Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

ja lubię oglądać filmy taneczne :D "Jak urodzić i nie zwariować"-- nie za ciekawe....nie polecam. Teraz lecą "bardzo długie zaręczyny"....jak na razie 50 min i nic się nie dziele.....:36_2_24: a tak fajnie były te filmy reklamowane...:hmm:

Odnośnik do komentarza

Kup koraliki na bazarze dla mnnie :wink::wink: :sofunny:

Ula oszalałaś kobito.O 4 placki kończyć :36_11_1:

Jestem i ja.Zachciało mnie się domowej pizzy to zrobiłam na obiad:) Nie kupowałam nic nowego bo w pt po południu mój popsuł lodówkę i dopiero jutro nam chłopek przywiezie, także trzeba wszystko zjeść z lodówy.Szczęście że nie miałam zapchanego zamrażalnika mięsem bo stanęłabym inaczej pod domem i sprzedawała :sofunny:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

No ja od 6 lat tylko nocki więc w wolne dni też siedzę do późna- chyba bardziej z przyzwyczajenia niż z potrzeby siedzenia:hmm:
brat ze szwagierką(oficjalną za 3 tygodnie ;)) właśnie wyszli po nakarmieniu ich orzechowcem:smile_move:
placki opędzlowane:36_2_25:
a ja się zastanawiam co zaraz będę oglądać:hmm:

Odnośnik do komentarza

ja Wam wspolczuje z tymi nockami..w zeszlym roku robilam tylko3 tyg bo chodzilam w dzien na kurs i szczerze bylam padnieta...niby czlowiek w dzien odsypia,ale to nie to samo..Moj K od 2 lat na nocki robi i widze po nim ze juz zmeczenie wychodzi...tak sie na dluzsza mete nie da,wiec podziwiam dziewczyny ze dajecie rade

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

my obydwoje na nockach od lat- mój pracuje do 5 ja do 6 rano. i powiem że z biegiem lat śpimy coraz to dłużej i dłużej.:hmm: zmęczenie wychodzi i to bardzo, dlatego jak się pojawi potomek to przechodzimy na dniówki żeby zacząć normalnie funkcjonować
Oopsy to ty jeszcze trochę nocy w wyrku załapujesz a my w ogóle, a wiadomo jak sie śpi w dzień. my też sypiamy po 7-8 godzin ale w tym przypadku to jest pobudka o 16 :/

Odnośnik do komentarza

Witam!

Oopsy wybacz, ale nie kupiłam Ci koralików na bazarze :sofunny: kupiłam sobie taką samą bluzę jak Świeżynka nam tutaj pokazywała jakiś czas temu :lol: tylko kolory ma troszkę inne, ale fason jest taki sam. Kupiłam sobie adidasy, baletki, spodnie i tradycyjnie - biustonosz :D

Odnośnik do komentarza

halo halo jest tu kto? co to za pustki?
Justina- co tam u ciebie?
Oopsy a ty gdzie się podziewasz?:noooo:
Inkaa- buciki powiadasz :hmm: jakieś szpilki może?:smile_move: uwielbiam buuuty
Dziewczyny zaczęłam czytać "50 shades of Gray" i....nie mogę się oderwać!! i co najlepsze jestem dopiero na 40 stronie i nic takiego:wink: się jeszcze nie dzieje ale już chcesz więcej i więciej :D

aaa ja właśnie się skapnęłam że to juz dzisiaj rocznica :)
oby częściej nosił na rękach :P
http://parenting.pl/picture.php?albumid=1729&pictureid=10662

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
halo halo jest tu kto? co to za pustki?
Justina- co tam u ciebie?
Oopsy a ty gdzie się podziewasz?:noooo:
Inkaa- buciki powiadasz :hmm: jakieś szpilki może?:smile_move: uwielbiam buuuty
Dziewczyny zaczęłam czytać "50 shades of Gray" i....nie mogę się oderwać!! i co najlepsze jestem dopiero na 40 stronie i nic takiego:wink: się jeszcze nie dzieje ale już chcesz więcej i więciej :D

aaa ja właśnie się skapnęłam że to juz dzisiaj rocznica :)
oby częściej nosił na rękach :P
http://parenting.pl/picture.php?albumid=1729&pictureid=10662

Aale piknie :)

A co to za książka??

Odnośnik do komentarza

Dzięki dzięki :)
Inkaa- nie doczytałam o tych adidasach :sofunny: ale balerinki tez lubię :smile_move:
Alfa- na polskie to "50 twarzy Greya" wczoraj poszłam spać o 8:30 bo czytałam, czytałam czytałam. :D i nie mogę się oderwać!! ta książka uzależnia:smile_move:
Oopsy:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Witam

Ula u mnie ok, dziekuje. Od wczoraj do pracy, a dzis juz sie zaczal chaos....praca+dom=mniej czasu, ale daje rade:) Zupka na jutro sie gotuje, posprzatane, wyprane, kanapki do pracy zrobione i wyprasowane na jutro:yipi: Teraz usiadlam na m jak milosc.
Ula wszystkiego najlepszego w dniu rocznicy:36_3_15: Spelnienia marzen a szczegolnie tego jednego:love: No i trzymam kciuki za staranka
O tej ksiazce wlasnie wczoraj kolezanki z pracy rozmawialy i mi polecaly, jedna az dwa razy ja przeczytala

Ciekawe co tam u Swiezynki, nagle przestala sie odzywac, Inkaaa dala moze cos Tobie znac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...