Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek ::): jestem i ja ::):
dbozuta jak się masz? Jak u lekarza?
magda co u Ciebie?
Ja robiłam testy owulacyje i dowiedziałam się, że owulacja wypada mi ok 10 dnia a nie jak sądziałam ok 14... Tak, że już chyba wiem dlaczego nam się nie udawało... Może w końcu jest jakaś nadzieja na II :lol: teraz @ wypada mi na 10 maja tak, że pozostaje mi tylko czekać, czekać, czekać...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczynki

Ja nadal nie wierzę :8_2_96:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Podziele się z wami :-)

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieje, że moze co m-c każdej się uda żebysmy ciągłość miały ? Naprawdę wam tego zyczę choć u siebie nadal nie wierzę choć widziałam mały groszek na czarnym ekranie to zdjęcie dostrane zapewne za tydzień :)

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...