Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Świeżynka81
Nie wiem czy mi dobrze wróbelki ćwierkały ale chyba Izzys wróciła :yuppi:

Witam ::):
Tak tak dobrze cwierkały ::): wrociłam wczoraj poznym wieczorem, wiec o polnocy jeszcze was troche poczytalam ale pisac nie mialam juz sily ::):
Dzisiaj dokonczylam nadrabiac zaleglosci w czytaniu ale caly dzien piore, sprzatam itp wiec tez nic nie pisalam ::):

Czytalam wczoraj, ze Justi spoznila sie @ ostatnio, musze powiedziec, ze mi tez ::): zamiast w srode to pojawila se w sobote, to dlatego te testy owu, ktore ostatnio robilam wyszly mi tak dziwacznie.
Dupa... w tym cyklu zapominam o owu i niech sie dzieje wola nieba :hahaha:

Pogoda na Wegrzech byla super i gdy wrocilam do domku to tez jest super czyli jednym slowem jestem zadowolona ::):

Zjadlam hot doga przed chwileczka i jest mi strasznia ciezko :leeee:

Pozdrawiam...Iza
:angel_star:

15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Ula gdzie dostałaś tą książkę??

napisałam do siostry żeby mi kupiła na allegro. potem mi wysłała i otoż mam :D daj znac jak już nie będziesz miała co czytać( bo te 7 książek z ebaya to pewno zajmie ci z miesiąć :P) to podeślę- albo przywiozę :smile_move:. chyba będzie taniej z uk do uk niż Incee z pl do uk.
plery mnie bolą- te cholerne fotele w robocie:36_11_23:

Odnośnik do komentarza

Witam porannie! :wink:

U mnie dzisiaj kolejny dzień upałów :hot: Jestem u mamci na kawce, później idę na plotki z koleżanką, którą przyleciała do Pl z Uk :yuppi:

Oopsy fajna kiecka :D a nóżkę masz biedną... mam nadzieję, że operacja pomoże :smile: Podaj mi proszę na pw swój adres to wyślę Ci książkę :lol:

Ula jak tam Twoje ćwiczenia? :D czujesz, że chudniesz? :lol: :D

Izzys jak po urlopie?

oosaa ja widzę, że Tobie to tylko jedno w głowie :sofunny: :ble:

Świeżynka jak się masz? :smile:

Odnośnik do komentarza

Dzięki dzięki, na szczęście już po:smile_move: wczoraj miałam dzień przerwy w ćwiczonkach i ziewałam całą nockę:hmm: dzisiaj trzeba będzie energii naładować przy call on me:smile_move:
co do książki- pochłaniam ją stronami i nie mogę w pracy przestać czytać- :) naprawdę dziewczyny polecam!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...