Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Treissi jak na teście owu są dwie kreski, to znaczy, że w ciągu 12 h będzie owulacja, wiem, bo korzystałam .

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Hej Justi!!:36_3_15: jak tam się czujemy kochana? wielki dzień usg juz niedługo co? :smile_move:
Tessi Świeżynka ma rację- testy wychodzą pozytywne tylko jak ma dojść do owulacji. ja korzystałam z testów owu przed wykryciem cysty i nigdy nie wychodziły pozytywne- bo w ogóle nie miałam owulacji...

Odnośnik do komentarza

ja kupuję te najzwyklejsze i działają. jak nic nie pokazują to co 2 dni robię. jak już 2 kreska sie pokazuje to znaczy żeby zwiększyć aktywność w sypialni :smile_move: jak sexik co 2 dni zaspokaja dawkę żołnierzyków :smile_move: u nas podziałało 2 razy :whistle:

Odnośnik do komentarza

Justina
Ula, dziekuje, czuje sie coraz lepiej, nie wymiotuje codziennie przynajmniej. Usg juz za tydzien w srode, dlugo kaza czekac....za dlugo
A Ty musisz jakies leki brac dalej na spadek bety?

po 4 dawkach chemioterapii na początku już nic nie dają, tylko czekają aż samo spadnie. no i tak sobie spada..coraz wolniej ale spada....pani doktor mówi że cały czas są zadowoleni ze spadku,a na końcu zawsze zwalnia....coż mi pozostaje....już myślałam że okres dostała to będzie zero i będe mogła myśleć o próbach w styczniu......:ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam na allegro i wtedy chyba za 1 test 1zł wychodziło, nawet mniej, bo było 30 szt + 5 ciążowych i narzekać nie mogłam. Ciążowe też się sprawdziły.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Ulcia do stycznia jeszcze czas. Mam nadzieję, że pójdzie precz ta beta przeklęta.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

to jak myslę jak oststnie 3 tygodnie spada po-10/20- to może akurat do świąt sobie pójdze:whistle: ale jak będize zero to imprezkę wyprawię :sofunny:
widziałyście foremki do pieczenia- gigantyczne ciastko :smile_move:
NEW SILICON MEGA / BIG GIANT TOP COOKIE CUP CAKE MOULD AS SEEN ON TV SALE ON UK | eBay

Odnośnik do komentarza

Spadam dziewczynki oglądać na na na na na na na :guitar_play2: M jak miłość,a potem mężem się cieszyć, bo nie wiem kiedy teraz go znowu zobaczę.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
ja kupuję te najzwyklejsze i działają. jak nic nie pokazują to co 2 dni robię. jak już 2 kreska sie pokazuje to znaczy żeby zwiększyć aktywność w sypialni :smile_move: jak sexik co 2 dni zaspokaja dawkę żołnierzyków :smile_move: u nas podziałało 2 razy :whistle:

Świeżynka81
Ja kupiłam na allegro i wtedy chyba za 1 test 1zł wychodziło, nawet mniej, bo było 30 szt + 5 ciążowych i narzekać nie mogłam. Ciążowe też się sprawdziły.

Z tego co piszecie to fajna sprawa te testy. Kusi mnie, żeby spróbować. I już słyszę marudzenie męża, że przesadzam i za bardzo się nakręcam... Dzisiaj ma termometr odebrać, teraz Mu z testami wyskocze :)

Zastanawiam się kiedy jechać na tą prolaktyne. Niby w 3dc najlepiej. Wczoraj to właściwie tylko plamienie miałam, a dzisiaj dopiero właściwe krwawienie, więc chyba zrobię w piątek. Chociaż z drugiej strony jakbym zrobiła jutro to w piątek miałabym wynik i już bym wiedziała, a tak będę czekała do poniedziałku.

Tekst linka

Ściskam cieplutko
Monika

Odnośnik do komentarza

Hej Treissi.
ale mąż czasami im mniej wie tym zdrowszy :wink:
mój nie ma pojęcia że stosuje jakieś testy owulacyjne bo wiem że gorzej by to na niego podziałało- działał by zbyt mechanicznie a u faceta to nie jest wskazane. i tak test robisz z moczu więc zamykamy się w łazience i robimy. jak wychodziły mi pozytywne to po prostu byłam dla męża milsza :wink: małe podchody się inicjowało :36_3_3: mówię ci faceci takich rzeczy nie muszą wiedzieć. tylko trzeba pamiętać że testów owu nie robi się z porannego moczu bo wychodzą oszukane z powodu nagromadzenia hormonów w przetrzymywanym moczu.
no kup- nie znaczy że się nakręcasz. czytałam tutaj nie raz że kobitki się starały i potem okazywało się że miały owu w całkiem innych terminach niż myślały. a każdy sposób na pomoc organizmowi jak najbardziej wskazany :smile_move:

no teraz z innej beczki. prawy jajnik coś mnie tak łupie ( ten z ciązy poza) i sie zastanawiam co to :hmm:
no poza tym znowu szukałam o tej chemii co mi dali i weszłam na angielską stronę dotyczącą ciąży poza. no i tam się dowiedziałam bardzo ciekawej rzeczy- żeby broń boże nie brać kwasu foliowego dopóki beta nie osiągnie 0 bo kwas niweluje działanie leku!!!! kurcze tego mi nie powiedzieli w tym durnym szpitalu!!! a ja tak od 3 tyg biorę kwas- i teraz tak myślę że właśnie wtedy moja beta zwolniła ze spadkiem!!! co za tępaki!!! kurcze czasami wujek google ratuje życie...

Odnośnik do komentarza

Ula to odstawiaj ten kwas szybciutko... Ja prawdę mówiąc zawsze sprawdzam wszystko w internecie. Nawet najlepszy lekarz może coś pominąć. A nie ma to jak poczytać o podobnych przypadkach. Zawsze może coś ciekawego wpaść.

Mnie się wydaje, że mój mąż czuje się urażony jak ja za dużo kombinuje. No bo przecież wszystko z Nami w porządku - mamy już dzieci - więc po co mi leczenie, itp. Musi Nam się udać. Taki jest Jego tok myślenia. A ostatnio zaczął zwalać winę, na moje palenie. I jakoś nie dociera do Niego, że to najprawdopodobniej wina moich nieregularnych cykli i braku owu.

Dzień Dobry Iwonko :)

Tekst linka

Ściskam cieplutko
Monika

Odnośnik do komentarza

no i tu masz przykład- im mniej wie tym zdrowszy. a faceta trudno jest przyjąć do świadomości że z nimi może być coś nie tak- no jak ze mną? męska duma i tyle. kup sobie kochana te testy, nic mu nie mów tyle. sprawdzaj jak tam owu u ciebie a jak sie uda to pogłaskaj po głowie i powiedz że jest 100% mężczyzną :sofunny:
no na mnie czas. buziaki i do usłyszenia kobitki.
miłego dnia:36_3_15::23_30_126:

Odnośnik do komentarza

Ula masz rację. Im mniej będzie wiedział tym lepiej... Miłych snów kochana!

A ja czuje, że dzisiejszy dzień będzie fatalny. Nie dość, że okresu dostałam, to wczoraj wieczorem brakło mi gazu i nie mam nawet jak sobie kawy zrobić. Mój wspaniały mąż zabrał do pracy butlę, no bo kupi gaz po drodze jak będzie wracał. A ja mam stację gazową 100m od domu i przecież mogłam sama po ten gaz podjechać. No ale wybaczę Mu, bo chciał dobrze, żebym nie musiała się męczyć. No a jakby tego było za mało to właśnie zaczęło mi się lać z rury pod zlewozmywakiem... Masakra jakaś! Mam ochotę wejść pod kołdrę i cały dzień tak spędzić.

Tekst linka

Ściskam cieplutko
Monika

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...