Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

no bo wiecie- dopiero to zostało ogłoszone a coś muszą wymyślić jak w wiadomościach co 15 min o tym gadają :sofunny:
no i się wypowiadają że William to już pieluchy by wymieniał jakby mógł no i oczywiście jaka płeć :sofunny: znając życie dziennikarze będą znali płeć jeszcze zanim się wykształci :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Treissi
Teraz przez całą Jej ciążę będą wymyślać jakieś sensacje i cały świat będzie musiał tym żyć...

A mnie dzisiaj strasznie kusi, żeby kupić test... ehhh Brzuch mnie znowu pobolewa jak przed okresem. Ale to prawie codziennie tak mam, więc może nie dostanę...

ja już poznaje różnicę między bólem na okres a ciążowym :whistle: niby boli tak samo ale jednak jest inaczej....
oby wstręciucha nie przyszła :23_30_126::big_whoo:

Odnośnik do komentarza

Treissi
Teraz przez całą Jej ciążę będą wymyślać jakieś sensacje i cały świat będzie musiał tym żyć...

A mnie dzisiaj strasznie kusi, żeby kupić test... ehhh Brzuch mnie znowu pobolewa jak przed okresem. Ale to prawie codziennie tak mam, więc może nie dostanę...

oby, oby.. trzymam kciuki, żeby to jednak nie@

Odnośnik do komentarza

Ulala1986

ja już poznaje różnicę między bólem na okres a ciążowym :whistle: niby boli tak samo ale jednak jest inaczej....
oby wstręciucha nie przyszła :23_30_126::big_whoo:

Ja jedyną różnicę jaką widzę to taka, że przed okresem brzuch zawsze bolał mnie w nocy, a rano dostawałam okresu. Teraz pobolewa mnie o różnych porach dnia, a w nocy nic.

Tekst linka

Ściskam cieplutko
Monika

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Ula dobry pomysł z tą babką :wink: chcesz mi też taką zrobić? :lol: mój tato ma urodziny 6 stycznia i zamówiłam Mu tort w kształcie trabanta :hahaha:

hih jak to Oopsy pisała- ty stary trabancie :sofunny:

no to jest czekoladowo orzechowy torcik :) tylko szukam foremki na gigantyczną babeczkę :smile_move: znalazłam foremkę- gigantyczny pączek :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Treissi
Ulala1986

ja już poznaje różnicę między bólem na okres a ciążowym :whistle: niby boli tak samo ale jednak jest inaczej....
oby wstręciucha nie przyszła :23_30_126::big_whoo:

Ja jedyną różnicę jaką widzę to taka, że przed okresem brzuch zawsze bolał mnie w nocy, a rano dostawałam okresu. Teraz pobolewa mnie o różnych porach dnia, a w nocy nic.

lepiej sie nie nakręcać, bo później rozczarowanie mniej boli :ble:

Odnośnik do komentarza

j aból okresowy zazwyczaj odczuwam wyżej, tak kolo pępka, a w ciązy on był bardzo nisko i w 2 już wiedziałam zamin zrobiłam test, ale wiadomo wolałam się nie nakręcać...coż.
no i łatwe nie jest.....ale i tak podświadomie szukasz objawów zwłaszcza jak wiesz już czego szukać...
no babeczki moje małż wygania do spania. do póżniej.
miłego dzionka życzę :mylove::Kiss of love::36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Treissi faktycznie nie jest to łatwe. jak się czegoś bardzo pragnie to każde ukłucie zaraz analizujesz i robisz sobie nadzieję. mam nadzieję, że jednak będzie to powód do radości a nie rozczarowań:)

Ula kolorowych snów:)

a przyznam się szczerze, ze ja nie kojarzę jak bolał mnie brzuch i czy w ogóle na ciążę..

Odnośnik do komentarza

Yvone
Inkaaa
Miłego spania Ula :Kiss of love:

Kurcze chętnie bym poszła do fryzjera, ale założyłam się z moim bratem, że już nie będę ścinała włosów :sofunny:

a o co się założyłaś?

O nic fizycznego, bo On jest w Kandzie :sofunny: ale jak zetne to znowu będzie się ze mnie śmiał, że wyglądam jak chłopak :lup: ostatnio jak rozmawialiśmy na skeypie to powiedział, że jak zetne to porozmawia ze mnie następnym razem jak zapuszczę do ramion :hahaha: więc mam wybór - albo ścinać i nie rozmawiać z Nim, albo zapuścić i wiedzieć co u Niego słychać :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Yvone
Inkaaa

O nic fizycznego, bo On jest w Kandzie :sofunny: ale jak zetne to znowu będzie się ze mnie śmiał, że wyglądam jak chłopak :lup: ostatnio jak rozmawialiśmy na skeypie to powiedział, że jak zetne to porozmawia ze mnie następnym razem jak zapuszczę do ramion :hahaha: więc mam wybór - albo ścinać i nie rozmawiać z Nim, albo zapuścić i wiedzieć co u Niego słychać :sofunny:

to się chyba nazywa szantaż emocjonalny..:whistle:

w sumie to On trochę ma rację, bo zawsze jak ścinam to później marudze, że mogłam nie ścinać :sofunny: teraz będzie mi ciężko, bo z każdej strony mi sterczą, ale myślę że jakoś to przetrwam :36_7_6:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...