Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Justyna wlasnie czytam w necie opinie na ten temat i są różne. Nawet potrafi miesiączka zanknąć na rok:Niespodzianka:W najblizszym czasie nie planuje ciąży wiec nie martwie sie tym tak bardzo.Zobaczymy co powie gin. Powiedz mi jeszcze prosze ile kosztuje zastrzyk.

Odnośnik do komentarza

martusia
oj gosiu gosiu - na badania koniecznie.
a jak tam sprawy z mezem i tesciami? lepiej cos?

Martusiu lepiej nie mówić. Teraz jego byla żona i córka przyjezdzają z Irlandii na kilka dni do Polski. Juz sie boje jak tesciowa bedzie wydzwaniac i zawracac tyłek. Przyprowadz Martusie itp.JA jestem w tej sytuacji kompletnie bez głosu

Odnośnik do komentarza

Gośka
Justyna wlasnie czytam w necie opinie na ten temat i są różne. Nawet potrafi miesiączka zanknąć na rok:Niespodzianka:W najblizszym czasie nie planuje ciąży wiec nie martwie sie tym tak bardzo.Zobaczymy co powie gin. Powiedz mi jeszcze prosze ile kosztuje zastrzyk.

ja płace ok 60 zł razem z podaniem bo chodze prywatnie do ginekologa i na wizycie w gabinecie dostaje

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Gosia bardzo możliwe że zawitam w tym roku do 3city i wówczas sama spiorę Ci ... co za myślenie? to że dookoła brakuje Ci niekiedy tych którzy mają podobne do Ciebie widzenie świata to nie znaczy że tak jest tu u nas Sierpniówko-Wrześniówek. Kochana, ja Ci naprawdę dobrze życzę i mogę sobie tylko wyobrażać co przechodzisz kiedy co chwilę jakaś kłoda pod nogi, nikt nie jest z żelaza. Jakbym tylko mogła jakoś pomóc, pisz! I nie są to tylko czcze słowa, jeśli uznasz że chociażby musisz wyrzucić co się da z siebie to dawaj znać! CMOK

Odnośnik do komentarza

Ann
Justyna może odwołaj piorunowe życzenia, niech najpierw zrobi co ma do zrobienia (księgowa) :Śmiech:

jak nie zrobi to wiem gdzie mieszka wiesz Ann najgorsze jest to że to jest złośliwa baba w poniedziałek były juz pieniązki na koncie szkoły ( wiem to z dobrych żródeł ) a ona nie moze przycisąć klawisza w kompie ehhh gdybym wiedziała ze tak bedzie to bym nie spieszyła sie tak z kupnem wózka a tu mas babo placek i 2 zł w portfelu:Wściekły::Wściekły::Wściekły::Wściekły:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Aniu jesli przyjedziesz do 3 city, to pierwsza bede Cie witac z bukietem róż.
Martusiaoni są w Galway i niech tam zostaną.M teskni za corką bo to czsami widac ja nie mam podstaw zeby za nia tesknic. nie znam jej i szczerze mowiac nie chce poznac.Przez nia mielismy mega kłopoty finansowe.Milego popoludnia kochana
Justynaciekawe jaki ona ma w tym interes zeby kase przytrzymac.Jakas dziwna kobieta

Odnośnik do komentarza

Ann
Justyna zastanawia mnie co takiego Ci ludzie przeszli, skad sie biora takie rozne zachowania jak to ja mawiam "mało ludzkie", czy nie łatwiej się żyje będąc pomocnym i życzliwym dla innych?

Aniumi sie wydaje ze co niektórzy czerpią dziką satysfakcję z tego że mogą komuś dokopac. Widocznie ta pani należy do tych osób

Odnośnik do komentarza

Gośka
Ann
Justyna zastanawia mnie co takiego Ci ludzie przeszli, skad sie biora takie rozne zachowania jak to ja mawiam "mało ludzkie", czy nie łatwiej się żyje będąc pomocnym i życzliwym dla innych?

Aniumi sie wydaje ze co niektórzy czerpią dziką satysfakcję z tego że mogą komuś dokopac. Widocznie ta pani należy do tych osób

to fakt, sama znam osoby o podobnym podejściu do życia, ale to nie pozostaje przecież bez efektu bumerangu (takie jest moje zdanie). Ale może ktoś lubi takie życie, współczuję

Odnośnik do komentarza

Ann
Gośka
Ann
Justyna zastanawia mnie co takiego Ci ludzie przeszli, skad sie biora takie rozne zachowania jak to ja mawiam "mało ludzkie", czy nie łatwiej się żyje będąc pomocnym i życzliwym dla innych?

Aniumi sie wydaje ze co niektórzy czerpią dziką satysfakcję z tego że mogą komuś dokopac. Widocznie ta pani należy do tych osób

to fakt, sama znam osoby o podobnym podejściu do życia, ale to nie pozostaje przecież bez efektu bumerangu (takie jest moje zdanie). Ale może ktoś lubi takie życie, współczuję

No właśnie. Ile ludzi tyle charakterów.
Uciekam kochane narazie, musze zrobic obiad. dziękuję za Wszystkie słowa:Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...