Skocz do zawartości
Forum

Mamy ktorych pociechy nie chca jesc warzyw


Rekomendowane odpowiedzi

a myślałaś o tym żeby zupke córce zmiksować? wiem że jest już duża ale może takim sposobem przetrwacie okres niechęci małej bez Twojego zamartwiania się że czegoś jej brakuje?
moj syn nie przepada za białymi warzywami tzn kalafior i ziemniaki więc zjada je ze smakiem drobno pokrojone w zupce np ziemniaków do obiadu nie podaje bo nie zje choćbym na głowie staneła
dzieci mają takie tam swoje i ja już się nauczyłam że albo ja coś wymyśle albo zaczne sie niepotrzebnie denerwować więc pozostaje moja wyobraźnia, wiec przemycam ziemniaczki w zupie w pierogach ruskich w kluskach śląskich........ kalafior głównie do zupy choc jak go przypieke w jajku i bułce tartej to też się zdarzy że mały zje, :wink:

Odnośnik do komentarza

Wiola8915
Dziekuje tysia za odpowiedz.
moja mala akurat ma odwrotnie ziemniaki z checia ale zielone warzywa lub pomidor na kanapke to juz tragedia poprostu. Robie jej salatki lub jakies ludki z warzyw al e to nie pomaga.

a mój mały uwielbia zieloną fasolke szparagową brokuły szparage ( tą niemiecka) i groszek szielony:D u nas ludki i inne cuda tego typu wogóle nie pomagały (był taki dosyć długi okres kiedy mój maluch bardzo niechętnie jadł) kolerzanka podsuneła mi wtedy pomysł na robienie obiadków według upodoban kolorystycznych tzn pytasz dziecko jaki kolor chce miec dzisiaj na talerzu? ja tego nie stosuje bo mój dzieciak nie ma jeszcze dwóch lat i niewiele mówi

POWODZENIA Wam życzę i WILCZEGO APETYTU

Odnośnik do komentarza

gwolska
jeśli twoje dziecko lubi ziemniaczki na drugie danie, to ja część ziemniaków miksuję ze szpinakiem, a część z marchewką i mam dwukolorowe ziemniaczki na talerzu.

dziekuje za odpowiedz sprobuje jej podac takie danie a jaki dodatek jest najlepszy do tych ziemniaczkow szczegulnie ze szpinakiem

Miłość zaczyna się wtedy,kiedy szczęście drugiej osoby,jest ważniejsze niż twoje:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...