Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

dbozuta
Inuś nie nie mówię o wątku tylko o tym, że jak się komuś uda zajś to ucieka od nas jak byśmy były gorsze, mam nadzieję że ja tak nie robiłam ??

No przecież ja Ci już dawno mówiła, że tak się dzieje. Ale czym my się będziemy przejmowały?

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
A Wy myślałyście wcześniej :grin::grin:że to pomaga ? miły gest z dziewczyn stron -tyle.Doceniam

Ja już nie wiem co myślimy, ale wiem, że jest to trochę przykre - kiedyś jak dziewczyny się starały, to wątek wrzał od ilości pisanych postów, teraz została nas w sumie garsteczka i Te, którym się udało, nawet do nas nic nie napiszą. No, ale w sumie to wątek dla "jeszcze nie mamuś" więc dlaczego tu się dziwić? :Oczko:

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Inka to jest iężkie do zrozumienia bo ja pisząc do was posta zastanawialam się czzy żadnej z was nie urażę

Tak, wiem o tym. Już koleżanka, która również stara się o dziecko wyjaśniła to, że ludzie nie wiedzą jak z nami rozmawiać :rentgen: dlatego chyba nie mamy się czym przejmować. Musimy same sobie radzić i tyle.

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Di to jest forum -piszesz swoje odczucia, pomysły to co Cie drażni itd.

Wątek tak ''jeszcze nie mamusie'' ale w tym momencie jak chyba niektóre nas olały, bo może czują się lepsze od nas ;) Przykre, ale prawdziwe

No w końcu jedna dosadnie napisała jak sprawa wygląda :brawo:

Odnośnik do komentarza

dbozuta
ja poproszę jutro o kciuki poźnym wieczorem czeka nas poważna rozmowa z teściami ...

Kciuki zaciśniemy!

A ja wczoraj..tragedia.Znowu mi się noga jakoś powinęła i znowu mi się źle ułożyła.Ból na nowo :36_19_1: i do tego znowu napuchnięta jak bania:36_19_1:Od wczoraj leżę w łóżku, mam nadzieję że jutro znośnie już będzie bo trzeba do pracy wrócić.

AAAA teraz idę jeść ;)) zaglądnę jak wszamam :love:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...