyjechała i od tamtej pory mamy siebie w rzeczywistości. została nawet chrzestną Kalinki:)

Świeżak cieszę się, że dodałaś suwaczek i wszystko jest ok. idę szuakać jakiegoś dokładniejszego opisu z wizyty:D

Karolciaa czemu konasz?

Inkaaa widzę Cię :36_3_15:
miłego dzionka:)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry

Swiezak piekny suwaczek:love: Zycze Ci spokojnej ciazy i kup sobie w koncu te koszulke z pszczolka:Całus:

Zabolek, u mnie ok, dziekuje, czuje sie dobrze, glowa mnie boli codziennie w pracy, hehe, jak bylam tydzien w domu to nie bolala:D Moze te swiatla w pracy mnie wykanczaja, slonca potrzebuje. A jak u Ciebie i rodzinki?

Inkaaa, Yvone, Mosia, Izzys, Oospy, Ula, Moni, Ada, Liduszka:Hi ya!:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...