Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

martusia
olimpijka to fajne plany. my myslimy tez gdzies wyjechac jakos wrzesien lub pazdziernik do hiszpani na jakas wyspe. bartek bedzie mial juz roczek i nie powinno byc juz strasznych upalow

My wlasnie dlatego na wrzesien zabukowalismy hotel....oliska ponad roczek no i nie takie upaly juz :)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny.

Nastukałyście tyle że szok :Histeria: :Histeria: :Histeria: nadrobię później. Mam dziś fatalny nastrój - jestem tak zła, że szkoda gadać i jeszcze Alicja daje w kość. Jednak nie będę wam tu smęcić. Ide myć zaraze i moż waśnie w końcu to wtedy sobie posiedzę.

Widziałam super zdjęcia maluchów - taki słodkie że tylko schrupać je :Całus: :Całus: :Całus:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

kaśka27
cześć dziewczyny.

Nastukałyście tyle że szok :Histeria: :Histeria: :Histeria: nadrobię później. Mam dziś fatalny nastrój - jestem tak zła, że szkoda gadać i jeszcze Alicja daje w kość. Jednak nie będę wam tu smęcić. Ide myć zaraze i moż waśnie w końcu to wtedy sobie posiedzę.

Widziałam super zdjęcia maluchów - taki słodkie że tylko schrupać je :Całus: :Całus: :Całus:

Własciwei to musisz nam smęcic skoro chcesz zeby Ci sie porpawilo...a tak powaznie wyrzuc z siebie a kolo wsparcia pomoze :)

Mada- zdradzisz wkoncu co to za zabieg byl i jak zakwasy??

Odnośnik do komentarza

kaśka27
cześć dziewczyny.

Nastukałyście tyle że szok :Histeria: :Histeria: :Histeria: nadrobię później. Mam dziś fatalny nastrój - jestem tak zła, że szkoda gadać i jeszcze Alicja daje w kość. Jednak nie będę wam tu smęcić. Ide myć zaraze i moż waśnie w końcu to wtedy sobie posiedzę.

Widziałam super zdjęcia maluchów - taki słodkie że tylko schrupać je :Całus: :Całus: :Całus:

Co sie stalo Kasiu?

Mineralka fajne zdjecia i super spacer...

jejku wczoraj to u nas wialo tak ze masakra a dzisiaj tak cieplo ze uwiezyc nie moglam prawie 20 stopni :love: i bez wiatru, spacer nam sie udal, Michas byl szczesliwy ze nie musi byc taki poubierany... zreszta ja tez:Uśmiech: Chcialabym zeby juz tak zostalo, ale jutro ma u nas padac:Wściekły:

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

witam wieczornie... chyba nie nadrobię bo sis ma jakieś zadanko do zrobienia...

napykałyscie cztery stronki...!!! a dzisiaj też ładna pogoda była!! :Niespodzianka:

jutro wrzucę foteczki ze spacerku... dzisiaj byłam z koleżanka i robila zdjęcia... nawet ja na kilku jestem :Śmiech::Śmiech: w końcu ;)

no i ta dolna lewa jedynka siedzi ciągle schowana tylko widać troszku białego dalej... kacper jest okropnie... ale to bardzo okropnie marudny... i nic mu nie pomaga... tylko oczywiście zabawa sprawia że nie myśli o tym :Padniety: nawet nie mam jak posprzątać bo on ciągle wyje...
a jutro śmigamy do mojej kuzynki... tak że pewnie też pół dnia mnie nie będzie... :Histeria::Uśmiech:

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Ala w końcu zasnęła.

W sumie to nerw trwa od wczoraj. Pojeździliśmy ze znajomymi po marketach Ikea, Leroy Merlin, Obi w poszukiwaniu materiałów do wykończenia mieszkania (niedługo odbieramy mieszkanie i będzie trzeba wykończyć). No i zaczęły się zgrzyty, mam inny gust niż mój M. On np chce do kuchni białe szafki z ciemnym blatem i cokołem (białe szafki przy dziecku w kuchni 8m^2:Wściekły:) (mi z kolei podobają się średnio brązowe). Poza tym m chce wykończyć mieszkanie na najtaniej, bo nie wiadomo jak długo w nim pomieszkamy (mieszkanie jest na parterze, obok klatki wejściowej i wyjazdu z garażu). Zgadzam się z nim żeby wykończyć niedużymi kosztami, ale nie chcę tandety czy niepraktycznych rozwiązań:Wściekły: :Wściekły: :Wściekły: i żadne racjonalne argumenty nie docierają do niego.:duren: :duren: :duren:
M stwierdził, że jak będzie się źle mieszkało to sprzeda mieszkanie po roku i znajdziemy coś do wynajęcia w jakiejś fajnej okolicy :Wściekły: :Wściekły: :Wściekły: I jak ja tu mam nie osiwieć :Histeria: :Histeria: :Histeria:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Mineralka super portret...

Ja i moj maz nie lubimy dalekich podrozy, nad morze mamy blisko do Ustronia, Kolobrzegu, Darlowa, Sarbinowa itp... Najbardziej lubimy Kolobrzeg i mamy do niego jakies 30km takze nie czujemy potrzeby dalekich wyjazdow, pare razy bylismy za granica i jak dla nas nie ma rewelacji... ale chyba najfajniej bylo na Dominikanie. (nie chce nikogo obrazic, jesli ktos mysli inaczej to spoko nie kazdy musi uwazac tak jak ja).

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

trochę mi zajmie czasu nadrobienie tego co napisałyście, u mnie dziś byli goście (zaprzyjaźniona Marcówkowa Mama z dziećmi) a wcześniej i potem pardubicka jak to zazwyczaj u mnie
Kilka fotek wkleiłam tu
http://parenting.pl/maluchy/12-mm-2005-zapraszam-539.html#post103662

Pozdrawiam i idę poczytać

Odnośnik do komentarza

Aniolek Bedny Kacperek moj Michas tez ma takie dni ze okropnie marudzi, a jak chce zobaczyc co w buzce to on nie daje dotknac i okropnie placze, juz w listopadzie lekarka mowila ze dolne jedynki MIchal ma na wylocie i ze na dniach wyjda a do dzis jedynek nie ma:Zły:
Widac ze jutro szykuje sie tobie fajny dzien z kuzynka, a juz sie nie moge doczekac fotek :Uśmiech:

Kaska spokojnie, przedstaw swoje zdanie, niech twoj m przedstawi swoje zdanie i wspolnie dojdziecie do porozumienia i wspolnie ustalicie co i jak...

http://ticker.7910.org/an1cA6D0g410010MTI1OTcyNmR8MTc3NjY1NWRhfE1pY2hhbGVrIG1h.gif

Odnośnik do komentarza

inka

Mada- a ja tez nie uwazam ze dziecko w pokoju to jakas przeszkoda-mysle ze my jej nie przeszkadzamy-ona nam zreszta tez nie:):Uśmiech: i mimo ze mamy pokoj ktory jest przeznaczony dla niej to ja narazie nie chce jej przenosic jeszcze...wlaszcza ze czasem budzi sie w nocy-a ja leniwa i biegac z jednego konca mieszkania na drugi po nocy to mi sie nie usmiecha:)

zgadzam się z tobą. U nas Ala śpi w swoim łóżeczku ale razem z nami. M ma pomysł żeby ją przenieść do jej pokoju, tylko ja się do tego nie kwapię. Boję się że jak będzie płakać czy coś jej będzie to jej nie usłyszę. A poza tym nie mam ochoty biegać do drugiego pokoju, gdy mogę tylko zrobić jeden krok do łóżeczka


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

doczytalam ale na tym sie skonczy
zlapal mnie taki katar ze wszystko w zatokach siedzi i na oczy prawie nie widze :) wiec sie pozegnam juz teraz :)

mineralka
hmmmm przed chwilą widziałam w prawym dolnym rogu postów naszych obok szybkiej odpowiedzi ikonke dziękuję - ale już jej nie widzę - chyba jakieś nowe zmiany nam się szykują - a co do akwarium jeszcze to teraz są z pokrywkami i są bardzo bardzo bezpieczne

ja się wczoraj zabrałam za zdjęcia bo od nowego roku ani jednego nie wywołałąm no i jak spisałam wyszło 60 sztuk plus drugie tyle tych samych do albumu dla moich rodziców - dostali taki Jaśkowy albumik na gwiazdkę - mają wnuka daleko to niech przynajmniej na fotkach go widzą i chwalą się rodzinie :D tak czy siak zbankrutuje jak zrobie odbitki
ja przygotowalam do wywolania 400zdjec :duren:

martusia
dziewczyny
pytanko do tych ktore same gotuja zupki dla dzieci..
czy dodajecie tluszcz? maslo lub oliwe z oliwek do zupki? w jakiej ilosci, czy na zupke ok 100ml lyzeczka czy wiecej?

ja daje pol lyzeczki surowego masla

martusia
mada to milego ogladania zdjec

tez bym gdzies wyskoczyla na wakacje.
a wy macie jakies plany wakacyjne?
jedziemy nad Fr morze w sierpniu bo wtedy urlop

Olimpijka
Moniq jak Noah's i jego paluszek??

paluch spoko, jak gdyby nigdy nic mu nie bylo

poza tym widzialam piekne zdjecia, piekny portret,
caluje Was mocno, ide sie kurowac,
buziaki

Odnośnik do komentarza

Olimpijka cudna reklama szczoteczki, SUPER z kredytem i zakupem i ja tak jak Ty przedkladam sen z B nad (U lub Sz, nie spia z nami) :Oczko:
katia kolorowy pokoik
Martusia ja, jak dziewczyny dodalabym jakis owoc
Gda spokojniejszych nocek
Kaska kompromisu!
Moniq zdrowia!!
k8i niech ten net w końcu Ci wróci
Agnieszka jak zdrowie Ali?

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witaj Ann- Alka troszke charczy ale juz jest lepiej, moim zdaniem limit kataru u nas zostal wyczerpany, Zdjecia rewelacja, fajnie sie Ula bawi!!!!

ostatnio Ali starsznie sie glowka poci, teraz poszlam do niej i przescieradlo jest wilgotne pod glowka, nie wiem co to moze byc, moze za cieplo ubrana jest, musze to sprawdzic

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...