Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczynki!

mosia gratulacje dla m!
ula babeczki cudo!a brat powiedział dlaczego na święta nie przyjadą? niefajnie. tulam mocno!
Świeżynka cieszę się że @ przylazła.
Inkaaa jak dziś się czujesz??

a co u reszty bab?

ja wczoraj z Kalinką byłyśmy na sankach:D
no i powoli kończę już całkowicie rozpakowywanie i już dom wygląda jak dom, a nie jak magazyn;)

Miłego dnia:)

Odnośnik do komentarza

Yvone to odbyło się tak.
na gg wysłał wiadomość że mają informację że zadecydowali że na święta zostaja w domu....napisał to jak wiedział że jestem w pracy więc nie mogłam się wdać z dyskusję.
powiadomił mnie o tym małż jak dzwoniłam na przerwie.
od 3 mcy było wiadomo że moja siostra z mężem beda w anglii i zostaną na święta. wszytko było ugadane, wawet sis zmieniła date wylotu do pl żeby spędzić z nami wigilię a tu takie coś?
niech mi gówniarz nie ściemnia że będą w domu,,,,pójdą pewno do jego żony siostry która mieszka w tym samym mieście ( w zeszłym roku tez u niej byli)
i wiesz co....zaczęłam sobie analizować relacje z nią.....nigdy nas nie zapraszają do siebie, jak ja ich zaproszę to ona nigdy nie przychodzi bo albo głowa ją boli,albo okres albo ząb....w szpitalu mnei nie odwiedziła ( bolała ją głowa), a jak jej szwagier trafił na oddział to codziennie jeździła!! co niedziele jeżdzą do jej siostry a do nas ani razu nie przyjadą..no i co ja mam sobie myśleć?? ja do tej pory myślałam że mamy dobre relacje??

Odnośnik do komentarza

no ale siostra mnie trochę rozjaśniła sytuację....mieszka u nich, nigdy jej nigdzie nie zabrali- zawsze jeździli sami- o czym nie miałam zielonego pojęcia!! jak u nas była to zawsze ja zabiorę czy to jak jadę do koleżanki czy na miasto- bo co biedna będzie sama siedzieć jak nie zna nikogo. no ale to ja...no i wiele innych rzeczy o których nie miałam pojęcia.....szkoda mi się zrobiło mojego brata bo przez nią oddala się od nas....
no musiałam sie komuś wygadać bo mnie to bardzo zabolało....my nie jesteśmy ważni....ważna jest jej rodzina i tylko to sie liczy.....ale żeby nie było- ja zapraszałam jej siostrę do nas na wigilię i odp byla negatywna bo jakaś koleżanka do niej miała przyjechać....no a teraz wychodzi szydło z worka o co tak naprawdę chodziło.... jest mi przykro.....

Odnośnik do komentarza

Ulcia bidulko, a może jeszcze przemyślą to i przyjdą. Ale siostra przyjdzie, prawda?

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

kochana. bo z rodzina to się na zdjęciu tylko dobrze wychodzi;)
moja bratowa też niby taka fajna i w ogóle, ale jak przyjechaliśmy na wszystkich świętych i mogliśmy posiedzieć dłużej i spędzić razem czas, mój brat bardzo chciał zostać, to ona fochem rzuciła i pojechali do domu. do nas przyjeżdżają od wielkiego święta i to tez wszystko takie z zegarkiem w ręku. nawet moi rodzice to najlepiej, zęby do nich przyjeżdżać ciągle, a do nas to tylko raz na jakiś czas się ruszą.
ja ostatnio doszłam do wniosku: nic na siłę. nie chcesz to nie, ja zmuszać nie będę czy namawiać. ja proponuję raz i wystarczy.
podejrzewam, że Twój brat po prostu ma narzucone z góry jak ma być i musi się dostosować.. przykre:/
a tym bardziej, ze zrobił to przez gg i bez możliwości rozmowy.
Przytulam mocno i wiem, że przykro się człowiekowi robi w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza

siostra nawet nie wiedziała że oni zdanie zmienili!!!!!! a mieszkają razem!! tego nie kumam!! mój mąż od zawsze mówił że brat jest pod pantoflem....no i wyszło że ma racje....
sis będzie u nas mieszkać od przyszłego tyg jak jej mąż przyjedzie bo tam jest tylko pojedyncze łózko a u nas duży materac.
no oni mają tv w pokoju to zamkają się sami a sis biedna całymi wieczorami siedzi sama w pokoju...rozumiem każdy potrzebuje intymności ale ona tam Mieszka 3 mc i nidgy nie oglądali razem!..czemu wcześniej mi nie napisała jaka sytuacja to bym ją chociaż na weekendy do siebie brała....

Odnośnik do komentarza

O kurka, ale przykro, że siostra jest tak traktowana.
A brat nie chciał powiedzieć face2face bo się bał, napisał na gg żeby uniknąć burzy z tym związanej. Nieładnie. Z szacunku do Ciebie powinien choć zadzwonić i przeprosić, że tak wyszło.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Tak tez myślę- jemu jest najzwyczajniej w świecie głupio....nawet smsa wysłać....nie..gg...a widział mnie tego wieczora bo byłam im babeczki zawieść i nic nie napomniał.....

Yvone- ja z bratem miałam najlepsze kontakty z całej rodziny. nigdy się nie kłóciliśmy, zabawy wolałam z nim niz z sis. po moim wypadku tydzień nie wychodził z domu tylko się w ściany patrzył.... ale były objawy juz od początku..teraz tak łącze fakty. jak byli już ze sobą to ona była zazdrosna o to że on ze mną na zakupy ciuchowe chodzi a nie z nim....
no tak to wygląda- masz to jej powiedzieć a jak nie to 3 dni obrażona chodzi.....może kiedyś się jej postawi....oby...ach kochane czas do spania....
czuje się jakby nasza rodzina była tej gorszej jakości....policzek.....

Odnośnik do komentarza

Hej Inkaaa, mam nadzieję, że będzie dobry :36_3_15:
Napijecie się ze mną kawy?

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Świeżynka81
To o tyle dobrze, zawsze przerażała mnie wizja schody + małe dziecko, choć niby są zabezpieczenia, barierki itp. Teraz w ogóle tych zabezpieczeń do domu jest mnóstwo, kiedyś to się klamki szafki łączyło recepturką, albo gumką od słoika i było ok, a teraz stopery do szuflad, nakładki na kanty mebli, cudowne mamy czasy, tylko żeby jeszcze kasę na te wszystkie wynalazki mieć.

Ja też spadam.
Do jutra :bye:

ale będziemy mieć
i to duże

Ulala1986
Wiecie co... Po chu.. mi taka rodzina???mój brat nagle stwierdził że nie przyjdą na święta. Prawie rycze bi miało być w końcu rodzinnie a tu dupa.... Nadepnął ba odcisk i to big style...

Ulala1986
no ale siostra mnie trochę rozjaśniła sytuację....mieszka u nich, nigdy jej nigdzie nie zabrali- zawsze jeździli sami- o czym nie miałam zielonego pojęcia!! jak u nas była to zawsze ja zabiorę czy to jak jadę do koleżanki czy na miasto- bo co biedna będzie sama siedzieć jak nie zna nikogo. no ale to ja...no i wiele innych rzeczy o których nie miałam pojęcia.....szkoda mi się zrobiło mojego brata bo przez nią oddala się od nas....
no musiałam sie komuś wygadać bo mnie to bardzo zabolało....my nie jesteśmy ważni....ważna jest jej rodzina i tylko to sie liczy.....ale żeby nie było- ja zapraszałam jej siostrę do nas na wigilię i odp byla negatywna bo jakaś koleżanka do niej miała przyjechać....no a teraz wychodzi szydło z worka o co tak naprawdę chodziło.... jest mi przykro.....

Ulala1986
siostra nawet nie wiedziała że oni zdanie zmienili!!!!!! a mieszkają razem!! tego nie kumam!! mój mąż od zawsze mówił że brat jest pod pantoflem....no i wyszło że ma racje....
sis będzie u nas mieszkać od przyszłego tyg jak jej mąż przyjedzie bo tam jest tylko pojedyncze łózko a u nas duży materac.
no oni mają tv w pokoju to zamkają się sami a sis biedna całymi wieczorami siedzi sama w pokoju...rozumiem każdy potrzebuje intymności ale ona tam Mieszka 3 mc i nidgy nie oglądali razem!..czemu wcześniej mi nie napisała jaka sytuacja to bym ją chociaż na weekendy do siebie brała....

co za sytuacja
dziwne jest zachowanie twojego brata

ale rozumiem cię doskonale
u nas jest podobnie, tzn. ze strony m rodziny

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

Odnośnik do komentarza

w sumie nie boje się, ale poprostu nie chce mi się tam już chodzić. mam do zrobienia jeszcze 3 zęby i tak myślę czy zrobić je przed świętami czyli jechać dzisiaj, później w piatek i za tydzień we wtorek, czy zrobić dzisiaj jednego i 2 zostawić na po nowym roku...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...